• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JONEZ1: typek vubec nestarne... konec ot hlaseni.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ESTEN: Ono taky hrozně záleží na tom co je to za dřevo - já mám nějakou levnou borovici nebo sibiřský modřín, když tam máš teak nebo jinou exotiku, tak to bude taky vypadat jinak, i bez ošetřování.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICHELLEDANIELS: barvu maji svetle hnedosedou, nic na tom neroste, neklouze ani mokry. Ale netusim cim to bylo puvodne napusteny a vubec osetreny. Rek bych, ze po dvaceti letech to stejne uz moc roli nehraje
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ESTEN: ono to takhle vyleze, az z toho sundas tu mecho-řasu, co to hezky zabaví do cerna. (nam to mokre dost klouzalo)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    THIOPENTAL: nasi maj tohle pod pergolou uz dvacet let, nikdo to vapkou nemyje ani nicim nenatira a vypada to porad dobre. Prvnich pet let to bylo i nezastreseny.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOPRETKA: ja ti to vezmu aspon tou vapkou, to bavi me. A cely den tu smutně koukam na tu odrbanou jen vapkou, bez nateru.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    VOJTAM: já nemít rodinu, tak to taky stihnu..)) hele né moc, asi 5x3m.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    VOJTAM: Jen pro info, jedno prkno natírám cca 3minuty, takže to není zase tak na dlouho, to co je na fotce trvalo cca 1,5 - 2 hodiny.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KOPRETKA: Docela baví, je to trošku relax dělat rukama, mít víc času (nemít rodinu) tak ti to natřu :)) - jak to máš velké ?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    THIOPENTAL: JAKE_UP: GECKO: Zrovna pod přístřeškem to bez problémů vydrží 3-4 roky, na místě, kde přístřešek není to natírám co 2roky - až to budu dělat o víkendu, hodím foto - tam to vypadá o dost hůře.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    JAKE_UP: Může taky záležet na tom, čemu se tím vyhneš či vyhýbáš. A teď nemyslím opotřebení té terasy ale prostou prokrastinaci/zašívárnu, kterou ti ostatní tolerují a nechají tě v klidu.

    Ovšem terapeutický účinek to jistě má, jako sekání, mytí oken, žehlení ubrusů, natírání, čištění součátek, rozebírání věcí, leštění klik... Viditelné před a po je taaaaak uspokojující!
    THIOPENTAL
    THIOPENTAL --- ---
    VOJTAM: díky! přesně tohle jsem chtěl pod přístřešek...
    teď už nechci
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    VOJTAM: já teda hlásím, že potřebuji podobné, takže jestli tě to baví, prosím přijet do Nuslí.))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GECKO: máme betonovou dlažbu. hezkou, odolnou, velkoformátovou ;)
    GECKO
    GECKO --- ---
    VOJTAM: Hmm... díky za info. To je větší drbačka, než jsem čekal...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JAKE_UP: nekdo natirani miluje .. mit na to pul dne az den ;)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MATT: A nejspíš ho vidíme i naposled.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To zní jako pěkná crcačka na to dělat to každej rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam