Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

51 uživatelů půjde

hledání


4/4

díl 4/4 - oheň
vol. 4/4 - fire (english below)

Čtvrtý a poslední ročník Psy-High
Kdy: 16.-20. srpna.

Z elementárního cyklu už nám zbývá jen oheň, kterým zároveň spálíme mosty a společně ukončíme myšlenku Psy-High a naše poslání bude udělat vše pro to, abychom si tuto událost naposledy užili a zároveň přispěli maximem svých sil k prožitku všech zúčastněných.

Důležitý prvek alchymické myšlenky se tentokrát pokusíme zpřístupnit tak, aby do této myšlenky každý mohl vložit svůj díl vědomí.

Zároveň vrcholí dlouhodobá snaha zformovat PH jako součást psychedelické kultury chápané z hlediska mytopoetiky, metamodernity, nihilismu, obnovy archaismu, partnerské kultury, ontologického indeterminismu a snahy o hlubší chápání přírody (tvz. dark green spirituality).

O něco otevřenější přístup by nás měl motivovat k před-přípravě, a proto doporučujeme oprášit znalosti prometheovské mytologie, načíst zas jednou něco o branách vnímání a Jungovi, začít trénovat život bez mobilu (fakt) a seznámit se s konceptem T.A.Z. (dočasné autonomní zóny).

Co nového nás čeká?

Celý program rozšíříme a prohloubíme tak, aby se pětkrát vystřídal den s nocí. Komu se bude chtít, muže přijet i dřív a/nebo zůstat déle.

Více lidí tento ročník přispěje k základní části Psy High - Proměně prostoru.

Víc prostoru také dostane Sensorium / DJ stage (4-kanálový zvuk + výraznější a bohatší program).

Díky spolupráci s Ondřejem Matajem taky poprvé divadelní program.

Výzva k návrhům:
Posílejte nápady a případné návrhy na program, ať už přednášky, rituály, výtvarná díla, úpravy prostoru, kapely, audiovizuály atd. (pár slotů se v programu určitě najde) a to na mail info@sdbs.cz

Pokud víte, že budete mít chuť a možnost se zapojit, pište prosím na pomoc@sdbs.cz


///////////////////////////////////////////////////

The fourth and last year of Psy-High

Fire is the last element left in the elemental cycle for us to cover and this also happens to be the very last Psy-High event... So compared to last time, there's probably going to be even more “firestuff” of all kinds going on all over the place.

We'd like the alchemical idea to really get under your skin this time, so look for a higher number of opportunities to experience the "weirder" sides of reality.

On top of all that, we're reaching a point where we want to shape P-H into a piece of psychedelic culture that can stand on its own, in the sense of mythopoetics, metamodernity, nihilism, archaic revival, partnership culture, ontological indeterminism and a serving of dark green spirituality…

You can expect a more open approach to the proceedings and if you want to properly prepare yourselves, now is a great time to revisit Promethean mythology, read up on some doors of perception and Jungian stuff, start training no-smartphone living and get familiar with the concept of the T.A.Z. (Temporary Autonomous Zone).

- What's new:
We're deepening and extending the whole event to 5 full days. If you feel like it, you are welcome to arrive earlier and/or stay a while longer.

More space and people will be allocated to the Sensorium / DJ Stage (including a 4-channel sound solution + a richer, more pronounced line-up).

Thanks to people from Divadlo Komedie, we're adding theatre to the programme for the first time.

We're also allocating even more people and resources to work on the most basic aspect of Psy-High: Transforming the location.

- Participation and your ideas:
Please send your ideas + suggestions, be it lectures, rituals, creative arts, space shaping, bands, audiovisuals etc. (there still are a few slots open in the programme for this very reason) to info@sdbs.cz.

If you wish to help us during the preparations, be sure to hit us at pomoc@sdbs.cz


http://www.psy-high.cz/2017/

SDBS_CZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INK_FLO --- 12:53:43 22.8.2017
inkflo | Psy - High 2017 – rajce.net
http://inkflo.rajce.idnes.cz/Psy_-_High_2017/
MIRACZ --- 23:39:17 10.8.2017
Shanim jeden listek, ujme se toho nekdo?))
BUGSLE --- 11:52:11 10.8.2017
Psy-High '17 - Foreplaylist (Blindfolded)
https://www.youtube.com/watch?v=YYNWOnHjzRg
SUBJECTIV --- 15:37:25 6.7.2017
V půlce července se uvolní ještě circa 100ks. Sledujte www.psy-high.eu
GOLDEN_TEACHER --- 15:51:49 24.5.2017
Dnes v 19:30 zacne predprodej. :)
PEDOBEAR --- 10:02:10 19.5.2017
Mohu se zeptat, už je vyprodáno? Nebo se teprve budou uvolňovat lístky? Jaká je cenová hladina? Díky moc