• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci
    Já osobně jsem velice špatný programátor a grafik takže budu potřebovat "dobrého" programátora a člověka který umí namalovat jablíčko tak aby někdo poznal, že se jedná o jablíčko. Sám mám do slušného detailu propracováno fungování hry, ale nejsem vůbec proti o tom diskutovat. Jen bych rád začal s něčím skromným nežli s megalokonceptem tak mi prosím v této fázi neříkejte, že by bylo dobrý tam mít lochnesku, speciální útok kterej bude krást životy, nebo jablíčko věčného mládí.

    Moje vize (co nejstručněji)

    Vstupivše do hry si vytvoříte postavu a tu pak pošlete prozkoumávat nějaký přírodní-historický celek (les, jeskyně, hrad...). Zde se postava bude automaticky "pohybovat", přičemž bude náhodně narážet do nepřátel, pastí (nevnímat jen negativně), speciálních lokací atp. Zde bude nacházet penízky, questy, a drahokamy (více později).

    Až bude postavička ubita na vámi určený počet životů tak se vrátí do města se uzdravit za penízky a automaticky hurá znova do akce...

    No a vy si zatím pracujete a nemáte důvod se na hru dívat (pro ty kteří mají pocit že se musí pořád dívat doporučuju zkusit si progress quest). Ve chvíli kdy postava postoupí, splní-objeví quest nebo zemře vám hra udělá pink. Vy si hru otevřete postoupíte si, dokončíte quest směníte diamantíky za věci, které pak prodáte-oblečete a hurá zpět do akce.

    Časem už vás to v lese řáholci přestane bavit, ale už jste objevili histrickou lokaci "dračí hřbitov" tak hurá tam. Líbilo by se mi mít tam nějakou formu duelu a žebříčků a guild atd. atd. Ale do začátku bych začal s minimem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam