• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VISOPIMUSHry a simulátory s fyzikálním modelem | World of Goo, Phun, Toribash a jiné...

    PHUN

    www.phunland.com

    WORLD OF GOO

    www.worldofgoo.com

    TORIBASH

    www.toribash.com


    Zkuste také: Crayon Physics Deluxe | Crazy Machines II | Armadillo Run | GOO!

    Více fyzikálních her naleznete na www.fun-motion.com

    rozbalit záhlaví
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    PHOBOS99: Vypadá. Printscreen někdy hodím, ale asi to je chyba mojí grafický karty...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    OGLOKOOG: mně to šlape bez problémů (taky warez). nechceš to printscreennout? řekl bych, že to musí vypadat docela zajímavě:)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    CARTMAN: Tenhle konkrétní jsem dropnul v grimu, ale myslím, že jeden dostaneš v nějaké misi v kampani.
    No a už mi padnul další, takže teď používám v aréně Colossus a nemají šanci. Navíc si pěnězmi z grimu průběžně udržuju asi 10 vialů, takže ani siege bomby to the face nejsou problém.
    A vůbec, ten grim - začnou se tam někdy nějak víc spawnovat ti velcí klepetnatí hajzlové? Mně se vždycky objeví maximálně jeden v poslední vlně a ten mi většinou obrovskou rychlostí vrazí do zbraně, případně ho umlátí AIčka. Chtělo by to taky trochu challenge.
    A ještě jedna otázka: taky vám strašně moc často ta hra padá? Já jsem to tedy (přiznám se) stáhnul z warfora a mám nějaký problém s texturami - po nějaké chvíli hraní (někdy stihnu dokončit jeden level arény, většinou ani to ne, jinak bych byl IMHO už někde kolem 50. levelu) se prostě náhodně zpřeházejí textury, tzn. místo mraků jsou obličeje, místo záře gemu ve zbrani animace postaviček... občas se s tím dá chvíli hrát, ale není to tedy nic moc.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: jj je potreba mit kliku a dropnout ho v grimmu mo... ne velky verzti pac v ty maly je nahovno... bez nej to nejde pak pozdeji...jeste sem ho nedrop teda no
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    OGLOKOOG: hm doplnovaci sutr ;)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Dá se tam nějak získat lepší střelná zbraň, než je ta třetí (kulomet, čtyřicet nábojů)?
    Jinak teda v aréně jsem už kolem 30. levelu, pořád je to stejně snadný - hraju s takovou tou sekerou na řetězu, v ní kámen na doplňování životů (takže nepotřebuju vialy) a owním naprosto nelidsky. Teď už jenom čekám, až mi v Grimu padne znova, abych si ho mohl zasadit do Colossu.
    Siege bomby jsou otravný, ale přežít se dají a s tím doplňovacím šutrem máte maximální životy zpátky za dvě-tři rány. Navíc se mi občas podaři odpálit jim tu bombu zpátky tak šikovně, že způsobí víc škod jim než mně.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PHOBOS99: celkem rychle... tak pod ctyri hodiny to "skonci" a pak jedes areny... a to je jiny maso
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    jak daleko jste se dostali v om hammerfightu? ma to vubec konec? porad se deje to samy dokolecka, opakujou se mapy... obcs nejaka invence (napr. "kopani" "mice" do "brany"), ale jinak nuuuuudo... penez jak slupek a diamant jeden:/
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    TRAGED: tohohle sem hral demo a ac je napad originalni a zpracovani v podobe trhanych papirovych listku zajimave tak gameplay me moc nenadchl :(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: tyjo tak ten vosi level me pekne sral :D areny jsou o nahode no jakmile vyleti siege bomb ve spatnou chvili je to v loji. nejlepsi reseni je na to kupovat ten hp vial tak clovek aspon jednu prezije
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CARTMAN: na tu jsem kliknul hned poprvy a nijak hc mi to teda neprislo...
    hrozne mi ta hra sedi, je to fakt prijemny a tak.. nicmene ty areny sou o nicem co se zabavy tyce ;(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: jo je to tak no... a pokud ti prisel pribeh lehkej tak si po tutorialu klikni na tu "hard" vetev. hned druhej lvl s vosama je voser jak prase :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Me to prijde fakt zbytecny.. je to super hra ktera je fakt zabavna a prislo mi ze ten pribeh byl celkem lehkej... ze by to opponenti mohli bejt tuzsi..

    v arene jsou porad stejne tuhy a porad je stejne hrozne masakruju az do chvile, co jsem z niceho nic mrtvej... proste nedokazal napsat AI takovy aby to byl challenge, tak tam pripsal siege bomby, coz z toho nedela challenge, ale neskutecnej voser
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: znam ten pocit :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    tjn - na te nevyvazenosti a haluzoidnosti to zbytecne pada.. :/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JAACOB: uz presne vim co si myslel...jakoze to je fakt jen o tom, jestli to siege bombu hodi kdyz jsi u nej, nebo od nej... muzes se nakrajet ale s tim nic neudelas... sejmu 4 aniz by se me dotkli a patej a sestej na me vyletej a rovnou z rozjezdu sem dead... fakt me to hodne nebavi ;(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JAACOB: hm tak je to takovy nahovno protoze end game content je definovat tou SP kampani ktera je v porovnani s nim kratoucka. nemam treba otevreny hammerball takze asi zalozim jeste treti char a budu kooperovat s imperatorem abych to otevrel :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ja mam dve postavy a kazda ma svoji armory, takze imho nemuzes ziskat vsechno prave kvuli vetveni pribehu a ruznym odmenam...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JAACOB: je to divny o tom grim modu pisou uz od bety 0.2 nekdy pred rokem nebo kdy vysla :D Ja si zalozil postavu novou prolit totorial dal sem ze chci hrad. vlitnul na wormy a grim se otevrel a litam ho s hlavni postavou... jeste sem nezjistoval jestli se armory sdili pres postavy ale asi ne. z toho vyplyva ze defakto nejde mit vsechny ranged zbrane protoze dve jsou rozdeleny na ruznych dejovych vetvich. Jak te to s relic zbranema je diskutabilni. Po dohrani singla sem nemel ani jednu ted mi nejake davaj za finishovani grim a aren
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    CARTMAN: muzu to zkusit jeste jednou, ale wormy uz jsem pobil a grim v menu nemam ... rikam - to bude mozna tou upiratenou verzi a dobre mi tak ... koupim pak ze steamu original a uvidime...tahle gamesa si to zaslouzi.. ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam