• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAKRLSFotografie extrémních sportů
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    Plus to svetlo co tam mas je pomerne napicu, k tomu ses vopalenej jak negr. Priste si dejte photosession rano nebo pozde odpoledne. V Portugalsku spis rano ;)
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Preju,histogram znam, ten graf kde je ,ale popravde moc na nej nekoukam ,ale zacnu dekuji a offshor v dusi :)

    DAKRLS:
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    MRBLACK15: kdyz ty fotky neupravujes, tak jsem dost tmavy, takze si to asi hodne "prisvetlil". Tim se ztratila cerna a bilou mas uz vypalenou. Trosku bych stahnul a pak bych se nebal trosku vic pritlacit na kontrast, podle citu :)
    Nicmene bych urcite poradil lip exponovat uz ve fotaku. Bud tam mas nastavenou omylem nejakou korekci nebo to je divne meri, ale to je asi celkem jedno. U vyfoceny fotky si muzes skontrolovat histogram (coz je takovej ten graf :) Fotak si pak nastavis, aby si mel bilou bilou, ale porad s kresbou. Jednou to nastavis a pak za slunnyho dne fotis bez dalsiho nastavovani a mas vicemene dobre exponovany no worries.
    Bohuzel se to neda kratce vysvetlit, ale pokud si das do googlu slovo "histogram" a neco malo si prectes, tak bude hned jasny o cem mluvim. A ten histogram si u fotky prohlidnes, kdyz v nahledu zmacknes 2x info cudlik ;)

    Prej mi na vikend offshore, za takovej krasnej navod :)
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    sklo ET-74 konkretne
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    TURBO: No bylo to foceny trosku na dalku s CanonD20 a sklem canon ultrasonic 70-200.
    Myslim si osobne ze to telo D20 je uz asi unaveny. delal jsem jenom barvicky ,zadny filtry . DIKY
    TURBO
    TURBO --- ---
    MRBLACK15: nejsou ty fotky takový nějaký divně neostrý? Jako kdyby byly focený s nějakym glare filtrem nebo si to prohnal nějakym decentnim gloom/bloom filtrem v gimpu ... tak ale aspoň srovnat ty horizonty si moh, když už si to "tunil" ;) Ale líběj se mi barevně.
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Tady jsem zacatecnicky a amatersky dotunoval svoje fota ,pouzival jsem GIMP2,8
    Tak se ptam jestli byste me něco ktomu nerekli mastrs:) a Karle.
    mrblack15 | surf fota - or if you surf never stop – rajce.net
    http://mrblack15.rajce.idnes.cz/surf_fota_-_or_if_you_surf_never_stop/#
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    DAKRLS: Tak to bych nechtel soudcovat :)
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Jedna z Davosu
    DVS
    DVS --- ---
    SKAUTIK: to byli L8 casy ;)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRBLACK15: hale takhle z jara v sikovnej termin tam clovek potkal i 50 Nyxaku :D
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    V Davosu zas tolik ne .
    SKAUTIK:
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRBLACK15: tam je taky dost cechu :/
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    DVS: super diky,ne ne bude to ve Swissu
    DVS
    DVS --- ---
    MRBLACK15: jestli je to v CR tak nemuze, predpokladam ze spolu s radiem, navigaci, batohem a dalsim odmontovatelnym prislusenstvim zmeni majitele cca po dvou dnech.

    Co se tyka fyzikalnich podminek tak snad krome vybite baterie by to nemel byt problem. Ale az ho preneses do tepla tak ho nech zahrivat pomalu. Idealne ho nech v tom batohu. Jde o to aby ti ho nezabila vysrazena vlhkost.
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Mam otazecku ..muže zustat fotak D20 v brašne v aute v garazi v minusovejch teplotach?
    Jen tejden. DIKY
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PHEET: :))
    PHEET
    PHEET --- ---
    Tisicerediky Krotitel
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PHEET: neni to teda fullhd
    WHERE THE TRAIL ENDS.mp4 | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xMtpjQW/where-the-trail-ends-mp4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam