• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!



    Není třeba představovat ani jeden z výrobků. Tato diskuse slouží k odvedení flamu a obecně diskusím o chroustovi.
    rozbalit záhlaví
    XL1
    XL1 --- ---
    poradí mi nekdo free aplikaci na iphone bez reklam ketrá umí přehrávat FLAC a v nich skákat po skladbách cue ?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    SATOO: Spis je super ze to nekomu ofiko doslo
    VFISA
    VFISA --- ---
    TIKVIK: stahnout si to na macu primo z icloudu? :) Vyjde ti tio nastejno jako nejaky copy manager.

    Ohledne sdileni folderu z icloudu, ne, z iOS to zatim nejde :(

    Ohledne presunu po lokalni siti/wifi, select all+airdrop funguje

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zapat panbuh za CopyTrans manager.
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Řešil tu někdo "zapovězené téma" iOS odesíláni více příloh minimem kroků? Soubory mám na iCloud. Externí aplikace zdá se nic neřeší. Ani zipovače.
    VFISA
    VFISA --- ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    TEEPEK: Nutny to neni ani bez obalu, ja treba mam 6+ bez cehokoli. Je to pak o stesti. Spadl mne nekolikrat z metru, ale vzdy na koberec a dobre, takze je uplne bez problemu. Ale jestli mas radsi ochranu, tak podle meho nazoru, to pri padu muze pomoci (sc i folie).
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj lidi, určitě profláklé téma, ale rad bych se zeptal, zdali je nutné si chránit displej iPadu A2 ještě speciál fólií, i když mám kompletní smartcase? Díky!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SCHRAPNEL: Záleží na nastavení. Pokud budeš mít aktivované iMessage na obou zařízeních, zpráva dorazí na obě. Následně po přečtení na jednom zařízení zmizí notifikace na ostatních (na rozdíl od jiných aplikací tohle skutečně funguje). iPad ale vibrovat nebude, protože nemá vibrační motůrek.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ahoj, mam iPhone a zvazujem kupu iPad-u. Zaujimalo by ma, ako je to s iMessages na viacerych zariadeniach? Frajerka ma tiez iPhone a tak sa bezne vykecavame cez iMessages. Akym sposobom budu chodit spravy? To mi posle spravu a zavibruje mi aj iPhone, aj iPad?
    VFISA
    VFISA --- ---
    ZMONTMARTRU: A proč nehledas přímo z home screen? Slide dolu a hned psát.
    ZMONTMARTRU
    ZMONTMARTRU --- ---
    mám nově iphone 5, iOs 7, a chci volat ... než někoho najdu a volám, je to šíleně zdlouhavé .. oproti Androidu, ze kterého jsem právě přešel. Ale možná jsem neobjevil nějakou možnost, jak to urychlit. Proto, prosím, je nějaká možnost, schopnost systému, jak volat rychleji? Díky za pomoc. Jsou k něčemu ta písmenka pod čísly na volacím ciferníku? Na androidu je to tak, že přetáhnu rovnou telefonek do kroužku, tím odemknu obrazovku, a rovnou tím ciferníkem, jak mačkám čísla pro volání, ale vlastně myslím ta písmena (pod každou číslicí jsou tři písmenka), tak to vyhledává pravděpodobné slovo, které se z nich dá složit (typicky jako dříve T9 na starých telefonech). Okamžitě se vyfiltruje jméno, kliknu na něj a volám. Tady musím nejdřív odemknout obrazovku, kliknout na telefonek, pak většinou kliknout na "kontakty", pak teprve začínám vyhledávat a pak volám ... Díky za pomoc.
    SHARK
    SHARK --- ---
    MIRRA: A co to ma co spolecneho se zmizenim kontaktu?

    MIRRA
    MIRRA --- ---
    EVULLE: Na iPhone 3G byl poslední použitelnej firmware 3.1.3 nic dalšího bych tam nedával.
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Nemá někdo zkušenost s tím, že se mu instalací nového softwaru ( iPhone 3G) smazali veškeré kontakty?
    Upgradeovala jsem už vícekrát, ale bez kontaktů jsem prvně :(
    ALESH
    ALESH --- ---
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    "Co by mohlo prodej ovlivnit, kdyby O2 nabídla iPad ke svým datovým službám za dotovanou cenou, slyšel jsem zvěsti o necelých osmi tisících. To je naprosto nereálná cena, které otevřený trh nemůže konkurovat. Řadu lidí ale odradí povinnost se zavázat k datovému tarifu na dva roky, protože už nějaký vlastní datový tarif mají," odhaduje Samko.

    iPad se u
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=683882

    nevim, jeslti to uz uz bylo
    ale jestli to2 da ipad 3g za 8tisic + datovy tarif za 150/250, jdu do nej :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    nekdo chodi sem a tam a nekdo tam a sem a tak to dam vsude, treba se to nekomu bude hodit

    cestina do poslednich Itunes

     "iTunes_CZ_10.0.1.22.exe" (465.59 KB) - stáhnout soubor 
    http://www.edisk.cz/stahni/33992/iTunes_CZ_10.0.1.22.exe_465.59KB.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam