• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    E42
    E42 --- ---
    AHARAZ: Teď jsem před tím krámem fyzicky byl, vypadá velmi v provozu, akorát samozřejmě o víkendu zavřeno. Mají otevíračku jen út-pá odpoledne.
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    E42: Bricksland Sokolovska 266, byla jsem tam tak dva mesice zpatky a celkem se dalo pohrabat :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak krabice na LEGO City Ocean Exploration Ship 60266 je hotová. Návod vytištěný, kostky rozdělené do sáčků podle původního balení. Dárek připraven.

    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    E42: Kdybys zjistil, ze to funguje, tak dej vedet :)
    E42
    E42 --- ---
    AHARAZ: Další pro mě skvělá lokalita, díky za tip!

    Dílky z Desert Racera, které mi chyběly, se zrovna našly založené v jiné historické krabici, ale někdy to určitě využiju. Díky za tipy všem.
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    E42: pakrkart jsem sel kolem Figurera - Lego Bazar v Nuslich, ale je to tak 2 roky zpet naposled. Nikdy jsem to nevidel otevrene..
    E42
    E42 --- ---
    KVIIIK: V Mapách na adrese Sokolovská 125 vidím thajské masáže a copy centrum a Hrabárna o tom na webu taky nic nemá. Zřejmě to tam bylo jen krátce někdy v/po roce 2019? Ale lokalita by to byla šikovná!
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    E42: Hrabárna na Palmovce už nefunguje? (dlouho jsem tam nebyl)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZELGARIS: Mají ho tam pořád.
    E42
    E42 --- ---
    ZELGARIS: Na Národce? Díky za tip, zkusím se tam zeptat, mám to po ruce.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    E42: v muzeu lega meli kdysi jeden box na prohrabovani, ale uz jsem tam pres dva roky nebyl
    E42
    E42 --- ---
    Je v Praze ještě nějaká alternativa k Hrabárně kostek u Anděla? Kvůli možnosti koupit sem tam pár chybějících kostek a přitom neplatit poštovné ve výši mnohonásobku jejich ceny.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Malymu fanfovi vlaku jsme koupili dva tyhle spojitelny sety a myslim ze to je moc povedeny.

    VXP
    VXP --- ---
    PLAGUEDIL: Disclaimer: THIS IS NOT AN ALTERNATE BUILD OF LEGO SET #10311 several extra pieces will need to be sourced to build this model.

    LEGO MOC The Demogorchid by Jayfa | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-152219/Jayfa/the-demogorchid/#details
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    hmmmm!

    KAERO
    KAERO --- ---
    PAKOBYLKA: mam pocit ze to tu nezaznelo, ale pokud budes shanet nejakou konkretni figurku, online to nejspis sezenes na trzisti bricklink.com. Ale uz to neni uplne trivialni jako zajit do kamenneho obchodu. A za postovne nejspis zaplatis skoro to same co za figurku.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    tak já se ještě poradím, rozhodně děkuji :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PAKOBYLKA: Jak je psáno níže. Nejlépe set s hromadou postaviček.
    Jinak mladej si kupuje Lego časopisy se Star Wars tematikou. A tam je co měsíc jedna figurka... Je to v každém Tescu, Bille atd
    LEGO® časopisy - předplatné - SEND.CZ
    https://send.cz/lego
    PETJU
    PETJU --- ---
    PAKOBYLKA: Bitevni balicek klonu bude idealni, rekl bych ;)
    Zalezi, kolik do toho chces dat, protoze kdybys mu chtela udelat joo radost, tak sehnat tohle:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam