• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    DEMENCE: To sem ani nevdel ze hraje/hral WH. Ja se snim znam pres kamarada na commandera protoze hraje primarne Legacku a Premodern coz jsou formaty pro bohace nebo pro lidi co neprodali dualy
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    WRATA: nene, to komentuje Vlčák, král pravidýlek a creative use of gameplay a když nepomůže ani to tak little bit of flexing rules. Ja jsem tak nesnášel když jsem s nim měl hrat warhammer...
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    WRATA: děkuju. přemýšlím, zda hrát tuto kartu ve svým Meren EDH (:
    Meren of Clan Nel Toth - Commander (Meren of Clan Nel Toth)
    https://www.moxfield.com/decks/DFPFrc28M0Kxro4pFIw71w
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELENFANT: Pamatuju si to naprosto presne protoze pan Josef Vlach ktery je provinilcem je starym podvodnickem a v komunite se o tom docela vi. Pokud vim tak za svoji historii mel s nekolika hraci pomerne hlasity konflikt.
    Na standardu v dobach War of the Spark ho lidi zacli velmi dobre sledovat a uz mu to tolik nevychazelo. Ale hlavne cim se proslavil byly drafty kde jeste v dobach stareho rytire nadraftoval a pak se sel schovat do te nejzadnejsi mistnosti kde se hravali figurkovy a vzdy se vynoril s temer dokonalym deckem ktery mel treba 2x Crackling Drake k tomu Niv-Mizzet Parrun a k tomu tunu draw a removal spellu. Ocividine na Premodernu neni tak provarenej tak mu to vychazi.

    Nicmene jak zminil PLOMBDENTIST: Jednalo se o situaci s masticorou kdy v upkeepu ukazal na Phyrexian arenu za kterou si odecetl zivot a pak si liznul kartu, pak si liznul kartu za draw a protoze na ruce mel samej 3 manovej gas a swordy tak "omylem" nezahodil, zautocil, zapsali si damage a az v souper se v mainu zacal dotazovat co do masticory zahodil.
    Judge rozhodl ze ho dodatecne necha zahodit kartu coz je proste insane value

    Cela situace zde: https://youtu.be/v5GoqGz7mUA?t=19434
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    ELENFANT: jestli si to dobre pamatuju, tak tam byl tusim zapomenuty discard do masticore v upkeepu, zrovna tohle bych spis klasifikoval jako chybu nervozniho hrace (pred kamerou), nez umyslny cheating, ale protoze si toho vsimli az nejak o kolo pozdeji, tak nemusel to masticore obetovat
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    WRATA: Měl bys k tomu prosím nějaké detaily? Link na video plus jestli si k tomu něco pamatuješ (deck, hráč, ...). Abych nemusel koukat na 8h coverage. Budu se tam v neděli motat, tak ať mě nic nepřekvapí. Klidně pošta. Moc děkuju!
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Právě koupeno draft token za 6750z na Aréně jako nabídka dne. Vyhodná cena
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PLOMBDENTIST: Škoda, že do toho není zahrnutý i Portal. Svého času jsem měla hezký balíček.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    BESH: vzal jsem, diky! :)
    BESH
    BESH --- ---
    Kdybyste jeste nekdo nemel prerelease OTJ, tak tady jeden je: F0469-366FD-6F3B5-FBD43-2800F
    BESH
    BESH --- ---
    Na Arene je zlevnenej draft token.
    BESH
    BESH --- ---
    WRATA: Aaa, mas pravdu, uz to vidim. Warhammer commandery uz mely taky foil collector's edition.
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Ja ne, stacilo mi jak se minulej rok cheatovalo na kamere a protoze to byl casul rel tak to bez problemu proslo...
    YETTY
    YETTY --- ---
    PLOMBDENTIST:
    Plánuje se někdo z místních účastnit main eventu? :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    BESH: CE verze nekterych commander decku uz byly. Ty full foil verze to byly
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    tak ja bez dovoleni pripomenu, ze existuje https://premodernmagic.com/ coz je krasny nostalgicky komunitni format, vhodny zejmena pro ty co hrali mtg v obdobi mezi 1995 az 2003 a pristi vikend se v nem hraje mistrovstvi republiky s ocekavanou ucasti kolem 180 lidi, aktualni metagame:
    Premodern events and metagame @ mtgtop8.com
    https://www.mtgtop8.com/format?f=PREM
    ASYD
    ASYD --- ---
    hasbro money printer goes brrrr
    BESH
    BESH --- ---
    WRATA: No tak sberatelske verze jsou snad ke kazdemu setu v podobe booster boxu. Sberatelsky commander set ale vidim poprve. Nebo se mylim?
    WRATA
    WRATA --- ---
    BESH: Ty sberatelsky verze byvaji k vetsine tech velkych suplementatnich produktu. Mel to fallout i Lotr, bezny sady to nemyvaji
    BESH
    BESH --- ---
    ASYD: Boha jeho, oni navic udelali i sberatelskou edici toho commander setu! Tak kdybyste nevedeli, jak jinak vyuzit svych 12k, tak WOTC vas se svym stokrat jinak potistenym papirem vzdy rado podrzi! :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam