Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Moromoroland (rus) + Drom (cze) + JTNB (cze)

MML a Drom v Česku poprvé spolu na jednom podiu!

Moromoroland a Drom spolu před nedávnem vydali společný split. Drom se dva roky po vydání desky Hectop, která byla inspirována životem ukrajinského anarchisty Nestora Machna představují s dvěma tracky - Věčný hlad a Kopí v zádech zabodlé. Oba tracky opět představují svěží post-metal, který nezapře inspiraci kapelami jako Isis. A neradno opomenout, že za masteringem skladeb stojí James Plotkin (Khanate, OLD).
Málokdy se na hudební scéně najde tak konzistentní a přitom zajímavá žánrová směs, jakou představují ruští Moro Moro Land. Svůj jedinečný přístup představí v Praze poprvé a na živo to bude nezapomenutelná síla: Základem je nespoutaná energie melodického hardcore, kterou rozvíjí a zabarvuje inspirace atmosférou black metalu a sludge. Nejnovější materiál na splitu s českou kapelou Drom vás zasáhne výbušnou silou, ale zároveň dá dost prostoru na to, abyste si stihli přičichnout k zemi, odkud pocházejí. Měli bychom si dát záležet a pořádně je u nás přivítat.

Na akci vystoupí také breakcorový projekt Ježíš Táhne na Berlín: Zběsilá jízda elektroniky, živé hry na kytaru a baskytaru, zpěvů, řevů a prznění všech hudebních forem a žánrů, které přijdou pod ruku. Hudbotvorná nestydatost v té nejlepší podobě a z naší strany kaskadérský kousek co se dramaturgie týče, který, doufáme, přispěje k neopakovatelnosti koncertu.

Linky:
http://moromoroland.bandcamp.com/album/self-titled
http://drom.bandcamp.com/album/drom-moro-moro-land-split
http://drom.bandcamp.com/album/hectop
http://cs.wikipedia.org/wiki/Nestor_Machno

http://bandzone.cz/jtnb
http://www.jtnb.muteme.cz/
http://kultura.idnes.cz/nekompromisni-jezis-tahne-na-berlin-d7c-/

BUGSLE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.