• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    ZUILOK: popravde modifikace na subaru, a obzvlast imprezach me osobne vzdy odrazujou :)
    ZUILOK
    ZUILOK --- ---
    Tak kterej do inzerátu pánové? K autu dám pak oba ale říkám si že to bude vypadat líp s tím kanónem. Je výrazně víc sranda jezdit s tím hlasitým pokud není třeba jezdit dlouhý cesty po dálnici.

    ZUILOK
    ZUILOK --- ---
    viděl bych to tak na 55k ale až to dám dokupy tak si samozřejmě udělám inzerát za 70.
    4PTO
    4PTO --- ---
    ZUILOK: a co za to budes chtit?
    ZUILOK
    ZUILOK --- ---
    Zdravím Subaru lidi, chystám se prodávat svojí Hawkeye Imprezu, mám jí pět let, jezdila s tím převážně přítelkyně, je poťukaná od krup , prakticky každý panel je buď škráblý, ťuknutý nebo narezlý. Je v tom bohužel EL15 motor takže to ani moc nejede.
    Já to teď pomalu začnu opravovat do tzv. bazarové vůně ale než se do toho víc pustím tak to nabídnu tady.
    Mechanicky je naprosto v pořádku, jsou tam nový zadní tlumiče, přední brzdy, střední díl výfuku. Olej/filtr je zralej na výměnu ale to k autu přidám protože to už mám nebo v brzké době udělám sám.
    Mám k tomu i pár dalších dílů navíc takže kdyby někdo chtěl pomalou trochu ošklivou ale naprosto spolehlivou Imprezu tak mi napište.

    EZEE
    EZEE --- ---
    RONDALUS: Uz je prodana, jel jsem kolem a byl se podivat. :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj! Nemate tu nekdo BRZ nebo 86? Premyslim ze poridim, ale jeste mi vrta hlavou i30N. Tak by me zajimalo jestli tu nekdo nema zkusenosti. Diky :)
    PARALLAX
    PARALLAX --- ---
    Ahoj, kdyby náhodou někdo sháněl, tak prodávám svoje Subárko.
    Prodám Subaru Levorg 2018 91000km - SubaruFanClub.cz
    https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?t=10746
    RASTA
    RASTA --- ---
    DICK85: je to tak. Hledal jsem déle, v ČR i v zahraničí a nakonec jsem po vyzkoušení více aut vybral XT v Hostivici. Z původní představy o rozpočtu kolem 300 tis jsem nakonec skončil u cca dvojnásobku. Ale nelituji.
    SPM
    SPM --- ---
    DICK85: Podle ramecku bych tipnul euro cng :-)
    DICK85
    DICK85 --- ---
    RASTA: Gratulace a kde jsi to kupoval a za kolik jestli to neni tajne?
    RASTA
    RASTA --- ---
    RASTA: 2 tis kilometrů ...
    RASTA
    RASTA --- ---
    Přidávám se do komunity :) 2018 XT, 80k najeto. Po ujetí prvních 2 kilometrů stále úsměv na tváři.

    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ahoj, nekdo tip na Subaru servis v Praze krome AWD? Vcera mi zacal znicehonic silne cukat motor a zjistil jsem, ze historicky nekdo neco delal s OBD konektrem, kterej tam vubec nemam, nebo nekde elegantne ukrytej :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: jako jo, ale já teda měl diesel rv. 2010, najel jsem s nim 140k km, jednou mi za tu dobu nějak náhodně zablikala ikonka DPF a jednou se uvolnila nějaká hadice v sání (s tím jsem jel do servisu). Takže já jsem ten jeden disentní hlas. :–]
    4PTO
    4PTO --- ---
    SWOP: diesel jsme nikdo neměli, všchni ale víme že byl úplně nahovno a už nás nikdy nikdo nepřesvědčí, že už je nebo bude "ok"... a asi bysme stejně nikdo nechtěli i kdyby byl :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Nemáte náhodou někdo zákulisní info, jestli Subaru plánuje do Evropy dovážet Levorga (Layback)?
    SWOP
    SWOP --- ---
    Ahoj, zvazujeme s manzelkou koupi Subaru forester, chceme to hlavne na cestovani s autostanem po evrope a severske zeme. Mame rozpocet max 350000,- . Poradite co hledat? Je automaticka prevodovka problemova? Novejsi diesely jsou snad ok pry, ale rad si necham poradit. Diky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    XV 2012
    Už se zafirou jsem odjel přes 110k na plyn. Cena poloviční, nebylo co řešit.

    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LOPLEI: Emil Frey?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam