• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    RIVA
    RIVA --- ---
    Man refuses to take down hammock on bus - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=J2DjAIfRb0I
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELIJEN: tečka v prvním titulku měla být o řádek níž
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    TANTRAMAN: bitch pls

    TRAFO
    TRAFO --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //
    JohnnySomali can be heard talking back to his attacker, saying, “Yo, you’re tripping, n*gga,” before pleading with the person to “stop” and “relax.”

    ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOGTORRR:
    //
    Ramsey Khalid Ismael aka "Johnny Somali" is an american-somali streamer for KICK platform, he became news while making nuisance acts in Japan, he was detained by police but not live, on this video he was attacked by japanese streamer that warned him about his acts

    pokud ho napadl jiný streamer, video kde?

    ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    In Japan, a Somali man who filmed and made fun of women in the country on YouTube was detained harshly by the Japanese police during a live broadcast.

    x.com
    https://x.com/AzzatAlsaalem/status/1791488428447515133
    RIVA
    RIVA --- ---
    CRS: That wasn't a real joke. Only a mnemonic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam