• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    POEM
    POEM --- ---
    NESS: Hele a nemas nejakej tip jak farmit materialy na Varshanta? Muj cil je farmit bud Duriela nebo Andariela a premyslim, jakej je nejlepsi zpusob jak se k tomu dostat. Farmit helltide je easy, ale Varshant a ty Three of Whispers me prijde desne pomaly

    Andariela jsem jeste nezkousel, tak nevim co to obnasi ty materialy sehnat
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Jinak ten minion nekro dava, jako jo, ale je to hrozne pasivni, tvuj jediny problem je zustat zivej a supportovat golema a kosticky, defakto to je jen supporter.

    Reapery jedu taky, teda jednicku kuliva CD, jenze oni na vyssich urovnich vubec nic nevydrzi, ted sem dojel MN98 na lvl85, vybavu mam dost na prd, tak nevim jestli to je tim, armor mam capnuty a mam 3 body v death defence, nevychazeji mi resisty, a ty repari se prubezne vyparuji, jako jo aspon se nenudim a zvedam je, ale jinak na prd, nechce se mi to prehazovat na defendery2, coz by to asi vyresilo, no mozna to zkusim.

    Z toho maxrollu sem musel utec, protoze bez misty je to uplna sebevrazda :-)
    NESS
    NESS --- ---
    Druhej dotaz, neprisel uz nekdo na to jak farmit sutry, mam odehrano docela dost, ale na max sem zatim dostal od kazdeho 3 sutry, prosmu mam 16 tzn uz jsem oka, ale sutry ne a ne.

    S barbem potrebuju 5 ruby a 6 Topaz, to budu na maxu tak za 14 dni :-) Navic kdyz rozjedu vic klas tak ruby potrebuji vsichni :-/
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Jaky lektvar, sem nekoukal na nic :-) myslis holy boltu ? ja to hraju bez nich, tzn chyba ? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem zvedavej jestli fixnou ten lektvar, protoze ocividne jako pridava treba +50 pit levelu jen tak zadarmo, a neni to normalni. Na druhou stranu snad kazdou sezonu byl nejaky super OP build, co vyuzival nesmyslne buglou matiku (viz muj self explod bulwark druid treba dve sezony dozadu).
    Navic co jsem koukal na Roba, tak tvrdi i dalsi veci tam jsou bugnuty, treba reaperi na druhej stupen ve skutecnosti udajne pouzivaji i ten prvni - tj. pokud se tohle opravi, tak to muj pracne budovany build uplne vypne... :-) Protoze ja nepocitam s tim, ze se to deje, a verim snizuju cooldown pres 7 procent sanci na lucky hitu skeletonu, ale tezko rict jestli to tak fakt je.
    NESS
    NESS --- ---
    Musim je pochvalit za ty paragon glyphy, v okamziku kdy staci zabehnout cca 3 NM aby to clovek dostal z 15 na 21 tak to je zlaty
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    EVILMIND: hele to si nemyslim... u bossu to nestackuje vubec, muzu tam behat jak blb a nic... jediny, cim jsem schopnej nastackovat jsou corpse exploze z misty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARTUC: nejcastejsi duvod bude, ze to zabijes moc rychle i bez toho? :)
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Ja jednu videl tady u mistra Crona, ten ma dokonce +6, osobne sem potkal nejvic +1
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Hosi, jsem totalne zoufalej. Respecnul jsem na robuv build https://d4builds.gg/builds/ef414fbd-81cd-49d1-9c8d-4938b278e2ee/?var=0 a nejsem schopen stackovat shadowblight... magy mam shadow, ale proste nestackuji. Nemate s tim zkusenosti, cim by to mohlo byt? Dekuju
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: jako ten golem ma proste damage, i kdyz uz jsem hral lazymancera, kde jsem na golemovi mel jen tak pulku dmg, tak to porad instantilo tyhle non 100+ bosse, pokus se ty skilly dali spravne za sebou, pokud to castis rucne vsechno tak to proste bude ty slibovany stovky milionu. Ale nebavil me ten clear moc, a za celou doby jsem nevidel jedinou chestu s golem mastery.
    NESS
    NESS --- ---
    Tesne, takhle malo chybelo na one shot kurnik suplik :-)

    NESS
    NESS --- ---
    Tak zalezi kolik je kolem tebe lidi, Merry davam jednou ranou jen kdyz jsem tam sam, staci jeden clovek navic a odlitne a snese si ty ctyri
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Já to asi neumím hrát, něco mají ty Helltide bosove jinou mechaniku, protože ty rozhodně one shot nedávám
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: No ja sem to zkombinoval, vzal sem si vetsinu skillu odtud https://maxroll.gg/d4/build-guides/minion-necromancer-guide a paragony odtud https://d4builds.gg/builds/ef414fbd-81cd-49d1-9c8d-4938b278e2ee/?var=0 a jsem lvl 84 a griga to strili instatne jednou ranou, ted delam matro a zkusim duriela, pac se mi to nezda, ze by to melo davat az tolik :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: jsem zkousel:
    - one hit golem build, co ma instantit bosse (ale hral jsem ho mazane na zacatku takze nevim)
    - skele magy no golem
    - lazymancer s sacrilegious
    - ted hraju no cooldown blood mist lazymancera (ale ten muj jako zatim ma cooldown :-) )
    NESS
    NESS --- ---
    Co hrajete za minon buildy s nekrem ? Zatim sem zkusil dva tak bych se nechal inspirovat. Ted jedu ten maxroll zakladni a jako neni to zle, jako lehce za 80 nechci nejak moc hodnotit. potesilo me ze je golem schopny sestrelit merry predtim nez prvne odlitne, zkusil sem to uplne afk, ale bohuzel sem se umistil az na druhem miste, mozna priste zkusim stat kus vedle a ne uplne ve prostred :-)
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Behame dokola pitu 61 kuli matru, nejlepsi pomer rychlost vykon, ve dvou to jde celkem svizne, jen je k nasrani ze ten co otevira dostane 20 a ten druhy 10 takze se to vlastne nevyplati, jinak jak rikal Adam ze nechteji aby hraci rybarili tak jako to mohli vyvazit lip, ten zaverecny bossfight muze byt na stejnem levlu uplne v klidu nebo lehky user, jako na co je stragnout bosse kdyz ty jeho stiny vyplni v ten okamzik cely screen nejakym aoe humusem, takze misto masirky tam bruslis
    NESS
    NESS --- ---
    tvl neeee :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    konecne jsem dal NM100 vubec poprve - ne ze bych to predtim nemohl dat, ale byl proste problem ho dostat, ted konecne ten system dava smysl, ze na konci vzdycky dostanes +1 a pozdeji uz tam proste jedes jen 100
    a pak to expeni glyphu konecne dava smysl :-)

    PIT zatim na 50 ale jako cim dyl hraju, tim mam horsi equip :) vubec proste nepadaji GA veci, a protoze proste neslo hrat bez resistu/armoru na tehle urovni, tak jsem nakonec ted skoncil s pulkou veci bez GA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam