• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    Podle fejsbuku pry jeste rostou a mozna zas s oblevou porostou!

    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    HACECKO: nene to je pro lidi co radi polykaji těla, ale v úpravē naruby

    Inside-Out Fog - The Simpsons
    https://youtu.be/_nK4VnBjD24?si=Hate7PhuGsOxJsGA
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    Na tom obalu je webovka magicmushrooms.eu a tam to vede na e-shop, kde k tomu píšou:

    If you are wondering how is it legal to process psilocybine into our products, here is the trick. When taking psilocybine extract made from original magic mushrooms and putting it under high pressure with hydrogen the molecule of the hallucinating substance reverses. Making it a different moleculair structure that is not on any forbidden list.
    The effect of the psilocybine thays the same but becomes a little weaker. To counter this we add a little more percentage of our ingredient to the candy wich makes it just as potent as a pack of original magic mushrooms.


    Takže předražená věc pro lenochy co dokonce ani nedokážou sami zamaskovat chuť hub.
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    Ja som to rozklikol. Ale ziadne psy tam nevidim. Preto sa pytam, ci to nie je finta ako HHC a podobne
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAAALA: z vyjmenovanych jen chaga snizuje krevni cukr a tim muze pusobit na psyche hypoglykemii. jinak jsou vsechny legal bez high ucinku.
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    NEVIEM: neviem, ale maká to - IMHO to nebude dostupný dlouho... kolega zakoupil a ochutnal třičtvrtě karamely letos v pátek na CF, já byl až v sobotu a nainstruován, že mu je mám rozhodně koupit, to už ovšem byly všechny na stánku vyprodaný... prej trip celkem solidní.
    Sám jsem neochutnal, takže prodávám, jak jsem nakoupil.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NEVIEM: přiznej se, že ty jseš línej rozkliknout ten odkaz

    Ucítíte sílu hříbů, maitake, reishi, chaga, cordiceps a shitake
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    HAAALA: co to obsahuje, ked je to legal?
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    BRUTOL: zahlédnuto na Cannafestu, kolega testoval a liboval si (karamely, údajně stačí půlka jedný karamely): https://www.lionchillzone.cz/magicke-houby/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMBERNAU: tam bude zmrzlin, jeje, ae prokopej se k nim, žejo
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    GARGAS: Jsem si jist, ze pod snehem urcite neco bude.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    GARGAS: na definitivní konec to nevidím, spíš jen na pauzu do příštího podzimu 😁
    GARGAS
    GARGAS --- ---
    Tak co? :D Už definitivní konec?
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BRUTOL: afaik v Holandsku třeba, ale jakou cestou a jak moc je to legální nevím
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Nic jsem nenašel :) byl jsem linej jet někam dál ..... Kde objednat něco dobrého hotového ???
    OOHN
    OOHN --- ---
    Původně jsme plánovali vyrazit na jedno místo, kde minulý rok rostly bohemicy až toto pondělí, ale jsme nakonec vyrazili už v pátek a dobře jsme udělali. Hned v pátek odpoledne napadl sníh a houby schoval. Vždycky jsem tady obdivoval fotky, kde někdo objevil stovky hub a říkal si, jaký to asi musí být pocit. No... je krásný.

    Pak nám to stejně nedalo a dnes jsme vyrazili ze zvědavosti na to samé místo a překvapením (pro mě) bylo, že houbám sníh a mráz nějak moc nevadil, zdálo se, mě skoro odumřely prsty, když jsem sníh dával pryč. Plno jsme jich tam nechali pod tou sněhovou peřinou. Tak dobrou noc, houby, díky a zase napřesrok.

    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Co se týče mě, tak jsem tu nějakou dobu nic nedával, ale hlavně jsem koukal na fotky ostatních (a zpětnou vazbu +/-) a učil se rozpoznávat a vlastně to zásadně pomohlo k tomu, abych houby poznal i v lese. Ale přínos byly i fotky jiných druhů hub, protože jsem si mohl otestovat, jako moc poznám, kdy to psilocybe určitě není. Holt za mlada jsem žil v Praze, tam to neroste a většinou se ke mně dostaly až v usušené formě ;-) až s přesunem na Moravu jsem začal sbírat sám.
    Jeden ze skutečně užitečných klubů na nyxu! :-) Navíc se na to hezky kouká.
    OUTSIDE
    OUTSIDE --- ---
    OUTSIDE
    OUTSIDE --- ---
    Houbeles byl letos štědrý a podaroval nás dobrou sklizní.
    Děkuji za tvé dary bude mi ctí se s tvými plody potkat zase za rok!



    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    Přátelé, kamarádi tak a máme za sebou další sezónu... Všem přeju vysmátou zimu a Veselé Vánoce a Šťastný nový rok... Všem kdo se pochlubili svými nálezy moc děkuju... Tahle skupina se z poradny pomalu mění pouze v galerii mám z vás radost... Jen tak dál...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam