• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOSEMILOSFOPA WEAR

    Co rikate na rikate na ruzovou barvu v trikodezenech???

    7 hlasy od 7 respondentů
    • 14.3% / 1 hlas
    • 14.3% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 71.4% / 5 hlasů

    FOPA WEAR /Sitograficka dilna/
    tiskneme, malujeme, na grafiky si hrajeme, svoje hadry produkujeme...

    +++ Sitotisk
    +++ Graficky design
    +++ Ilustrace
    +++ Fopa Wear
    +++ Cmaranice&cmrkanice

    Budeme sem hazet veci na kterych jsme delali, delame a snad i ty na kterejch teprve budeme delat .)
    Budeme radi za jakykoliv koment.

    Pokud se vam bude zamlouvat nektera z hadyrek z nasi produkce, ktera se zde objevi, tak se nebojte nas podporit nakupem .)


    +++ info

    1.8.2009 spoustime online shop na www.fopa-wear.com
    rozbalit záhlaví
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    Factory Fashion Market :: LoveMusic
    http://www.lovemusic.cz/factory-fashion-market/
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    Óčko, 16.10.2008
    tvyks rika ze v liebrci je novej klub .)
    http://www.youtube.com/watch?v=hMTffBdgfiA&feature=related
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    tak už mám taky jedny trenky doma a můžu jen chválit :)
    SCHMIDA
    SCHMIDA --- ---
    právě (už druhej den:)) mám heroes trencle na sobě a musím říct, že supergood.) i dyž na to motiv moc vliv nemá, tak jsem spokojen a další designy jsou již jistě nejen v hlavě pana id KRE2012 :)
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    AKKASHA: .)) vybornej pristup... dekujem za support
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    mě osobně se heroes design libi moc. a do trenek jdu - možná to budu maskovat jako dárek pro kamaráda, ale nakone si je nechám :D
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    LOSEMILOS: tak nahodte ty designy a nechte lidi, at se k tomu vyjadrujou treba... nebo ne? :)
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    JIMMI15: ...mame ted pred svatkama v planu jeste dotisk konga a jeste tam mame na site pochystanej jeden silenej motiv 3kralu opet z produkce id Kre2012 /tam jsme ale s Ljubem taky tezce na pochybach jestli to lidi poberou .))/ a jednu moji geometrii pres skoro cely triko .)... jen neni nejak cas se tomu radne zavenovat - po tehle strance jsme hrozni producenti .)..... add cyklodezen - myslim, ze rozumim - pocitali jsme, ze tim neoslovime sirsi publikum.... v kazdym pripade diky za feedback .)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    LOSEMILOS: hele ja v podstate zkousnu asi uplne cokoliv, jen fakt nevim, cim me ten cyklodesign vadi :) ostatni designy se mi libi dost, ale asi bych to na triku nenosil. vas styl obecne me bavi, tak jenom cekam na dalsi variantu, ktera by mi byla necim blizsi. urcite na vas nezaneviram a tesim se na dalsi triga .)
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    JIMMI15: ...je jasny, ze bajkerskej motiv bude bavit spis lidi co ty kola davaj... ID Schmida provozuje shop s cyklosport zbozim, takze tento motiv byl delanej hlavne kvuli tomu.... ale sakras Jimmi vzdyt ten druhej design SuperHeroes musi byt dle tvyho gusta, kdyz se ti zamlouval ten karnevalovej trikodesign .) nebo i tento dezen te neoslovil?

    v kazdym pripade budu rad za kazdou vecnou pripominku - klidne nahodte i nejaky napady co by vas na takto resenejch trenclich bavilo - mame jeste strihy na 2 motivy a neni to jednoduchy rozhodovani - precejen co clovek to jinej nazor na jakejkoliv grafickej pocin - takze se nebojte v pripominkach byt konkretnejsi - rozhodne nam to pomuze
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    LOSEMILOS: hezke trenky, akorat teda ten motiv me trosku odrazuje... jinak bych koupil.
    KRE2012
    KRE2012 --- ---
    a s novejma trenkama se můžete přijít pochlubit třeba na tohle sešn,]
    (flyer designed by kreatura)

    KRE2012
    KRE2012 --- ---
    něco jako pohlednice,)

    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    KONTROLUJTE WWW.FOPA-WEAR.COM

    spustena testovaci verze fopa ekramu - zatim to ma jeste par nedostatku, ale klidne muzete vybirat - zatim jsou k mani 2 motivy na trikotech + hlavne a predevsim projekt na kterym jsme celej podzim makali spolu s id KRE2012 a id SCHMIDA... no vsak to omrknete jak se nam ty trenyrky nakonec vyvedli - design by Kre, screenprint by Sitograficka dilna Fopa, od financi po sehnani knoflicku pan Schmida.... novej projekt kterej budeme tlacit do davu pod hlavickou Fopa Underwear

    nejaky motivacni nahledy












    pokud nekdo bude mit o neco z nasi nabidky zajem - piste do posty - popr. vyzkousejte objednavku na eshopu...

    diky za pozornost .)
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    ...dlouhy obdobi temna... ale konecne jsme to rozhejbali a tiskneme novou varku fopa hadyrek... pristi tyden nahodime nejaky fotoz a sup stim na eshop - konecne .).... jsme brzdy, ale na druhou stranu jsme do toho jeste rozjeli s kamaradem investorem produkci fopa trencli... dostali jsme za ukol udelat origosh dezeny a tisk - pristi tejden zaciname tisknout prvni varku na strihy, ktery prijdou sesit a vypadnout by meli extrafreshfopa trencle .).... v tydnu nahodim nejaky fotoz z tiskarske seance.................. takze budte ve strehu - budem potrebovat nejaky feedbacky .)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    tak na to ja trochu expert sem, posli mi presne info do posty...
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    JIMMI15: ehm..... no standartne musi probihat fopa - mame uz nachystanej eshop, ale po tom co jsme ho nasypali na ftp, tak nam to po par dnech polozil nejakej sajrajt - resil sem to s programatorem - nekolik pokusu to tam nakopnout znovu, ale opet nam to neco polozilo.... komunikoval jsem dneska s hostingem kde to mame aby stim neco udelali a dostal jsem info, ze to tam musi lezt od nas............... ja osobne jsem posledni 2 dny odvirovaval a zaplatoval komp abychom to mohli nejak spustit, ale pac jsme to tam vcera davali a to jsem si myslel, ze je z me strany bezpecno, tak to dneska rano zase lehlo...... sem z toho uz vcelku v pasti.... mozna me ceka format c:

    .....takze prosim vydrzte - imho kdyby se zde objevil nahodou nejakej expert na podobny trable, tak prosim posta - budu vdecnej za kazdou radu
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    1.8.2009 spoustime online shop na www.fopa-wear.com
    Fatal error: fatal flex scanner internal error--end of buffer missed in /home/home1/fopa-wear_com/public_html/www/index.php on line 201

    ehm.
    KRE2012
    KRE2012 --- ---
    LOSEMILOS: ok ok, já chtěl aby to bylo všechno pěkně vidět,)) něco s tím podělám teda
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    LOSEMILOS: no tesim se... jinak musim se pochlubit poridil jsem si novy tričinko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam