• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARFEEDark Elf - Poslové DE na nyxu :)
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    čau. koukam nemelo moc dlouhy trvani:)

    dnes u nas na klanovym nekdo psal, ze aliance Nyx vyhrala 20x za sebou 3J, tak ze prej to tam asi pujdeme spacifikovat:) V te alianci je nekdo odsud?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    To nemělo dlouhýho trvání tenhle klub :)
    GAF
    GAF --- ---
    Ahoj lidi, jdu inzerovat svůj nový klub, kde bych Vás rád uvítal ať už s radou nebo žádostí o ní, mějte se:

    [ Herní rady a vychytávky PC/konzole/amiga/Mac ]
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    EXIT: hrát striktně za jednu rasu je v DE blbost .. pokud neovládáš aspoň dvě, tři rasy (do různýho počasí při logu), nemáš šanci ..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    MARFEE: Když začneš hrát DE trochu vážně zabere to taky dost času .. né tolik, jako travian, ale na půlhodinu denně to rozhodně neni ..


    BLACK_ONYX: nemůžeš srovnávat akční a klasiku, základ je podobnej, ale je to v vlastně jiná hra :)
    EXIT
    EXIT --- ---
    Zatím spolupracuju s klanem Auleho děti, a doufám že mě ki sobě vezmou.. je to čistě trpasličí grupa
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    EXIT: Bohužel jsem nový hráč DE,takže ne :(

    Tak co? Jste členy nějakého klanu? Pod jakým nickem?
    EXIT
    EXIT --- ---
    Pamatuje si někdo alianci Padací Most??
    EXIT
    EXIT --- ---
    Zdarek.. kdysi jsem vyhrál za trpaslíky, pak dlouho ne a teď zkouším znova
    Polyester, Polyethylen, Polystyren
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    Pod jakým hrajete nickem a kolik vítezství máte na kontu?
    LAKY_THE_DEVIL
    LAKY_THE_DEVIL --- ---
    Nazdar Darkelfáci!

    Jo, De je bomba...
    ATOR
    ATOR --- ---
    Dark elf je fakt bomba.
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    BLACK_ONYX:
    Jedním z důvodů proč hraju DE je právě čas...Proto hraju ligy s denním přepočtem...
    Je to vyhodnější...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MARFEE: Fajn, za chvilku se do toho vrhnu naostro. Sice to jeste moc neovlada, ale akcni liga bude dobra skola :-D Jenom ten cas :-DDD
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    BLACK_ONYX:
    Ano,založ nový účet ... Mulťáctví je když hraješ s více účtama v jedné lize ale pokud máš rozehraných víc lig,proč ne?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    První otázka: Jak můžu hrát více lig? Novej účet?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Hoj ahoj. Včera jsem se regnul a teď jedu trenink. Zatím to vypadá pěkně :-)
    KYRKYJ
    KYRKYJ --- ---
    Skvělá hra tohle DE, hrával jsem to tak před rokem. Uvažuju o návratu do 4B kde jsme s alianci Vikikgs párkrát zavřeli, hrál jsem za hobity a farmil jak sviň.
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    SHULDAA: No jsem stím podobně. Pokud chytneš dobré spoluhráče(ali,klan) tak už to potom má cenu :)

    Nejvíc si cením toho že u DE nemusíš sedět every day 24/7 non stop :) (jak tomu bylo v Travianu)...
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    ja jsem hral nevim jestly tam mam jeste ucet ,, ale nejak jsem prestal ,, obcas me neco nadchne ale pak to opadne ,, ted uz nehraju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam