• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALADARA+L+A+D+A+R = ilustrátorovy dědkocecky
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vladimíre, ty si spíš na tu linku! Baví mě u tebe moc, ale ten polák v kruhu s nápisem mechanik už nemá takovou poetiku jako jiné tvé práce. Chápu kam se chceš dostat, ale přeci jen...
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    a ještě: to horní se mi líbí víc než to nový, když to vidim vedle sebe
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    Vůbec bych si nedovolil tě poučovat nebo tak něco ;-) bylo by fajn kdyby se k tomu vyjádřil i někdo jiný.
    Jen prostě ta roztřesená linka je fajn při tužce nebo jinym médiu který je ale "analogový" ta digitání roztřesená linka na mě působí jako že sis to skicnul a nedodělal.

    Tu syrovost kterou tam chceš bych asi zkoušel nějak jinak.

    rychle sem nenašl nic lepšího http://www.kult.cz/web_kult/images/12585_big.jpg
    tohle je taky uhlazený a nevypadá to jako "hello kitty komiks"
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    ALADAR: Nebuď drzý! :o))))
    O čem to bude? :o) (a neříkej o mechanikovi)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    ja ti nevim, me to prijde takovy desne vyhlazeny. A vzhledem k tomu jak to ma byt ponury a v naladicce, mi ten hladkej styl uplne nesedi ... pritom je mi nejblizsi protoze tak krreslim porad :)


    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    Někde tady na nyxu si nahodil takovýho plešouna na hnědym pozadí tuším. Líbil se mi víc než ten tady. Ta rozechvělá linka mi nejak nesedí k tabletu, u tužky mi nevadí.
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    ANDRASTE: Ať ti nepraskne voda! :DDDD
    PHOB
    PHOB --- ---
    ALADAR: heeej, goood, ma to grady :)
    technika taky supr, jsem zvedav :) a jak pise anicka, viiiic viiiic
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    CORNHOLIO: zatim hledam techniku, ale tahle nervni masakralni kresba mi k tomu zatim sedi lip. Preci jen to ma bejt ponury a vazny, k tomu ta toonboom linecka nejak nejde. Uvidim co ze me vypadne zas dneska vecer. chci zkusit udelat vetsi celek. Jinak porad delam na scenari kterej doznava velkejch uprav. S kamaradem jehoz tata byl skoro 20 let v dolech v 50tych letech tam davame realne sizuace atd ... uvidime kam se to zvrtne :D ..... nicmene se tesim na vecer ... sam v pracovne, lampicka, tabletek, cigarko, klidecek a KRESLENI!!!!! muheheee :D
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    ALADAR: Víc!! Víííííííc! :o))
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ALADAR: Johoho, tesim se jak malej jarda:) Koukam, trosku jsi zmenil techniku... ale ja jsem vlastne videl jen dva prastare nacrtky
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    Už se na tom pracuje.


    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    ANDRASTE: v tom ja prsty nemam, sedy se mi taky libilo vic (ale ja mam na fialovou alergii:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    ALADAR: hele bud ten obrazek smazni nebo na ten server nahraj novy, udelany z rgb, protoze na tohle se neda divat (a je u toho moje jmeno:)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    to je primo ilustrace od nej, kreslena na tohle triko ;)) luxus
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Tak jo. :o)
    MKO
    MKO --- ---
    a ten motiv nalevo (lebka s mašlí), to je nějakej upgrade maxe andersona? :)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    ANDRASTE: A nechces se tu stavit a mrknout na vzorek? myslim ze zitra ho tu budeme mit.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    ALADAR: A to řekl kdo? :o(( Já se tak těšila na šedé... A mám objednaná dámska, tak to musím ještě zrušit. Doprčic.
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    ANDRASTE: Mělo by to mít tmavě švestkovou barvu, hodně tmavou. Prej se líbí holkám víc než šedá 8))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam