• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLBHKOsvadba - rozprávka na jeden deň
    BECKO
    BECKO --- ---
    něco řeckobohyního tady
    BECKO
    BECKO --- ---
    JELLY
    JELLY --- ---
    at filtruju jak filtruju nemuzu najit kyzeny svatebni uces ala recka bohyne, nemuzu na nej zapomenout a nevim jestli byl v tomhle auditku nebo v auditku o vlasech.. kdybyste kdokoli vedel, tak nevahejte a dejte vedet. byla na nem slecna blond a mela i svatebni saty ala stare recko..kdyztak dik:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: A hele, to jsem ani nezaregistroval. Že moc gratuluji!!
    TICHO
    TICHO --- ---
    ZUZKAOU: teda.., úlet:)) valašsko-zenová svatba, dobrá kombinace..,)) ale proti gustu...
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    ZUZKAOU: moje mamka má stejnou :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZELINKA: emilka je něco jako trpaslík otce Amelie z Monmartre, Pižla Wallace a Gromita a tak.

    NAvíc je to mrcha fotogenická. (omlouvám se za spam)
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    ZUZKAOU: hele, ta plyšová kráva je nějaká symbolika či co? Je na všech svatbách :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZUZKAOU: no tojá věřim, že pro ty dva to smysl mělo :) To pak dává smysl i mě. Jinak bych to považovala v podstatě za snobárnu. Ale kldyž to člověk tak cítí, tak je to v pořádku. Oba na fotkách ostatně vypadají, že to tak vnímají :) Přírodní lidi a tak... :)

    Fotograf je šikovnej, to jo! :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TANAIS: radnici podepisovali potom, a nutno naznat že forma šla taky poněkud mimo mě a z mistra jsem měla místy pocit, že víc mistruje, než cokoliv jiného.

    Ale nálada tam byla velmi příjemná, jako svatební obřad pro tyhle dva to mělo velký smysl.

    Jinak kamarád co to fotil se už pomalu na svatby známých specializuje a moc mu to jde...
    http://tashi.cz/kamrob/index.html
    http://tashi.cz/svatba2/
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZUZKAOU: jako fotky krásný. Ale jde to mimo mě, jsem tupý středoevropan v tomhle :)))

    Ale patrně, pokud to mělo nabýt právní platnost, to nejprve podepsali na radnici, hádám, ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    http://tashi.cz/ondras-verka/

    fotky z valašsko-zenové svatbym překládali si korejský obřad do češtiny, oddávající zenový mistr je původem maďar. Lokace- kotáry pod Polanou.
    BACAKACKA
    BACAKACKA --- ---
    BECKO: dortík s mrtvou nevěstou je božskej-moc
    BECKO
    BECKO --- ---
    BECKO
    BECKO --- ---
    trochu netradiční
    POTTY
    POTTY --- ---
    GOBERS: No dobře (neslovíčkař! :), ale to nic nemění na tom, že na jejím místě by mě to dost štvalo...I když až se stane královnou, bude to stejně jedno. :)

    (A možná bych se hádala i o těch pochopitelných důvodech, ale asi se královna bojí, že by ji přece jen mohli referendem zrušit. :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    POTTY: Ale moment, ona JE princeznou z Walesu, jen se ten titul z pochopitelných důvodů veřejně nepoužívá.
    POTTY
    POTTY --- ---
    KASUMI: Vévodkyně z Cornwallu dostala ten titul taky až po svatbě. (A na jejím místě bych byla vážně naštvaná, protože jí právně náležel titul princezna z Walesu...)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    POTTY: no to nevim, kdyz byla dcera hrabete, ne? a vevoda je vic
    titul princezna z walesu dostala az pri svatbe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam