• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    QWWERTY: mam o2 family.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DRAGON:
    Neomezená data 2024 - mobilní tarify s neomezenými daty, neomezený internet do mobilu | Kurzy.cz
    https://www.kurzy.cz/tarify/neomezena-data/?typ_tarifu=pausal&cena_tarifu=all&pro_koho=all&volne_minuty=all&volne_sms=all&operator=all

    487,- = "Pro studenty ve věku 6-26 let s platným ISIC. Maximální rychlost internetu 4 Mbit/s."
    542,- = "Cena platí pro zákazníky s pevným internetem od Vodafone."
    tzn. prvni bez tehle omezeni = 653,-


    takze ano - pokud mas firemni tarify, virtualni operatory, rodiny balicky, neverejene nabidky po vyhrozovani operatorovi, etc... tak se jde dostat na min a pouzitelne ceny
    ale komercni nabidky jsou fakt ubohost, protoze je tady kartel
    CUKI
    CUKI --- ---
    DRAGON: Tak to není asi standardní cena tady v čr. Nadhoď postup jak toho docílit :-)
    Já má tedy 50Gb a neomezený volání a SMS za 10E na ES simce, ale rád bych něco podobného tady.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele a co mate za tarify? ja mam za 4 kila mesicne neomezeny data (omezena rychlost na 30Mb/s), neo sms i volani. Dneska uz se preci tyhle veci nemusi resit, ne? Nebo sem tak mimo ze ziju v nejaky IT bubline a bezny to vubec neni? i moje sedmdesatileta mati ma fup 50GB u vodafonu za 300 mesicne..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARCHIMEDES: fun fact, zkoušel jsem v Praze 5G, a jak to měří asi půl minuty, tak tou rychlosti proteče asi půl gigabajtů za každý test. :)
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    E42: Dovoluji si nesouhlasit.
    E42
    E42 --- ---
    ARCHIMEDES: Protože je to drbání levou nohou za pravým uchem.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARCHIMEDES: nerootly android to neumožňuje, obávám se. můžeš to nastavit v jednotlivých aplikacích, možná.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    E2E4: Zkoušel, ale trochu jsem doufal, že se to obejde bez VPN třetí strany (tuhle appku jsem taky našel, ale díky).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARCHIMEDES: a žes to nezkoušel googlit?

    Datamore : Streaming Data Save - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivernix.bandwitch&hl=en_US
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    E2E4: Napřiklad zamezení rychlého vyčerpání denních dat, třeba tím, že video přehrávač nastaví podle dostupné rychlosti FullHD i když by mi úplně stačilo 288px nebo 144px.
    Vlastně mě překvapuje, že tak primitivní funkce není systémová.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARCHIMEDES: a k čemu přesně to potřebuješ? jedna z možností je připojit se přes nějakou zpomalovací VPN.

    bez rootnuti telefonu omezení rychlosti asi těžko.
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Určitě Strava. Facebook pro sportovce i "sportovce" i s podobně masivním podílem na trhu.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    JIMX: strava? ale nevim, jestli umoznuje srovnavani
    minimalne ji kolegove pouzivaji k sharovani aktivit
    JIMX
    JIMX --- ---
    Nevíte o nějaké aplikaci na sledování pohybových aktivit, kde je možný srovnání s přáteli? Něco jako bývalo Endomondo...
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Je nějaký způsob, jak v nerootnutém Androidu nastavit u dat limit ne na objem dat, ale na přenosovou rychlost? (krom omezení 2G, 3G...)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ARIAEL: No jasne, ale spanelsky to umi. Tudiz spanelske ulice to pochopi. Neni mozne, jak vyslovit treba Římská ulice tak, aby asistent google mapam rekl, ze maji hledat Rimskou. Kupodivu na telefonku to mapy zvladnou, protoze umi cesky, stejne jako klavesnice. Ale v Android Auto se na to pouziva asistent a neni mozne zadavat cimkoli jinym.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MAKROUSEK: No ja to pouzivam bez problemu ve Španělsku
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    HANZO: Ja to kdysi pouzival a ted jsem to zkusil znova instalovat, tablet jede jako webkamera a prepinam mezi predni a zadni kamerou a v mobilu viewer a funguje jak ma. Ma motion detector a displej tabletu se nerozsviti. A funguje i jako chuvicka, da se pres tablet mluvit.
    HANZO
    HANZO --- ---
    SICKBOY4000: jop, to je zatím jediný, co jsem našel. tak asi hledal dobře. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam