• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIEGRJABOK - Made in Fakeville !
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    SIEGR: moc to tady nezije, ale ja bych to za jabokarskejch let teda rada uvitala, protoze na fejsbuku me vzdycky desne vyschizovali...=)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    IJACZEK: klidně mi ji předej..jsem na Jaboku ve druhaku takze jeste minimalne rok budu v tom ustavu aktivni...Jen nevim jestli to tu ozije
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    hele nechcete někdo tudle diskuzi? někdo, kdo by se o ní staral a tak? :D
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    chystá se někdo ke státnicím? náhodou neměnili se státnicový otázky z pedagogiky? Hledala jsem na netu, ale pro jistotu se ptám, abych něco nepodělala
    NECUM
    NECUM --- ---
    hoj, dneska špuntkvaně ve vzducholodi - přijďte pobejt
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Zdravíčko, nevíte tady někdo o někom, kdo by měl zájem si projít otázky k psychologii ke státnicícím, které budou v září? Nejde o mě, ale moje kamarádka offnyx by ráda nějakou či nějakého parťáka na učení, popřípadě by byla moc vděčná i za někoho, kdo už to má za sebou teď z června a mohl by si to s ní projít. Státníce sou prevít, to se ví, stres a tak, takže v jednom se to blbě táhne. Znáte to:) Tak Dík a čau :)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JUDIY: možná klidně už teď
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    náhodou není tu někdo kdo se učí na státnice z psychologie a chtěl by si to třeba poslední týden projít společně?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    sim kde stahnu aktualni seznam otazek k bakalařkam na psychologii - nekde jsem to mela a už nemužu najit kuju
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    šel někdo z vás na ETF na DIakoniku? potřebuju hlavně vědět, jaká je tam nutná docházka na předměty, jestli se to dá zvládnout při zaměstnání jako denní studium
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Zdar lidé, neměl by ste někdo 1. a 2. otázku z teologie, ke státnicím na ETF?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    měl někdo systematickou teologii? potřebuju nějaký kvalitní zápisky z jedný přednášky... já jsem si to omylem vyhodila a budu to v srpnu potřebovat ke zkoušce
    MEENA
    MEENA --- ---
    Aho jabůčkáři, chci se zeptat..Byl už letos někdo u Baštecký ? Mám z toho trošku vítr...Díky moc a Jbk zdar
    BARULE
    BARULE --- ---
    děláte někdo teď v červnu státnice bc. obor soc. a past. práce?
    nevypracováváte si filosofii a telogii sami? neposlali byste mi to? dik moc
    POLIS
    POLIS --- ---
    CAO,kdo znate RAMUS i kdo ho neznate(http://ramus-os.cz/new/) nechcete jet s nama nekdo tuto sobotu na denni vylet po Karlstejnsku?Come on!
    BARULE
    BARULE --- ---
    co je bibliografická citace a jak ji mám probůch udělat??
    BARULE
    BARULE --- ---
    nevíte jestli v bakalářce může spojka a stát na konci řádku? vim, že tam nemůžou být "jednomístné předložky, číslice,
    zkratky jména a jiné jednopísmenné zkratky, čísla dní v kalendářních datech"
    o spojkách se ale nemluví :/
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ale nevim jestli to etf a jabok nemaj jinak
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    a já to někdy hledala a mám zapsáno 10. - 14. a odevzdání práce do 8. 6.
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    MODISTE: nevzdavej to kote :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam