• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADIO23RADIO23 - nonstop ONTCP/IP
    OTZ
    OTZ --- ---
    booking funguje asi dobre :D

    na (live) je ticho..

    OTZ
    OTZ --- ---
    to bylo neco s analem ne?
    OTZ
    OTZ --- ---
    no, krome kanalu live jsou to stejne presmerovany (vypujceny zejo :D) streamy z jinejch radii ne? co tak koukam. tam ty playlisty a shows resi stejne jejich dramaturg :)

    jinak zadna bida to zase neni, nejradsi mam breaks :))

    btw dnbradio.cz je zrejme uplne dead, marne potlacuji slzicku nad vzpominkou Marticky Klofacove vytribenych diskuznich poraduch :D jak se to dopici jmenovalo..? huh :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    RADIO23: taky mam za posledni rok par novejch konicku, improvise-adapt-overcome:D
    RADIO23
    RADIO23 --- ---
    AMANT: jj filozoofilii mam rad :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    RADIO23: ale my nebudem!:))
    RADIO23
    RADIO23 --- ---
    vsechno bude :)
    HNZ
    HNZ --- ---
    VEEHELL: ale jo, jasny. ja jsem rad, ze to dela. psal jsem az se na to vysere. uz to kolik let drzime, tak se na to prece ted nevyserem :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    HNZ: ... ale tak on se tema live sesnama celkem snazi (podle toho co vidim na trubce). Pred vanocema jsem s MGLem vymenil moje KRK monitory za ty jeho mensi. Lip to tu hraje a nedela to takovej bordel a ve studiu ty moje muzou ject na plnej ceres. Ty maly to tam jen tak tak davaly na pokraji vykonu :).
    Po akci asanace a sanita to tam (podle fotek) dost prokouklo a uz tam nikdo neskvotuje (prej :D). Takze uvidime jak po covidove dobe, esli to pujde nahoru.

    Mel jsem prijit jako host do nejakeho programu (lol :)), ale to nejak padlo a pak prisel dejchavicnej virus ....

    Daval jsem czongovi i kontakt na www.goto10.cz (kamos ze stredni), aby zkusil hodit dotaz na predelavku webu (ergo i mobilni aplikaci weboveho typu). Pacz si nemyslim, ze to dame DIY (to uz zkousime nekolikatej rok a spis to je horsi a horsi :D). Od te doby co uz neplatim prizpevky, takze nic neresim. MGL se dusoval, ze vse nove a jinak (i jsem tu pripravoval osnovu na specialni TNPH dil ...), ale holt ...to jde ted stranou.
    ---
    Jednu dobu jsem mel tendence rozject LXC kontejner s nejakym broadcast softem, ze bych pustil ven stream (at uz verejne a nebo relay do r23). Ale to taky nejak padlo (musel bych na routeru rozject zvukarnu at uz realne nebo virtualne).

    Zkousel jsem czonga i ukecat at namisto fcb zkusime Slack a nebo Discord (at nejsme vazani na fcb a trubku). Jako domlouvator a i pripadne pak pro posluchace (oboje ma API a moznost robotu a webhook veci). Ale nejak se mu to nezdalo (coz i chapu, znamenalo by to vic angazovanosti ...)
    ---
    ta tequila je nejaka ukecana :D
    HNZ
    HNZ --- ---
    tak az se na to mgl vysere, tak naplnime, dame dj shuffle a nechame to bejt :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ... ono je otazka co zustalo v radio archivu (byl tam nejakej masivni data loss -- a nikdo uz si neprisel ke me pro nejakej nasup ... ) a jestli jeste fungujou aspon nejak ti roboti co delaj playlisty/kanaly (rekl bych ne, kdyz se preslo na jinej soft a obslusne kraviny). .... a od te doby co sel do kopru i web (beta1 beta2 a i pokus o ofiko1 ) tak to proste neni vono a USB jedou promo na FCB a stream fici pres trubku.... (cize na bezne kanaly a obsluhu automatu se ocividne sere uz nejakou dobu ....)
    DATELON
    DATELON --- ---
    FRK_R23: Jinak na tek sere pes... stačila by příčetná dramaturgie.
    DATELON
    DATELON --- ---
    FRK_R23: Ok, už tomu rozumím. Smutná story:(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DATELON: Nemusí, chtěl.
    DATELON
    DATELON --- ---
    FRK_R23: :D Ne dělat to nechci.

    Vzpomínat na Radio23 takové jaké bylo by bylo možná lepší. Nebo- Lepší nic než tohle imho.

    Jen názor. Snad srozumitelný. Nebo Radio23 prostě někdo dělat musí?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DATELON: To se neomlouvej. Nikdo z teku to dělat nechtěl. Studio stojí prachy, který nikdo platit nechce. Tak se toho ujal člověk, kterej to dělat chce. Ale zase jo nebaví tek a jede si takovýhle věci. Jestli máš pocit že to zvládneš líp, dám ti na něj kontakt a muzes si udělat pořád a třeba přispět na provoz. Kdyžtak pošta.
    DATELON
    DATELON --- ---
    FRK_R23: Vzpomínat by bylo možná lepší...sry
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DATELON: Teď to vedou tihle: https://www.universalswingbrothers.com

    Nikdo jinej to dělat nechtěl :)
    DATELON
    DATELON --- ---
    Hele co se to s timhle radiem stalo? Poslední dobou(já nevim, třeba rok) je to hudebně strašnej průser. Kdykoliv to zapnu.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Nyní live Sonic sound system Jennes & Typekz .]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam