Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nyx :: novinky v systemu
TORI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NYX --- 8:41:15 8.6.2014
Behem dopoledne bude kratky vypadek.
NYX --- 22:17:34 8.4.2014
Jen info k Heartbleed bugu: OpenSSL upgradovano rano v sedm, pred chvili jsem pro jistotu vymenil certifikat.
NYX --- 6:43:22 1.3.2014
Jen chci upozornit, že jsem udělal nějaké změny, tak kdybych něco rozbil, dejte vědět. Fungovat by všechno mělo jako dřív, šlo jen o nějaké věci na pozadí, jen poměrně rozsáhlé.
NYX --- 12:49:39 31.12.2013
Přeji vše nejlepší do nového roku a mám tu jeden opožděný dárek - ruší se limit na počet sledovaných diskuzí. Aktualizoval jsem taky tuhle mapu diskuzí, tak snad pomůže v dohledání toho, co se už nevešlo https://www.nyx.cz/index.php?l=gexf (a jde se přes název proklikávat do diskuze).

Taky jsem zvedl kapacitu diskuzí před přesunem do záloh a udělal nějaké změny v tržišti, mimo jiné konečně filtrování uživatele přes @nick jako jinde.
NYX --- 8:21:45 9.11.2013
Pár drobných změn:
1) Měnil jsem něco u reklam a nyní je možné povolit https i bez prémiovky.
2) Vyskakovací okno s náhledem příspěvku funguje nejen pro odpovědi, ale i pro přímo odkazované příspěvky - např. [ FREELA @ uzasne ilustracni fotografie z novin ]
3) Přepsal jsem všechny (doufám :)) formy odpovědí a odkazování co se tu vystřídaly někdy od roku 2003, tj. by to ukazování odpovědí mělo fungovat hluboko do historie všude stejně.

A dvě drobnosti v prémiovce, kterých se pár lidí dožadovalo
4) Je možné zakázat hledání vašich příspěvků.
5) Je možné anonymizovat vaše příspěvky v zobrazení pro nepřihlášené - místo nicku je tam pak ??? - jak u příspěvku, tak u odpovědí na něj.
NYX --- 16:29:10 30.9.2013
Ještě trochu jsem poladil to mobilní zobrazení. V menu jsou jen nejdůležitější položky, hlavička je skrytá a oboje je rozbalovací. Pár méně důležitých položek je skrytých úplně a přibylo tlačítko skákající na první nepřečtený příspěvek. Snad to zredukuje scrollování.
NYX --- 19:39:32 21.6.2013
Nyx by se teď měl chovat o něco lépe na mobilech - řídí se skutečným rozlišením zařízení, tj. není třeba neustále zoomovat. Určitě se tam ještě najdou nějaké chyby, tak případně hlásit.

Pár drobností ještě není doladěných, ale potřebuji nasadit opravy nějakých bugů, tak to dodělám později spolu s možností to vypnout pro případy že by to někde blblo. Jinak bych ocenil nějaký report jak to vypadá na Windows Phone. Testoval jsem to jen na iPhonu a BB10 emulatoru a předpokládám, že Android bude vypadat stejně, ale kdyby tam přece jenom byl nějaký problém, dejte vědět.
NYX --- 12:09:52 6.6.2013
Nechal jsem se ukecat a v prémiovce jsem na zkoušku zavedl ten oboustranný ignore.

Funguje to jako kdyby si oba nastavili ignore na poštu i diskuze navzájem (tj. vidí se stále tam, kde mají právo mazat) a není možné ho zrušit dřív než za týden.

Kdyby to vedlo k nějakým problémům, půjde zas pryč.
NYX --- 9:36:34 5.6.2013
Tak zas pár drobností.

Předělaná volba kategorií na lastu - jde te jednoduše filtrovat jednorázově konkrétní kategorie a zůstal zachovaný ten trvalý filtr.

V událostech teď nejsou pozvánky napevno spjaté s filtrem podle lokace/typu, ale dá se zvolit, že je člověk chce dostávat odkudkoliv (default), odnikud nebo respektovat filtr (jak to bylo doteď) - nastavit se to dá v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=location
Pokud je člověk na událost přihlášený nebo ho zajímá, sbalí se informace o události - aby byly víc na ráně komentáře a člověk k nim nemusel scrollovat.

V tržišti jsou teď zpět statistiky - nově je tam údaj kolikrát se inzerát vypsal v seznamu, naopak už to nerozlišuje zalogované/nezalogované u rozkliknutí.

Pak jsem opravil co dělá enter v poli pro počet příspěvků. A když člověk v poště napíše do políčka pro adresáta čárku a tedy píše víc lidem naráz, roztáhne se políčko na širší.
NYX --- 19:15:39 30.5.2013
A další drobnost...v komentářích u událostí by již mely fungovat palečky. Funguje to prakticky stejně jako v diskuzích (včetně volitelně viditelných negativních hlasů, popupů, zapisuje se to do notifikací apod.).