• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BESTIEVSAMETE: chápu, taková je zkrátka situace.
    A kdybys viděla tu povahu, to je něco :) Běhá mi kolem nohou jako pejsek, mohla bych s ní trénovat kočičí kros chůzi :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    CHIMERA: No to je ale kraska 🥰🥰.. skoda ze mu dalsi neprojde..
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BESTIEVSAMETE: dívej tady - setina sekundy a obličej je otočený:

    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BESTIEVSAMETE: hele, já nejsem schopná ji vyfotit, ona je hrozně rychlá a jak se přiblížím, tak mě pusinkuje a mobil odstrčí. Podařila se mi jediná fotka a na té vypadá jako normální murinka, není tam vidět ty orientální předky. I ocásek má orientální, ale ani ten vyfotit nešlo.

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    CHIMERA: fotku prosíííííím :-) mně neprojde, máme dvě kočky a jsem těhotná a s Bodem je pořád něco.. ale stejně fotku prosííííím :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SARRI: Hele, kdybys chtěla, mám teď v útulkové dočasce takovou míšenou orientálku.
    Nalezena vyhozená v lese, mourinka.
    Ovšem stavba těla podle předků jasně orientálka, povaha přesná, je jak pejsek a pořád vykecává.
    Je mladá, krátce vykastrovaná. Rychle se adaptuje a bojím se, aby se na mě nefixovala.
    Jsem jenom dočaska.
    Kočenka není papírová, ale naplnila bys tím potřebu pomoci :)
    Fotku zatím nemám, ona je rychlejší než já :) Dej vědět, kdyby tě zaujala.
    SARRI
    SARRI --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: diky, ale nemam v planu porizovat kote .. ze zasady davam domov dospelym zviratum, ktera to potrebuji .. radsi si na nej pockam ..
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    SARRI: obrátila bych se na ID APRILMOUSE ta si nedávno porizovala kotě a myslím ze ještě dva sourozenci by mohly být volní :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    Ahoj, dozrali jsme k opetovne touze dat domov nejake orientalce. Netusite nekdo o nejakem zvireti hledajicim novy domov? Idealne jedinec vyrazeny z chovu, s tim mame zkusenosti. Nejake napady? Par chovatelu uz jsem konstatovala, ale zatim jsme nenasli shodu nebo je to moc daleko..
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Klaudie má kámoše :)

    SHERMAN06
    SHERMAN06 --- ---
    Přála bych si mít doma takovou kočku. Nemohu si však dovolit je vychovávat geometry dash
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    LU_UCA: no jako ja mám tri kocky a stejně Pocina tráví veškerý volný čas tím, ze na mně visí nebo se hlasitě domaha viseni. Kdyz byli synove malinky, tak jsem mela obyc kocku a barmu a problem nebyl, ale s Pocatorem si neumim představit, co by se delo, ta by se zblaznila.
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    APRILMOUSE: Tak si říkám, že mít alespoň dvě, by mohla být prevence nadměrné fixace jen na svého člověka
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    LU_UCA: to mas individualni. Ale zrovna se siamci/orientalni/barmskou vztahovacnou a hysterickou povahou bych se ničemu nedivila.
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    DEEFHA: Klaudie (Chs Orikava)
    Je to taková umečená veverka :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LU_UCA: Jakpak se jmenuje?
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Nový přírůstek

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Jeden parapetovej model.

    DEB
    DEB --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam