Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
COLDHERE
Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XERXES --- 18:11:02 23.6.2018
OTZ: Vůbec ne. 2 km je nejmenší okruh, co si tam jde nastavit, na hyperlokální seznamování, kdo zrovna sedí za rohem a nudí se, jsou jiné appky. Když dojdou lidi, tak se samozřejmě nezačnou točit dokolečka od začátku: pokud oni ještě neswipli, nemá to smysl, pokud už ano, tím spíš. Vyskočí "There's now one new around you" a musíš rozšířit záběr.
Opakování jsem zažil po několika měsících nebo snad týdnech, ale je klidně možné, že i dřív a nedošlo mi, že to je stejná nezajímavá fotka, co jsem viděl před pár desítkami jiných. Nenašel jsem v tom žádnou logiku, byly tam i ženy, se kterými jsme si psali. Jedna si mě smazala, pak mi ji to znova nabídlo, dal jsem jí znova superlajk a ona mě potom taky přijala zpátky :) ale smazaná konverzace už se nevrátila. S tou druhou jsme si naopak zrovna psali, když mi vyskočila s trochu jinou vzdáleností, tak jsem napřed myslel, že je to nějaký divný bug a zdvojil se jí účet, ale zřejmě ne.
Mám hypotézu, že to Tinder dělá proto, aby uživatel přece jen časem nevyčerpal úplně celou populaci a měl důvod používat ho pravidelně. Respektive pak by ti vyskakovalo jen nové maso, co se odposledně registrovalo, a když by se na ně masově vrhaly kroužící smečky vyhladovělých loserů, taky by to nebylo dobré; podobný problém prý míval OkCupid. Takže to asi po čase zkouší, jestli odmítající nezměnili názor, nebo možná shody bez komunikace jakoby "vyprší" a takhle nám je to připomíná.
Mohli bychom udělat kontrolovaný experiment :)

???: Já na tom byl podobně, ale dvě z těch čtyř mi to ještě na poslední chvíli zrušily a přestaly reagovat.
??? --- 0:17:09 23.6.2018
OTZ: Používám to kde se vyskytnu a je tam wifi. V Praze, Brně, na Jižní Moravě, V Chorvatsku, na Maltě... :P .
OTZ --- 19:15:05 22.6.2018
???: a pouzivas to jenom na jendom miste? jak je to vazany na lokaci (nevim teda, jakej mas okruh km..) tak je jasny, ze kdyz to projizdis treba pri ceste tramvaji, opakovani nehorzi.. :) ale rekl bych, ze kdyby sis dal treba 2km a nehnul se z mista, po chvili na opakovani dojde..
??? --- 0:22:47 21.6.2018
AXTHEB: Aha, tak přesně na to jsem se ptal.
Zajímavé - mně se to nestalo.

(A i tak nevím co si vlastně s tinderem počít - mám tam asi 130 holek se kterými mám shodu, ale naprosto netuším co jim psát;
pokud navážu na něco v jejich profilu nebo okomentuju fotku, tak buď úplně mlčej nebo to skončí na třech komentech.. a já je po týdnu zas smažu.
Viděl jsem se asi se 4ma holkama, které se ozvaly samy. Jen viděl, s každou jen jednou.)
AXTHEB --- 0:04:42 21.6.2018
???: Ja jsem navazoval na to, co se psalo predtim. Das nekomu like nebo nope a on se ti za dva, tri dny znovu ukaze
??? --- 0:03:32 21.6.2018
AXTHEB: Všiml. To nemění nic na tom, že nevím jak by mi je to mohlo ukazovat "znova", když mi je to ukazuje "furt ještě" - dokud jim nedám lajk nebo dislajk.
Pak teprve mi to buď ukáže shodu, nebo zmizej (a třeba se ta shoda ozve za čas).
AXTHEB --- 23:57:27 20.6.2018
???: A vsiml sis, ze ty lidi tam maji vic nez jednu fotku?
??? --- 23:54:13 20.6.2018
AXTHEB: Aha. Já mám základní (bezplatnou, neprémiovou) verzi - dokud nedám like nebo dislike, tak mi to neukáže nikoho dalšího.
Ledaže bych si něčeho nevšiml.
AXTHEB --- 23:47:40 20.6.2018
???: Ne, jako ze jsem projizdel jejich fotky sem a tam a premyslel, jestli se mi libi
??? --- 23:36:13 20.6.2018
AXTHEB: Váhal znamená dal dislike?