Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Stoned Jesus(ukr) + The Tower(cz) +DJ Josef Sedloň

Nadupaný ukrajinský stoner rock, přažský stoner doom a legenda českého DJingu. Čtěte, poslouchejte, nadchněte se a doražte!

Do Prahy podruhé míří ukrajinská stoner rocková kapela Stoned Jesus a s nimi zase po nějaké době přivane kvalitní východňácký stoner.
Letos s sebou přiváží nové album Seven Thunders Roar, které na všech kritických frontách sklízí nevídané úspěchy.
Zvuk kapely je o poznání jinde než naposledy - Ježíšové se nebojí jít do křehčích partů, hrají si s různými náladami a do atmosféry dávají vše.

Přečtěte si, co o desce píše třeba renomovaný server The Obelisk a rovnou si tam poslechněte celé album: http://theobelisk.net/obelisk/2012/07/06/stonedjesusreview/

Stoned Jesus slaví po celé Evropě úspěchy, které označují novou éru kapely. Snad i v těch našich českých končinách poctí zhul-rockery z východu úctyhodné publikum, ne jako naposled, nás pět a půl člověka v hlubinách paklubu Havran (děs běs - ale i přesto koncert surový a suprový!).

Zhuleného Ježíše doprovodí relativně nová pražská stoner doom sestava The Tower, která nedávno sklidila úspěch na svém debutovém festivalovém vystoupení na akci Psy High ( www.sdbs.cz/events/psy-high ), o které ti zasvětěnější z vás možná zaslechli.
The Tower podává neomylný výkon - jejich riffáž z hlubin zatracení si můžete poslechnout na http://bandzone.cz/thetower

Po 22. hodině zahraje DJ Josef Sedloň. Tato legenda české DJingové scény a booker, který do ČR přitáhl neuvěřitelné množství alternativních hudebních počinů, je organizátorem několika festivalů a provozuje celkem čtyři programy na Radiu 1.

Jestli tohle všechno není fůra zábavy za 150,- a dobrý důvod navštívit starou dobrou NulaNulaSedmu, pak nevíme co je! Takže se uvidíme tam!

SUBJECTIV
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.