• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIMONADASochařství
    současná tvorba, inspirace sochařstvím dob minulých, rady a porady do praxe, materiály, postupy.....i tipy na školy
    rozbalit záhlaví
    FEEX
    FEEX --- ---
    SOPTTIIK: objednávám z nl
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    FEEX: nevis kde to u nas poridit?.. Nasel jsem zdroj jen nekde v holandsku.. diky
    FEEX
    FEEX --- ---
    SOPTTIIK: apoxie, nebo kneed pox
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    znate nejakou modelovaci hmotu, ktera by po vymodelovani mohla zustat jako finalni?.. napriklad slo by o domodelovani hlavicek na nabytek. K dekoracnim ucelum.. Nemusi to byt pevny ale krehky jak sadra daky ne... diky
    HLOH
    HLOH --- ---
    SQUATTER: Zas tak vzácný jak to podáváte na stránkách bahenní dub není, třeba kolem Tovačovských pískoven se povalují celé kmeny o které nikdo nemá zájem (mimochodem nádherně černé jako eben)
    Tady
    Vzácný je že to někdo konečně začal zpracovávat. Na kolik u vás přijde menší špalík?
    SQUATTER
    SQUATTER --- ---

    Bahenní dub - černé dřevo staré tisíce let. Perfektní materiál pro tvorbu skulptur.

    Bog Oak - thousands of years old black wood. Perfect choise for design sculpture making.

    Fotky a informace v odkazu.

    Photos and information in link bellow.


    ODKAZ ZDE
    LINK HERE

    BOBOTIC
    BOBOTIC --- ---
    Studium zanikání ... vosková socha pod horkým zdrojem se mění zpátky v hmotu.
    S tímto tématem jsem sice pracoval loni, ale až letos jsem se dostal k sestříhání videa :)

    Fenix and Sisyphos 2
    http://www.youtube.com/watch?v=FzDIO3HRAtc

    JESTERKA_JITKA
    JESTERKA_JITKA --- ---
    VOTA - Ahoj, ano jsem schopna udělat bystu i reliéf, když tak se ozvy. Jitka Praha 733 785555
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    ja ano. z hlíny taky...
    TAJEDNA
    TAJEDNA --- ---
    Ahoj, je tu někdo, kdo dělá sochy z hlíny? Potřebovala bych poradit... Díky moc..
    MORFE
    MORFE --- ---
    Ahoj, nemáte někdo tip na dobrou zahraniční uměleckou školu, obor sochařství? Díky.
    MORFE
    MORFE --- ---
    Ahoj, nevěděl byste někdo, kde bych sehnala malé skleněné kapky? Nebo někoho, kdo by je vytvořil? ZN: Spěchá! Díky
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    VOTA: sem s tím..=) email na mne sapientipotens@seznam.cz
    VOTA
    VOTA --- ---
    Zdravím,
    sháním někoho, kdo by byl schopen a ochoten za finanční odměnu v nějaké rychlejší době uplácat a vypálit z hlíny bystu ?
    Praha
    FEEX
    FEEX --- ---
    nabizim atelier k pronajmu 3 mistnosti + koupelna celkem cca 75m, na Novovysocansky detaily pro zajemce posta . cena cca 7000/měsíc , objekt je v prumyslovym arealu
    MARTIKK
    MARTIKK --- ---
    MARI: To vypadá zajímavě. Sem tam mívám do Ostravy služební cestu - díky za tip :-)
    MARI
    MARI --- ---
    ráda bych vás pozvala na výstavu mého bráchy...

    DAVID MOJEŠČÍK MOJDA – Devas
    Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava
    22. 8. – 4. 10. 2013

    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    Koukám že je tu pusto prázdno.
    Rád bych vás alespoň pozval na svou výstavu.
    S pozdravem MČŠ

    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    nevite kde sehnat tocnu na zivaka???.. pripadne kolik muze stat??, nasel sem jen maly tocny na netu..
    HYLGERT
    HYLGERT --- ---
    CHOTJESHOW - Vernisáž výstavy ateliéru sochařství 16.6. od 18h v klášteře v Chotěšově
    http://www.facebook.com/events/436240979733428/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam