• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KYTIZvláštní obrázky, vlastni analogové omyly*
    Vaše vlastní analogové omyly, obrazky, ktere vznikly pod vlivem ruzných událostí, případně nálad Vašich nebo Vašich přístrojů, bez ohledu na typ fotaku nebo filmu.
    Pridavejte opravdove vizualni skvosty, ktere se nehodi postnout jinam z duvodu neuveritelne masaze ocnich cipku*

    Diky ze postujete obrazky a ne zbytecna slova.]

    Damy a panove, vitejte rychliku, ktery rozhodne nebrzdi!
    rozbalit záhlaví
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    zostal mi vo fotaku visiet kusok predosleho filmu, zakol sa za uzavierkou :))

    KYTI
    KYTI --- ---
    Ahojte vsichni! Doufam, ze se mate fajnove, zalozila jsem na ig ucet na analogovou fotku, kdybyste chteli napostovat svou praci, jste moc vitani! Staci mi poslat 3 fotky + popisek, ktery si prejete, ktery bude obsahovat fotak + film, ale neni to nutne :) https://www.instagram.com/magical.analogue/ a ja mam instac @laurakovanska, klidne taky posharujme sve instace, rada budu sledovat :) Mejte se krasne a fotme! <3 Lau
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    opět pinhole vs sluníčko
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    2x nafoteny film

    SILECIA
    SILECIA --- ---


    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    fotky z delty dunaje (kdo by to nepoznal), aneb nejdřív převinout film, až pak otevřít foťák..



    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    SEN_
    SEN_ --- ---
    MURHAAYA: mnam
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    MURHAAYA: tak to je bonba!
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    a jeste pridam jednu. Takhle to vypada, kdyz se snazite vyvolavat v E6 chemii dlouho po tom co uz prosla

    (dalo to praci zdigitalizovat, neni tam videt skoro nic)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    btw co se analogu tyce, blbnul jsem s polaroidem 4x5 a ty valce uz jsou asi v pici u jedny z kazet co mam...
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    DREAMCASTER: looks shopped. Nohy obzvlášť.
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DREAMCASTER: kvapka na objektive, ktora fungovala ako dalsia cocka, akurat s mensim polomerom. Fajny ulovok.
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Dnes jsem doscanoval par fotek.. a tahle fotka me hodne zaujala...1] ten clovek tam nema nohy...
    a obevila jse tam takova podivna kapka .. uprime vu bec netusim jak k tomu mohlo dojit...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    aneb chybama se člověk učí. příště si budu pamatovat, že při západu slunce a několikaminutový expozici se světelný podmínky rychle měněj. je to focený dírkou
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MARZER
    MARZER --- ---
    Sacre Coeur co fotila id Azoretka

    R1-01.JPG (875258 B)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam