• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLTIGERWeeds - original HBO series
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    CRUSHEER: Ja bych rek ze Andy z letiste, pak se tam ale objevila a uz to skoro vypadalo a pak zas ne:) plan C jel porad....
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    To FBI zavolala ona? asi jsem byl trochu mimo, kdyz jsem na to koukal poprve...
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    videli jste S06E13? To slibuje dost dobryho materialu na dalsi serii. Ted teprve seckvaklo to vrcholeni, ktery se asi holt rychlejs vypravet nedalo.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    CATT: Ani moc ne, ale z nejakyho duvodu me na to porad bavi koukat. Asi jsem zvedavej, jak to s nima dopadne.
    CATT
    CATT --- ---
    CRUSHEER: a vrátil se tam i humor? viděli jsme zatím čtyři díly a byla to děsná bída
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Konecne uz se tam zase huli :)) To mi chybelo.
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    Chcel by som sa spytat, ci su linky v zahlavy na epizody v povodnom zneni alebo v dabing. Dik moc.
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    E42: tak ono s nancyinym talentem pritahovat prusery to byl celkem logicky vyvoj. mne to prislo celkem konzistentni a logicky skoro celou dobu. koukali jsme se na to v kuse asi pred pul rokem. ted mi ale prijde, ze uz nevedi, co by a taky to podle toho vypada... a to, co se tam deje, mi prijde strasne neverohodny, s cimz jsem do tehle serie prakticky problem nemela..
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Presne, prvni dve serie v Agrestic jsou perfektni, treti je takovej prechod, ale porad hodne dobry, ctvrta a pata uz takovy meh i kdyz to jeste jde. Hlavne me sral Esteban, to byla hrozna postava...
    E42
    E42 --- ---
    KOLOUSEK: Gangsterský prvky mi ve Weeds vaděj od tý doby, co se tam začaly objevovat. Nejradši jsem měl první dvě série v Agrestic, kdy to bylo chudší na akci a bohatší na vtipný dialogy. U poslední série se mi zdá, že dialogů a civilního života přibývá na úkor gangsteřiny, což kvituju s povděkem. Uvidíme, kam to půjde dál, ale trochu se bojím, že "a shark that has been jumped cannot be unjumped" .)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    E42: mne naopak prijde, ze ten humor dost poklesl. vtipky a la "jujky, ja malem trefil kocicku, ale misto toho jsem nastesti jenom odbouchl chlapa" mi prijdou dost ubohy.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Byl jsem netrpělivej, pětka je na světě :) A jo, je to dobrý....mně se to líbilo celou dobu.
    E42
    E42 --- ---
    Přijde mi, že změna settingu tomu prospěla a Weeds se odrazily ode dna.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Ja jeste nevidel ani prvni dil novy serie, nejak si na to nenachazim cas :( Jaky to je?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Co pátej díl? Dneska nic?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    E42: jojo
    E42
    E42 --- ---
    KOLOUSEK: To je úplně normální pre-air. Zrovna u Weeds byly myslím v každé sezóně.
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    STEVIE: a co to ma byt? jako prvni epizoda jeste pred vysilanim v tv? to je teda dost znacny predstih, ne?...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Vysel preair 6x01 DVDRip jen kdyby to nekdo jeste nevedel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam