• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBARichard Linklater - jenom pseudointelektualni kecy nebo na nem vazne neco je?
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    taky me trochu zaskocila ze se tam objevujou dost znamy lidi v imho nezajimavejch rolich - jako avril lavigne treba. bruce byl taky divnej ale vic to na nej sedelo. no a ethan hawke tam bejt musel te jasny :)))
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    nedavno sem zkoukla fast food nation a uprimne teda nic moc. sice to stavi na dialozich ale tentokrat mi pride ze sou hodne prazdny a povrchni.
    ale to prostredi je mazec - mexicanum ve fabrice to fakt nezavidim!
    a na konci jak je videt ta porazka sem dekovala za to ze maso nejim!
    SEOM
    SEOM --- ---
    KEMAL: vidis, mne zrovna prislo, ze jako film je to teda dost zmateny a nedotazeny....druha pulka uz mi prisla, ze sla vylozene z kopce.necetla jsem ten roman, tak mi prisla spousta veci dost nejasnejch-coz nemusi bejt nutne na skodu, ale v tomhle pripade jsem mela pocit, ze je to na ukor divaka i scenare.
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    KEMAL: dik podivam se
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    VERU: v tom případě doporučuji tvé pozornosti klub [ P.K.Dick .:''':. aneb Jsem všehybatel multiversa a musím s tím žít ::. ] , který je věnován autorovi předlohy a veškeré jeho tvorbě obecně; diskuse o Temném Obrazu je tam někde na přelomu dubna a května.
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    KEMAL: no vidis ja ani nevim ze to je podle romanu...to sem zevl teda...si musim sehnat :)))
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    VERU: :) což o to mně už se to líbilo ale moje láska bohužel funguje jen v české jazykové verzi a taky by si to ráda dala.

    Mně teda Linklater tímhle filmem fakt dostal, Temný obraz je jako román v mým top 5 a měl jsem ho za absolutně nezfilmovatelný. Ten chlap je kouzelník.
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    KEMAL: :))) pak napis jak se ti to libilo
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    SALAM: ja zas kdyz na to koukam tak se soustredim na kazdy slovo. pak se z toho snazim vystourat co tim jako chtel basnik rict...
    ale pohoda, je to fakt dobrej film....
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    takže na doporučení kamaráda jsem googlil o něco šikovněji a myslím že jsem je nakonec našel, takže se omlouvám za debilní dotaz položený níže
    SALAM
    SALAM --- ---
    KEMAL: temny obraz :D:D:D mskr
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    pls nevíte jestli nějakej nadšenec náhodou neudělal český titulky do filmu Temný obraz (A Scanner Darkly)?

    díky moc
    SALAM
    SALAM --- ---
    VERUKEBA: Chap to akoze pri tom filme rad vecer zaspavam, alebo zrovna nic noveho nemam. Rad sa pri nom opat zamyslim..
    Nemusel som ho pozerat 30krat na to, aby som pobral pointu :D
    Takym istym sposobom som videl hodne filmov, urcite to poznas s tym oblubenym trikom, cdckom, hrou, kofolou ...Waking lifeom.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    no já teda nevím, ale kromě waking life mi jeho filmy zas nepřijdou tak zapeklité
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    SALAM: 30+? tak to respekt tobe teda :))

    podle me by ty jeho filmy staly za naky knizni vydani...aspon by mel clovek cas si to trosku prebrat...
    SALAM
    SALAM --- ---
    Waking life uz dlhodobo dominuje v mojom rebricku top filmov, stale nanho nemozem dopustit. Sice to nie je film na jeden vecer, je tam obsiahnuteho az prilis moc na to, aby sa to dalo zachytit na jeden krat, ale po 30+ zhliadnutiach tohto kusku som Richiemu vdacny viac a viac :) respekt najhrubsieho kalibru.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    karagarga.net
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    KHALAVERA: a kdes k nemu prisel?ja ho na torrentech nemuzu najit
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    j, slackera jsem viděl zrovna minulý týden... v zásadě generační věc, příjemně rozvolněné tempo, kecy o ničem, ukázkový příklad filmu, kdy forma odpovídá obsahu... flákačský film o flákačích
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    ANIMAMVNDI: slcaker sem este nevidela ale waking life byla prvni vec co sem od nej poznala a nadchlo me to. navic ta grafika je husta :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam