• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRMNKAsijska kuchyne a recepty (thaiska, indicka, cinska ...) /cekujte nastenku - seznamy obchodu, restaurace, tipy, odkazy..
    * * * Anketa: Jaký používáte wok či pánev a jak jste s nimi spokojeni???

    Na nástěnce najdete:
    - OBCHODY - - odkazy a adresy obchodu, at uz kamenych ci internetovych, take odkazy info kde sehnat cerstve ryby
    - RESTAURACE - - odkazy a adresy restauraci
    - KUCHARKY A INFO NA NETU - - jak se starat o Wok, klice na asijske suroviny, odkazy na stranky s recepty ci informacemi
    rozbalit záhlaví
    SARTH
    SARTH --- ---
    MILHAUZ: taky by se k tomu hodilo douchi 🙂
    RODWY
    RODWY --- ---
    MRMNK: prevazne zavreno tedy min o vikendu
    MALEJ_EJCKA
    MALEJ_EJCKA --- ---
    MILHAUZ: Ja mel za to, ze se neji kvuli jejich o neco vic horke chuti. Zdravotni duvody to myslim nema.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MILHAUZ: me z nich nikdy zaha nepalila, a podle me je to jedna z mnoha kuchynskych pover. Ale kdyz nevarim jen pro sebe, tak je stejne vyndavam. Neni to zadna prace a treba se pletu :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    GANBOY: ano, tohle jsou jarni vyhonky co vyrazi po zime z cesneku, ktery zasadis pred zimou. a je to skvele, delikatni!

    btw vas nekdy palila zaha z tech zelenych vyhonku, ktere vyrasi z hotoveho, sucheho cesneku? ja mel za to, ze je to nejaky hoax? me po tom nikdy nic nebylo


    MILHAUZ: jo a deti si to vyzadaly uz podruhe, i podruhe uspech. akorat tam teda nedavam chilli, akorat si to pak dokrmuju lao gan ma crisp chilli...
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    Z cesnekovych vyhonku je i dobry kimchi
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GANBOY: to jsou vnitrky, on mysli to, co vyroste nahore nad zem. A to je delikatni zalezitost. To uz bordel nedela.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MILHAUZ: co na to řekla tvoje žáha? Měl sem zato že proto se ten výhonek z česneku dával pryč…
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    Dostal jsem od mamy ostrihane vyhonky z cesneku a rikal jsem si, to musi byt klasicka ingredience na nejaky wok. A taky ze jo. Udelal jsem tohle a je to skvele! Akorat misto veproveho marinovane tofu a fungovalo to perfektne. Doporucuju! https://thewoksoflife.com/garlic-scapes-stir-fry/
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    MRMNK: Jak kde, ale ze zkusenosti vim ze cca do 20:00 se najis.
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    Jak funguji restaurace v sape vecer? byl jsem vzdy jen pres den, je otevreno?
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: Jo, to ja taky, prave se ptam jestli to neni nejak odlehceny. :)) Az pujdu kolem tak vyzkousim
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    MATEJICEKKK: Jj ten jsme si dali dvakrát, imo dobrý, to "mala" koření je dost výrazný, pálí to akorát, ale já snesu dost
    RODWY
    RODWY --- ---
    RUTHLESS: to je!
    nebyl jsem nekde jsem zahlid recenzi.)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RODWY: to je dost tyjo...
    RODWY
    RODWY --- ---
    MATEJICEKKK: 65,-/100g
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    zena tam byla.. objednala si nepalivou verzi, takze nedokaze ted zhodnotit autenticnost, nicmene jidlo prej dobry, relativne vyber, spousta ruznejch meat/fish balls a tak... cena za ingradience je jednotna a to 650kc/kg (vcetne zeleniny, nudli atd:), nabrala si talir a razem 858g, takze s jednim pitickem 600kc:)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: Nekdy tam musim zajit. Zkousel si ten spicy vyvar?
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    NUSIK: No proste porce pro dospeleho chlapa. Zajima me to, kdyz je to na vahu. Cokoliv na vahu je vzdycky za 500 😃
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    MATEJICEKKK: To asi záleží na každém soudruhovi co to pro něj znamená se najíst, mají možnost za 800 dvě hodiny se třeba uzrat k smrti, ale podle mě to není potřeba, imo počítej tak 300-500 na člověka, za těch 500 se imo musí "najíst" většina normálních lidí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam