• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRMNKAsijska kuchyne a recepty (thaiska, indicka, cinska ...) /cekujte nastenku - seznamy obchodu, restaurace, tipy, odkazy..
    * * * Anketa: Jaký používáte wok či pánev a jak jste s nimi spokojeni???

    Na nástěnce najdete:
    - OBCHODY - - odkazy a adresy obchodu, at uz kamenych ci internetovych, take odkazy info kde sehnat cerstve ryby
    - RESTAURACE - - odkazy a adresy restauraci
    - KUCHARKY A INFO NA NETU - - jak se starat o Wok, klice na asijske suroviny, odkazy na stranky s recepty ci informacemi
    rozbalit záhlaví
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: Jo, to ja taky, prave se ptam jestli to neni nejak odlehceny. :)) Az pujdu kolem tak vyzkousim
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    MATEJICEKKK: Jj ten jsme si dali dvakrát, imo dobrý, to "mala" koření je dost výrazný, pálí to akorát, ale já snesu dost
    RODWY
    RODWY --- ---
    RUTHLESS: to je!
    nebyl jsem nekde jsem zahlid recenzi.)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RODWY: to je dost tyjo...
    RODWY
    RODWY --- ---
    MATEJICEKKK: 65,-/100g
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    zena tam byla.. objednala si nepalivou verzi, takze nedokaze ted zhodnotit autenticnost, nicmene jidlo prej dobry, relativne vyber, spousta ruznejch meat/fish balls a tak... cena za ingradience je jednotna a to 650kc/kg (vcetne zeleniny, nudli atd:), nabrala si talir a razem 858g, takze s jednim pitickem 600kc:)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: Nekdy tam musim zajit. Zkousel si ten spicy vyvar?
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: No proste porce pro dospeleho chlapa. Zajima me to, kdyz je to na vahu. Cokoliv na vahu je vzdycky za 500 😃
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    MATEJICEKKK: To asi záleží na každém soudruhovi co to pro něj znamená se najíst, mají možnost za 800 dvě hodiny se třeba uzrat k smrti, ale podle mě to není potřeba, imo počítej tak 300-500 na člověka, za těch 500 se imo musí "najíst" většina normálních lidí
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: A cena kdyz se chces najist?
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    KASUMI: Dvakrát a za mě je to dobrý, na výběr je tam toho fakt hodně i ne úplně tradiční věci, vývary fajn, je to rychlý a imo poměrně autentický
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MALATANG NO.1
    770 652 888

    https://g.co/kgs/mYnS2aC

    Tady jste nekdo byl?
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    KASUMI: Diky bohu za to.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RUTHLESS: Praha rozhodne neni komplet bezhotovostní
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    RUTHLESS: Tak pardon, to potom ano. To bych byl nasranej taky.

    Platit kartou pohodlne je, ale ja mam treba porad radsi hotovost. A mist, kde neberou karty znam hromadu. Napriklad v sape.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MATEJICEKKK: Tak jde o to, ze na dveřích mají napsano, ze berou karty. To pak člověk očekává, ze je berou. Kdyby tam byl nalepenej listek “pardon, dnes karty nebereme”, tak je vse v pořádku a půjdu jinak. Ale šel jsem tam prave proto, ze jsem neměl hotovost a mají brat karty.

    Btw, v Praze už takřka neznám místo, kde by nebrali karty. Praha je imho už komplet bezhotovostní a je to desne příjemný. I revizor už to vezme :-)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    RUTHLESS: Mozna by bylo dobry mit vzdycky u sebe nejakej cash a nebudes se pak muset nasirat. K posrani je ze cekas ze jsou vsichni zvedavi na tvoji platebni kartu
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    RUTHLESS: Tak to je fakt mega voser.
    Jeste jsem si vzpomnela na jednu oldskul čínu, ale ta se nachazi v Brevnove. Karty berou 100%.
    Jin Yu Lou Chinese Restaurant
    Jin Yu Lou Chinese Restaurant 169 00 Praha 6 - Hledat Googlem
    https://g.co/kgs/HxUvupX
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    FRANCINE: Jak kreten jsem šel k nejbližšímu bankomatu, ten nefungoval, takže skoro až na anděl. Totálně k posrani.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    RUTHLESS: chjo, to me mrzi, ze to takhle podelali. Zkusim asi tu narodku. Jak jsi to placeni nakonec vyresil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam