• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ASDASD123: To netuším. S Anndroidem nemám zkušenosti.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    FIELDMAN: Vypada to hezky, ale nejak si nedokazu predstavit prechod z BB na iPhone, zvlast kdyz se mi dodnes styska po BB OS 10 :)
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    COWBOY: WhatsApp prestal podporovat Android 8, ne?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Lehký OT, ale myslím si, že sem zapadne. https://www.clicks.tech/

    Mimochodem, lidi, co za tím stojí jsou Kevin Michaluk (a.k.a. CrackBerry Kevin) and Michael Fisher (a.k.a. MrMobile)...

    Mám objednáno...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Žena má BB Key2 a poslední dobou jí přestaly chodit notifikace na WhatsApp. Máte nějaký nápad?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Já mám teď nově OnePlus Open a poprvé od Passportu si s telefonem rozumíme 🙃

    DOPA
    DOPA --- ---
    ASDASD123: Passport -> iPhone, z počátku rozčarování, teď už dobrý :)
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    NJAL: Detailne jsem to nezkoumal, ale pocitove je to na Androidu min integrovane nez v BB OS10. Nepamatuju se, ze bych treba na BB OS nekdy pouzil samostatnou aplikaci na SMS zpravy, zatimco na Androidu v ni skoncim pomerne casto, kdyz delam neco jineho nez jen "precist zpravu".

    V BB OS jsem a Hubu prakticky nevylezl, kdezto v Androidu z nej mam spis takovy nahled na to, do jakych aplikaci se budu muset podivat. Ale mozna je to jen jinym zpusobem pouzivani telefonu, nevim.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ASDASD123: V cem se z uzivatelskeho hlediska lisi od toho na BB OS? Vim, ze ma udajne nejake nizsi zabezpeceni ci co, ale me zajima fakt spis user experience.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Passporta občas z nostalgie vytáhnu na jednodenní používání a je prostě nepřekonatelný. Taky nechápu že HUB nikdo ještě neokopíroval :( normálně od ostatních kopírují kde jakou blbost, ale to důležité ne
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOJTAM: Jojo, proto jsem to formuloval tak, abych se podobal tem, co cekaj na nekoho jineho uz 1990 let...
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    NJAL: To si asi počkáš :(((
    NJAL
    NJAL --- ---
    Ja cekam na druhy prichod BB Q10. :-D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ASDASD123: Není no. Passport už asi nikdo neprekona.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    MILAZAJICEK: Ano, ale uz v nem neni vsechno tak dobre integrovane jako na BB OS10
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: BB HUB používám normálně na Androidu. Bez něj bych byl hodně nešťastný.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Škoda Johna Chena, BB10 měl IMO docela dobře našlápnuto a spoustu fíčur jako gesta atd je teď převzatá v iOS a Androidu. BB HUB mi chybí dodnes.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Mám to stejně. Povedlo se mi mít k iPhone Typo Keyboard new jsem musel měnit a než je přestali dělat...
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Dik vsem. Ja mam jeste jeden Key2 v supliku, nerozbaleny. Ale uz resim co bude po nem, dalsi uz nemam :(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ASDASD123: Já jsem z Q10 přešel na iPhone. Android jsem nechtěl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam