• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Ahoj, potrebovala by som radu. Preberam este veci po ocovi a okrem ineho som nasla tieto hodinky https://www.windowscentral.com/vector-smartwatch-review

    Vcera som ich nabila a zda sa normalne funguju. Akurat som neprisla na to, ako nastavit cas, nemam k nim apku.

    Ma to v dnesnej dobe este nejaku cenu, alebo vyhodit? Kam pripadne s nimi? Idealne Praha. Dik za pripadne rady.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    XMEDA: Edifice budou pravděpodobně moje nové hodinky, až mi někdy umře solární akumulátor na mém Seiku.
    #kecy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOJTAM: kde se daj kua koupit z druhy ruky? :) Nasel sem je jenom na bazosi nekde z Ostravy za 28 a to bych neriskoval. Mas tip, kde je vzit levnejsi? Kdyztak posta ;) (teda samozrejme pokud maj vic kusu, nevzal bych ti ten tvuj, to by me honila ostuda po polich ;))
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    DRAGON: Mě se líbí ty funkce a na sportovních Garminech jedu už nějakou dobu (asi 8let) a tyhle vypadají fakt fakt dobře :)
    Ale 32 litrů za ně taky nedám, kupoval bych je z druhé ruky, i tak by to byly moje nejdražší hodinky...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOJTAM: taky sem je mel objednany (pokud to jsou 7 Amoledky), ale pak mi doslo, ze 32 litru za smartwatchky nepotrebuju, protoze nejsem profi atlet nebo vojak.. ale teda taky bych je bral, to jo :) Ted sem ziskal vyhodne Fenixy od kamarada, uplne novy za 3500, protoze mu po brachovi lezely v supliku, tak sem nevahal a dalsi budou asi osmicky tactics, jako chapu te, ne ze ne :)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Momentálně sním o těchto hodinkách...

    Možná si ke kulatým narozeninám udělám radost...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VEEHELL: Maji byt na zadni strane:

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    XMEDA: ja tyhle koupil jako takovou srandu, darek pro jeden par. Takze slo hlavne o to, aby to bylo "dozlatova" :D

    A jako jo, popisky jsou pro bridily, profik si projde uzivatelskou prirucku :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VEEHELL: Casio me sere s tim, ze tyhle obyc digitalky nemaji v nerezovm WR100m pouzdru a pokud mozno bez te hromady dementnich serednych popisku. Jak kdyby to nemohli dat na zadni viko stejne jako to maji moje kombinovany.

    Celonerez jsou jen https://www.meetyshop.com/p/hodinky-casio-a1000d-7ef a i tak prezijou sotva umyti ruk.

    Treba na AE1200WHD musi nerezovy kity s pouzdrem delat 3rd party aby to vubec existovalo. To uz by mohlo japonce tuknout.

    Stainless Steel Casio Royale AE-1200 Mod
    https://www.youtube.com/watch?v=jIWP_qrBE44
    DAANJE
    DAANJE --- ---
    Další z mých "staršich" Seiko kousků.... Seiko 5 ref. 7009-3180 (1991)

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Troje Casio "vintage". Ty vlevo uz jsem mel na pracce, trosku omakane. Zbytek jsem akorat vybalil. :D

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    „Jednou jsem procházel ulicí s hodinkami Rolex na ruce, načež se mě jeden muž zeptal: ‚Páni, co ty hodinky stály?‘ Odpověděl jsem, že zhruba 10 až 12 tisíc dolarů. A on na to: ‚Ty moje stály tři dolary a ukazují stejný čas.‘ Není to však o čase, ale o pocitu úspěchu. Můžete si říct: Dobře, odměním se tím, že jsem ve svém životě patrně udělal něco správně. To je to, v čem vidím u sbírání hodinek smysl. Nejde o čas, ale o uvědomování si, kde se v životě nacházíte,“ uvedl Stallone.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Kua ja byt ted v egypte a tam na letisti maj na to celej shop :) se s tim kluci neserou to sem ti mohl nejaky vzit :-P
    VACA
    VACA --- ---
    GANDALFSEDY: Hadam ze fejky se taky muzou stat predmetem zkoumani a pripadne konfiskace na celni sprave.
    Takze bych nemel velky ocekavani
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    Je tu, mezi Vami, nejaky odbornik na repliky? Specificky hledam stranky, prodejce, kteri maji v nabidce damske Breitling hodinky, uplne nejlepe Colt. Google, reddit, ddg, sem projel, obvykle podezrele prolezl, nicmene damske verze tak nejak nenachazim. Tak pokud mate nekdo nejakt zdroj, idealne spolehlivy, tak budu rad. Diky
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Vejplata nepřišla, odměny nevím co je a tak jsem si koupil aspoň knížku. :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Prisly odmeny a vejlpata ... tak jsem objednal Casio A120WEG-9AEF :D ...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Sagv007

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam