• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZANSQUARESPŠ a VOŠ Jičín aneb Rači bych rodila ježky, než vás učit..
    ZANSQUARE
    ZANSQUARE --- ---
    stoupa neni houba, stoupa je mladej idiot, houba je starej klasik, co ucil elektroniku a chlastal, ale jestli tam uci doted, to taky nevim..
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    stoupa, to byl ten spravce? za nas to byl takovej ko*ot, ze jeste dnes se mi otvira krumpac v kapse jen si na nej vzpomenu :))
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    uci jeste ing. Houba?
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    TREFIS: Tak tu tedy neznam :o) ale jak tak rikas, tak to musela bejt asi dobra frajerka :oD Jinak prvni den byl pohoda, to jsem tam byli ani ne hodku, ale dneska uz jsem se hustili jak vztekli :-D o matice jsme popsali 4 stranky :-D No nevim jestli zrovna legenda, ale je fakt, ze se vetru skoro vsude :-D jinak fotku uz na zdi mam :-D a ne jednu :-D :-D delala jsem totiz nastenku z maratonu, na kterym jsme letos byli reprezentovat, tak tam na par fotkach jsem taky :-)

    Jinak na telak mam Smoldu, to je taky pohodar :-)
    TREFIS
    TREFIS --- ---
    ALAREACH: Myslel jsem tu na NJ, takova zrzka, prisnajda, ale sranda s ni byla, kdyz ti treba za hodinu dala 5 kuli a mela z toho prdel :D

    Jee Smejcik byl luxoosni ucitel, takovej mladas, ze zacatku mel TV a pak Zaklady El. a dalsi.

    BTW. Co prvni den, uz to do vas hustej ?

    Tak to tam budes asi takova skolni legenda. Za chvili povesi tvoji fotku na zed... :D
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    TREFIS: No nevim jestli nadrzujou, ale prumer mam ve tride nejlepsi :-D :-D..spis kluci me hodne vyuzivaj, i v kovarne jsem jim musela kovat spicky, jelikoz oni nebyli schopni :-D tatinek me toho hodne naucil a tak i zapojovani schodistaku jsem mela nejrychlejc, tak nevim nevim jestli mi nadrzujou :-p

    Jinak Stoupa je podes porad stejnej, jenom s prstynkem :-D takovou docela peknou brunetku, nechapu, co na nem vidi :-D

    Jinak Smejcika neznam a Jaroska uz tam neni, loni odesla ucit do Paky..a ja s ni docela vychazela, jestli myslis tu na Aj, o hodinach jsem vetsinou polospala :-D
    TREFIS
    TREFIS --- ---
    ALAREACH: Jo a koho Stoupa prosimte klofnul ? Za nas to byl strasnej podes.
    TREFIS
    TREFIS --- ---
    ALAREACH: prej dobra, ja si to teda pamatuju jako nejvetsi krizarnu vsech dob. Mit jednu holku ve tride je fakt malo. Taky to tak vypadalo kdyz jsme vysli ven pred SPŠ, ze jsme jak postizeny, jak jsme koukali na babofky :D

    No ja byl o rok pod Hrochem, ale taky jsem te asi nestihl.

    BTW. taky ti vsichni ucitele nadrzujou ? :D, ty nasi buchte teda poradne, proto jsme ji za to moc nemeli v lasce :)

    Mel jsem v planu se v patek s Dreamcastrem zastavit a pozdravit ucitele, ale ta lemra to asi nestihne, tak to padne, no.

    LOL Stoupa se teda vysvihl.
    A co Smejcik? Toho si pamatuju jako nejvetsiho pohodare, za nas zacinal ucit a bylo to s nim v klidu.

    A Jaroska to tam zajiste porad drti, 5 kuli za hodinu, to bude zase Sarajevo :D, no jako bych ji slysel :D
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    HROCH1: Tak to jste meli dobra leta. To ted je na cele skole holek jen 7. A z toho jsou 4 z technickeho lycea :-D takze na technice obory nas holek moc nezbylo...
    HROCH1
    HROCH1 --- ---
    ALAREACH: Snad v kazdy tride byla 1 jedna holka. Jen u nas musela po 2 letech skoncit. Takze pak u nas byla ciste chlapska trida.
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    HROCH1: Ano, uvadela uz 2x, a letos kluci rikali, ze by me chteli taky, tak snad po treti :-) jinak jsem ho uvadela loni a predloni, takze tobe asik ne..Jinak Blaza je Blaza no :-D a vy jste meli ve tride nejakou slecnu?
    HROCH1
    HROCH1 --- ---
    ALAREACH: Uvadela si maturitak jo? :-) Ja si nikdy nepamatuju uvadece maturitaku a k tomu jeste toho svyho. Jestli tam ted studujes, tak v kolika si delala uvadecku? Ja uz mam 6 let po maturite.
    Blaza mi delal tridniho. Frajer to je *THUMBS UP*, sic trosku zmatkar. A Rehak mi fakt nic nerika...
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    HROCH1: No lady Vavrouš je jeho dcéra :) Jinak Řehák vás fakt neucil, je na dílnách..kdyz znas Madlovou, Poura i Blazka, tak musis znat i nej :-) Jinak tvoje jmeno mi nic nerika, je mozne, ze jsem ti uvadela maturitak, ale vsechna jmena si opravdu nepamatuji :-p a ty me znas?
    HROCH1
    HROCH1 --- ---
    ALAREACH: Tak stoupa se teda vysvihnul. Ostatni ucitele neznam. Vavrousek tam ucil, ale ze lady Vavrous to nevim. Rehtaka taky ne. Za nas byly osobnosti jako Blazek, Pour, Madlova...
    A vis neco o tomhle HROCH1 ?
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    A jinak, za vás byl Řehták taky takovej, jako je na nás? A taky vám říkal, že jestli to není v tom katalogu, tak že sní svoje ponožky s cibulí? :-D
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    TREFIS: Taky lady Vavrouš je vdaná a jmenuje se Junková, ale tu nevím, jestli jste zažili :-) a tak dál a tak dál, uvidíme, čím mě překvapí Spš v úterý. :-D
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    TREFIS: Jinak náš milý správce :-D Stoupa se loni, nebo už předloni oženil a má svůj dům..
    ALAREACH
    ALAREACH --- ---
    HROCH1: No tak takovy, ne moc mily drb je, ze má paní Bláhová rakovinu a ke konci loňského školního roku přestala učit a nahradila jí mladá vysokoškolanda..
    TREFIS
    TREFIS --- ---
    ALAREACH: jj taky se hlasim do rady o nejaky ten drb, sem s tim !
    HROCH1
    HROCH1 --- ---
    ALAREACH: Tak neco praskni ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam