• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERUSSDuke Nukem 3D - Hail to the King, baby... /// latentní fanklub \\\
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DAVESADE: Díky za hodnotnou informaci :D
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Unbook
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ma pls nekdo zkusenosti s hranim eduke32 + hrp pres lan pomoci yang? Zkouseli jsme to pred lety, tak by me zajimalo, jestli to jiz slape bez problemu.

    Diky!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JUNGLER: ja na to uplne zapomnel a koupil jsem az vcera :)

    Hraje to tu nekdo po netu?
    GREENTHUMB
    GREENTHUMB --- ---
    parite 20th Anniversary World Tour? zrovna sem to dohral a chtel bych si to dat jeste jednou s cheatama ale nejde mi aktivovat to menu... na PC. Jede vam to?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    POHODAVOLE: No nešlo to nekoupit :D dělal jsem předobjednávku před dvěma měsíci. První preorder v životě a byl na 20 let starou hru :D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Doufam, ze to nedopadne, jako ta posledni Steam verze..

    Duke Nukem je zpět. Velkolepá nová hra to však není - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/...y-trailer-datum-vydani-156-/Novinky.aspx?c=A160905_112851_bw-novinky_anb
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EZEE: akorat jsem testoval mp eduka pres yang a funguje to skvele..
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, mate nekdo chut si zahrat DN3D Megaton Edition pres Steam? MP funguje bezproblemove - odzkouseno (v properties je jen nutne nastavit betu, pak se MP zobrazi v menu hry). Kdyztak posta, nechodim sem. Jsme 2
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Tohle vypadá vtipně:
    The REAL Duke Nukem Forever released 16 years later - Destructoid
    http://www.destructoid.com/the-real-duke-nukem-forever-released-16-years-later-252811.phtml
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PATISLAV: Tak Forever už je nějakej pátek venku, tak by to mohli pustit :D
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VITAS:
    The game has been put on an indefinite hold as of September 24, 2011, pending the resolution of differences between the Interceptor Entertainment team and Gearbox Software due to ambiguity on whether or not the finished product would actually be allowed to see release. [13]

    Schreiber spoke out on the delay in 2013, stating in an interview published in the July issue of the Danish video-game magazine, gameplay, that it was a direct result of Duke Nukem: Forever's disappointing reception. He elaborated, "The problem was that Reloaded, in its then present state, was both a prettier and better game than Forever was. So they [Gearbox] could under no circumstances allow us [Interceptor] to publish it, show it, or do anything at all with it, because it would destroy the sales-opportunities they had left in Forever."[14
    VITAS
    VITAS --- ---
    Já taky, ale vypadá to jako další vaporware :( Poslední update před rokem!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TOHLE
    Duke Nukem 3D: Reloaded
    http://www.dukenukemreloaded.com/
    Duke Nukem 3D: Reloaded - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem_3D:_Reloaded
    chci vidět já!
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Povedlo se už někomu pořešit eduke32 na LAN?
    CELESTIUS
    CELESTIUS --- ---
    VITAS: jo, jestli máš toho se spouštěcíma mp souborama LAN - peer 2 peer a LAN - master-slave. musíš je pak editovat v texťáku a přiřadit ip adresy
    VITAS
    VITAS --- ---
    Hráli už jste někdo eDuke spolehlivě v multiplayeru? Když jsem to naposledy zkoušel tak se to nedalo a všichni hráli jenom xDuke přes YANG, jenže tam jaxi neni ta nová grafika :-\
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    cerstve duke nukem na Android i na bezklavesnicova zarizeni.. celkem hratelne :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    JUNGLER: Diky za rady, uz to funguje :-)
    Jeste by se mi libilo takhle dooma a wormsy a myslim, ze bych byl spokojeny :-))
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    u toho nemusis nic instalovat... jenom se to rozbali... staci to rozbalit do slozky duka a spustit eduke32.exe
    Samozřejmě musíš datový soubory normálního duka... a ty asi nejlíp pořídíš na gog.com
    případně někde šlohnout... ale to je hřích :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam