Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)
Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
SHMADE
references: +34
SEXILKA
+28
pozitivní
Super
NOIZER
+25
pozitivní
Jednani slusny, deal super rychlej, naprosta spokojenost! Diky:)
DZINDRA
+14
pozitivní
Dobra domluva, vse na 100%
KULA
+84/-6
pozitivní
Uctivá poklona a díky za dovoz!
KOUDY
+52/-2
pozitivní
Prijel v domluveny cas. Zaplatil. Prselo. Odjel.

Doporucuju :))
Více referencí po přihlášení
8257×
zobrazeno
84×
rozkliknuto
Inzerát je již neaktivní, ale nalezli jsme na tržišti podobné inzeráty:

Nabízím použitý, funkční PC zdroj ATX-350PNF - mřížka na zadní straně je lehce promáčklá

Kvalitní napájecí zdroje Fortron jistě patří k tomu lepšímu, co lze na našem trhu pořídit. Za poměrně příznivou cenu lze pořídit slabší i nejvýkonnější modely, které poskytují skutečnou záruku spolehlivosti a díky orientaci výrobce na integraci tichých pomaloběžných ventilátorů získáte kvalitní a nehlučnou komponentu, o jejíž bezproblémový chod se nemusíte nikdy starat.

Model ATX-350PNF je určený pro domácí i pracovní stanice a poskytuje maximálním výkon 350 W. Může se pochlubit hodnotami maximálního výstupního proudu 22A/21A na výstupech napětí +3.3/+5V, na dvou samostatných +12V větvích je maximální odběr 18/16 A. Zdroj je určen pro provoz v elektrických sítích 230V v rozmezí 47 ~ 53 Hz a obsahuje několik úrovní ochrany.

Přepěťová omezuje maximální výstupní napětí na 6.5, 4.6, 15.5 V při standardních 5, 3.3 resp 12 V. Následuje omezení maximálního proudu a nakonec ochrana proti zkratu, která automaticky vypne zdroj při vzniku jakéhokoliv problému podobného typu. Pasivní PFC (Power Factor Correction) je v této kategorii standardem.

Zdroj je osazen tichým nízkootáčkovým 12 cm ventilátorem, který je po instalaci do PC umístěn přímo nad CPU. Tato pozice umozňuje zdroji nejefektivnější možný odvod teplého vzduchu z procesoru a celé PC skříně a to i při nižších otáčkách ventilátoru zdroje.

K dispozici je 5 napájecích konektorů molex (jeden pro disketové mechaniky) a napájecí konektor pro zařízení Serial ATA. Pro napájení základní desky je vybaven 20+4 pinovým ATX konektorem.

Výrobce zaručuje 100 000 hodin bezproblémového chodu, při průměrné pracovní teplotě 25 °C a zdroj se může pochlubit atestacemi UL, CSA, TUV, NEMKO, CB a CE.

Možnosti a ceny dopravy
Osobní převzetí a platba hotově v Praze, nebo platba převodem a zaslání na zásilkovnu.

150 CZK
Praha
6.11.2020