• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANORTurkovci
    ANOR
    ANOR --- ---
    Prominte, v Praze nebudu:(
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    _OZZY_: Můžu
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: Já.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    !!! (pred)Vanocni sraz !!!
    V nedeli 22. 12. od 17:00 v cajovne Samanka (Hálkova 8, Praha 2 http://www.samanka.cz/ )
    Pro prespolni neni problem pak prespat u me (cca az 5 lidi)

    Kdo prijde?
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    já bych kolem toho 22. také mohla :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Me by nevadilo sejit se i na vickrat ^_^
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Já bych byla teda spíš pro toho 22., protože přiletím do ČR až dvacátýho, ten den budu mít jednu společenskou akci a další den jinou... Ale pokud se většina rozhodne jinak, tak protestovat nebudu.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HARRY_RADAR: v tydnu pred vanoci za me taky ok (krome utery a mozna ctvrtka...)
    HARRY_RADAR
    HARRY_RADAR --- ---
    Safra, sem jsem se dlouho nepodival :)
    Ja bych treba preferoval spis v tydnu pred Vanoci, nez vylozene kolem Vanoc. Ale 22.12. bych jeste zvladl.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: 22 mi vyhovuje a nebo potom az 27.-29., mozna jeste i 30.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: Ja jsem pro :)) Co to vyhlasit i na FB? Nevim, kolik lidi sem jeste chodi... Ja muzu od 22. prosince dal, vyjma Stedreho dne.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // _OZZY_: prezila dokonce i dvoje stehovani ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ahoj! Co dat nekdy kolem vanoc nejakou cajovnu? (v Praze?)

    A nekdo ma u me porad jeste tu flasku, co si ji u me nechal na poslednim sraze pred x lety ^__^
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    Brno?! Někdo kdo by mi poskytl přístřeší ze soboty na neděli? Jsem skladny a rano tiše zmizím... Smutně koukám.. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:) Potřebujeme pomoct se zítřejším natáčením v pondělí 28.1. Je to klíčová scéna, ovšem zásadní jsou tu návštěvníci clubu, tedy vy, kdo byste byli ochotni přijít. Zajistíme vám svařené víno a pivo zdarma, volnou vstupenku na premiéru a jisté jméno v titulcích. Prosíme, pomozte nám:) Jde jen o to tam přijít a sednou si tam a povídat s přáteli. Odejít a přijít můžete kdykoli mezi 9 a 15 hodinou:) Prosím zájemce do pošty se jménem a telefonním číslem. Děkuju

    http://www.facebook.com/jana.r.sucha
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: Za stejných podmínek bych taktéž mohla^^ Stejně tak mi nevadí Brno a vlastně i cokoliv jiného v rámci ČR.

    V ČR jsem od 16.-17. prosince, ale spíš se taky přimlouvám pro svátky.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: jestli by to bylo mezi svatkama a v Praze, tak bych mohl ^_^ (pri nejakem vhodnem casovani bych mohl i Brno...) na vanoce budu u nasich a na silvestra v hradci, ale muzi tim bych mel byt v Praze.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Turkovci, co kdybychom si zase udělali vánoční posezení? Ráda bych vás viděla, než zase odjedu pryč.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: tak nejak... Minulej tyden byl (v praci) vazne prisernej, ze jsem opravdu uvazoval, ze tady s tim seknu - kontrakt je do konce roku, takze bych tu byl do konce roku a pak konec... Ale zase tenhle tyden je podstatne lepsi, tak si rikam, ze kdyby me tu pak chteli i na novy kontrakt, ze bych to zkusil... Takze uvidime...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: "jak dlouho to ještě vydržím" - mám si to interpretovat tak, že skřípeš zubama? :D

    Mno a kdo by se zase objevil v Londýně či jeho těsné blízkosti (Belfast nebo Edinburgh jsou holt daleko xD) během mého term timu, určitě mi taky dejte vědět :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam