• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AKA_THE_Aproject reality
    http://www.realitymod.com/ MNOHEM reálnější real-time FPS pro až 64 hráčů

    líbí?

    6 hlasy od 6 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SUN_VU_KUNG
      SUN_VU_KUNG --- ---
      :)) tuhle mapu jsme včera taky hráli, na Rulez myslím... Jinak to německé APC je strašný křáp, hlavně na řízení, protože není vidět na pásy a tak člověk neví, kam ten krám vlastně jede... :)
      HADES
      HADES --- ---
      tak vcera sme hrali trosku s kamaratom v APC.. celu hru sme sa drzali a ked sme sa vracali naspat do main base, tak nas nemecky srot nechcel vyjst kopec, musel som cuvat, rekuze sa rozbehnem... a takto sme dopadli :D
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      SUN_VU_KUNG: aha, tak teda plechovky použity správně :D

      p.s. ten pick-up je Toyota Hilux ;-)
      SUN_VU_KUNG
      SUN_VU_KUNG --- ---
      AKA_THE_A: no, tohle bylo trochu jinak - ty plechovky položil za roh, protože jsme věděli, že v té ulici je spousta američanů a že do pár minut tamtudy projdou.. psal jsem to i jako message... a dokonce nás ti dva blbci viděli, že tam ty plechovky jsou. A pak jak ovce běželi do té ulice... jinak ty plechovky skoro nepoužíváme.

      Co zase štve nejvíc mě je to, když máme kulometný rover, zastavíme někde na místě, odkud je dobře vidět, řidič vyběhne s dalekohledem a přes teamspeak mě navádí, protože nemám na kulometu optiku... no,a někde ze zadu přiběhne nějaký náš idiot, sedne do auta a začne s ním ujíždět pryč, aby se dopravil na nějaké místo... při tom nás většinou zničí, přotože ten blb neví to, co my, že za kopcem je APC... kolikrát jsem pak už naštvaně vysedl a toho blba popravil, protože tohle se prostě nedělá.
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      SUN_VU_KUNG: kdy už se lidi poučí... plechovky leda v nouzi, v "pěším režimu" jaksi nelze furt čučet do mapy ;-)
      Ostatně i ve vozítku dobrá půlka tak nějak ignoruje ty velký červený lebky :D

      Ono vůbec položit někde víc než jednu minu a máš jistej alepoň 1+ TK...
      SUN_VU_KUNG
      SUN_VU_KUNG --- ---
      HADES: no vida :) jj, byl to Cofeeshop a Karbala, byla to docela dobrá hra, ale nějak moc se mi nedařilo, prostě za rebely jsou ty zbraně bez optiky hrůza... a taky lidi z teamu byli hrozný, několikrát nám šlápli na plechovkovou past, i když byla značená, a nakonec přišel nějaký dementní klan Olinh nebo tak nějak a začal dělat teamkilly, nebyl tam admin, tak jsme to zapíchli...
      HADES
      HADES --- ---

      SUN_VU_KUNG: vcera okolo 12 v noci sme proti vam hrali na tusim cofeeshope a mapa karbala, my sme boli amici.. klan TTL
      SUN_VU_KUNG
      SUN_VU_KUNG --- ---
      Já jako HunterkillerCZ a kamarád jako TrekCZ. Občas se ještě někdo přidá, ale máme problémy s disciplínou, málokdo chodí hrát skodo každý druhý den a vydrží do tří do rána :)

      Jinak ten výklep britů nevyl vůbec úmyslný, normálně jsme s roverem couvali z uličky ven a o něco jsme se zarazili, a když jsem se s kulometem otočil, tak koukám, že to "něco" je jeep plný britů :) Tak jsem jim provětral nádrž a oni se rozlétli po okolí :D Ještě jsem pak stihnul zastřelit řidiče náklaďáku, vyskočit z korby, sebrat britský kit s optikou a zastřelit spolujezdce z náklaďáku co vyskočil a schovával se za vrakem. Bylo to potřeba, protože jsem měl spousut smrtí z předchozí části, kdy jsme bránili cache na planinách a to fakt nejde, APC s termovizí je prostě killer největší :D
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      SUN_VU_KUNG: lol, dobře provedeno :D
      pod jakym nickem se tam objevujete?
      SUN_VU_KUNG
      SUN_VU_KUNG --- ---
      Veselá situace z PR :) http://www.youtube.com/watch?v=Z-HbkAQi1oI&NR=1

      kolem 3:40 - server UKWF zrovna točil video a tak jsme se nechtěně ocitli s kolegou v něm coby nepřátelé za rebely. V modrém roveru se povedl pěkný kousek, který angličani patřičně ohodnotili :)
      HADES
      HADES --- ---
      inak hravame tak 3-6 na cez TS.. tak keby mal niekto, chut, staci sem napisat
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      ARMA II jsem zatim nehrál, takže nemůžu sloužit... jukni na youtube, videí je tam kopec...
      HONCKA
      HONCKA --- ---
      jak je na tom ve srovnani s ARMA II?
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      N0NECZ: ber to jako mojí snahu šířit povědomí o tomhle konkrétním módu, páč má docela potenciál...
      Klasický řežby jsou sice prča, ale mě to po chvíly omrzí. Tady už musí bejt taktika a spolupráce, jinak dostaneš neskutečně na prdel.
      Pokud tvůj tým spolupracuje, tak je to celkem zábava.
      RETAL
      RETAL --- ---
      Původně mod pro Battlefield 2
      http://www.realitymod.com/about.html

      který se rozrostl do plánovaného samostatného FPS s vysokým důrazem na realismus.
      http://www.realitymod.com/pr2.html
      DAVESADE
      DAVESADE --- ---
      O hře jsem nikdy neslyšel, o copak půjde?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam