• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRFILIPFM party
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    PA9: a taky by nebyl problem s doplnovanim napoju:))))
    PA9
    PA9 --- ---
    hlavne by nebyl tim padem problem s odposlechem, protoze se vevnirt muze normalne hrat, akorat se to bude vysilat ven do parku..
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    To by se dalo, jen by tam možná otravovali kolemjdoucí obejdové...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LUKEH mel dobry napad, udelat FM party, ze by se "vysilalo" z O2 Baru a tancilo v prilehlem parku na karlaku.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    E2E4: Koss dobrej:) ja si klidne neco lepsiho poridim.na ty party v Usti meli sluchatka a v nich radio,pujcovali to na obcanku.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LUKEH: tobe osobne muzu pujcit svoje druha sluchatka (Koss Porta Pro). :-)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    E2E4: no ja vzit svoje sluchatka a prehravac,tak si to moc neuziju.to bych mel strasne nekvalitni zvuk(hlavne moc potichu).s tema odposlechama pro DJ je to taky blby.....no budu premejslet jak to vychytat
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LUKEH: Staci jakykoliv mp3 prehravac s radiem nebo radio se sluchatkama. :-) S tim ze by to bylo na letaku/pozvance, a s tim ze zapomnetlivcum by se davala cinska FM radia na sluchatka za 40 Kc. :-)

    Akorat je problem s odposlechama u DJ. :-)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    dokonce to uz bylo v Usti nad Labem na namesti prej.DnB a tekkno tusim.kazdopadne by sme se o to mohli pokusit.jak kvalitni sluchatka je potreba?aby to bylo dost nahlas....
    MRFILIP
    MRFILIP --- ---
    SHEALA: já jsem ten nápad ukradl časopisu, ve kterém jsem si přečetl, že něco takového už existuje v nizozemsku v klubech a že to v lidech opět probouzí pocity pospolitosti, jaké pamatují pamětníci ze začátku devadesátých let:)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    E2E4: proc ne hlasim se jako FM party DJ :-)
    proste jako DJ by mi prislo sakra obtizny hrat jenom do sluchatek, potrebuju nejaky feedback jaky je zvuk venku (zle jazyky tvrdi, ze na to potrebuju jeste externiho dotahovace korekci, furt otravuju pritele jestli to neni prebasovany , nebo tak neco)
    vetsinou mi nevadi nemit odposlech, ale mam prece bedny ze kterych slysim jestli je to ok (nebo taky neslysim).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SHEALA: Hele ted mas moznost ho realizovat s nama. :-)

    SHEALA: Odposlechy jako zdroj ruseni jsou zajimave tema.. Ostatne jako odposlech DJovi staci mit tam zapnute FM radio. :-) Ale nejlepsi by bylo kdyby na tohle mel taky sluchatka..
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MRFILIP: jinak jak to resite s DJem a odposlechy ? resp odposlechy obecne .... muze tam copak hrat njaka ziva kapela , da se takle provozovat ziva hudba ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    mam dojem ze mi nekdo ukradl napad kterej sem mela tak v 17 :-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    [ GLAVER @ BAZAR u NYXe - Inzerujte - prodavate, ci kupujete? tak proc ne tady... ] jinak tohle mame, MLEKARDAN to umi koupit od tchajwance za ~200 vc postovneho.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    OK, idea aby se na ni nezapomnelo. Na flyeru zdurazneno vemte si walkmana / mp3 prehravac s radiem ale i tak davat vsem co nebudou mit zadne radio se sluchatkami nejlacinejsi radio od cinanu (v cene vstupu :-)..

    Jo a dobry je, ze treba na baru aby tam nebylo uplny ticho se da naladit na tranzistoraku tataz frekvence. :-)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    aha
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    sundají si sluchátka a povídají si v absolutním tichu přímo u na place, to je bombastická výhoda...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    ajak si ty lidi povidaj?
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    dobrá idea. Těším se na její realizaci...;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam