• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHINQUISITOR - česká středověká RPG hra
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Já si počkám, až to vyjde knižně :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    ? :)

    (Fake) Inquisitor Movie Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=iYxZShbAPa0
    USHUI
    USHUI --- ---
    Jacques de Pulein se pak nak nechce odpojit ale...vlastne se zasekne hra prazdnym dialogovym oknem
    JCD
    JCD --- ---

    Tento update zahrnuje zejména následující opravy:
    - Jacques de Pulein se od teď může opět připojit k hráči, i když už má ve skupině někoho jiného
    - Jisté tajné dveře v prvním patře alvaronské církevní hrobky už lze otevřít
    - Hráč nyní vždy předá Natalii Reichmann jejímu otci bez ohledu na to, kterou odpověď zvolí
    - Jestliže hráč zabije Olfgharda, jeho úkol bude zrušen, pokud ho hráč předtím obdržel
    - Hráč už se nezasekne v úkolu Zabij Istwana de Bragho, pokud ho "zabije" jedním úderem ještě před úvodním rozhovorem

    A podle steam news jeste pridava kompletni lokalizaci do francouzstiny
    USHUI
    USHUI --- ---
    neni to chyba..pudou pozdeji..mnohem mnohem mnohem pozdeji)
    MECHYAS
    MECHYAS --- ---
    zdar, mám tady menší zákys v okolí stromu smrti.. nejde mi otevřít kámen hned pod stromem, ani kámen v levém horním rohu pod těma runovejma šutrama.. jedná se o chybu? ideálně jen odpověď ano/ ne bez spoilu -) díky
    USHUI
    USHUI --- ---
    nemate nekdo to dlc?
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    LITROP: Už si to přesně nepamatuju, ale podívej se po souboru d3dparams.ini nebo podobném a tam bude uložené rozlišení obrazovky a frekvence. Změň to v notepadu na rozumné hodnoty a snad to pojede (třeba 1024 x 768 x 60 by mohlo být dost bezpečné).
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim mam dotaz nevite zmenil jsem si rozliseni pak mi to zcernalo a nemuzu to vratit dik
    JCD
    JCD --- ---
    Inquisitor na steamu jsem zakoupil, mam za sebou prvni akt a je to dost dobre, jsem velmi prijemne prekvapen. Az mne mrzi, ze jsem si na to neudelal cas uz drive.
    SVORO
    SVORO --- ---
    PHOW_SAATCH: V pohodě klidně znova podpořím vývojáře :) ale počkám, až tam bude ta čeština no.. Co si pamatuji tak je tam kvanta textu a já jsem nějak zlevnivěl v aj :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    PHOW_SAATCH: Tak to je gut celkem bych si zase zahral, ale někde jsem ztratil původní medium :///
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    SVORO: ceska verze prej na Steamu casem bude... a pripravujou se i dalsi jazykovy verze... mam dojem, ze spanelska...
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jop taky škoda, že tam je jen Eng verze :/
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Škoda, že tam někde nenaskakuje číslo, kolik se toho prodalo. Pro Cinemax to tam ale určitě je, tak snad se to časem pro zajímavost dozvíme.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    USHUI
    USHUI --- ---
    CYBERWOLF: o lektvary nejde, tam sou propasti, nejenom lava.
    bez levitace se neda (nejspis) dostat na zasadni mista, pro klice napr.))
    jedu paladina uplne bez magie a az sem to slo, tak sem holt nakoupil veci +1 m.d.

    btw posledni patch 1.10.14 konecne opravuje zbytek (zasadnich,) chyb
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    USHUI: s tunou lektvaru by to melo jit. Pokud si dobre vzpominam, tak jsou tam nejake bezpecne ostruvky po kterych by se melo dat prebihat.

    (bych si to mel zase zahrat...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam