Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


27.4.2018 | Komiks klub - Č. Budějovice |

Druhé pokračování úspěšné akce Showtime je tu !!!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Tentokrát jsme pozvali Halbaxe, jakožto zástupce LiR bookingu a dále Cherwa z Darkside records, které doplní Toby a domácí Čéja a SnoX.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► HALBAX (LiR)
► CHERW (Darkside rec.)
► TOBY
► ČÉJA
► SNOX
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★ Vstup: brzy doplníme
★ Start: 21:00

★ HALBAX BIOGRAFIE
DJ Halbax nadaný student s citem pro beaty se hudbě věnuje již odmalička. Už jako malý odmítal chrastítka a raději sáhl po kvalitní vinylové desce. Za zlomový okamžik své životní jízdy označuje Halbax rok 2003. Zatímco všichni přehrávali kazety a pařili hada na svých 3310, Halbax už propadl vášni zlomených beatů.

Začátek roku 2008 je pro Halbaxovu kariéru zásadní. Kupuje vlastní gramce a začíná trvdě makat na své kariéře. Hned z první navazuje spojení s pražskou undergroudovou crew The Edge, kde mimo jiné působil i hatery milovaný DJ ADZi. Po roce se uskupení rozpadá a Halbax se pouští do své slibně rozjeté sólové kariéry.

V roce 2012 nepropadá hysterii o konci světa a uzavírá exkluzivní spolupráci s bookingem SETY.cz. Aktivně hraje ze tří CD playerů, sleduje trendy a svůj playlist rozšiřuje o další zlomeniny elektronického žánru nebo Dubstepu.

Už od začátku jeho zrodu bylo jasné, že míří vysoko a nezůstane žádným outsiderem na temné straně. V roce 2013 obsazuje fantastické třetí místo v kategorii Objev roku na prestižních Drum and Bass Awards. Téhož roku se také spojuje s projektem na DAB rádiu SEEJAY, kde společně s uskupením TWISTED:MINDS představují pořad DNB SESSION.

Tenhle talent není na klubové scéně žádným nováčkem. Pravidelně si s ním můžete dát panáka ve většině pražských vyhlášených klubů, jako je Roxy Prague, Storm club, Cross či Chapeau Rouge. K poslechu Vám zahraje na Dance radiu v Breakpointu nebo třeba na SEEJAY rádiu. V létě svůj opálený look vystaví na většině stagí různých Open airů.

Své fanoušky Halbax miluje a proto pro ně pravidelně připravuje různorodé video mixy ze své hudební dílny, kde má každý pocit, jako by za pultem stál sám. Halbax vám sice písničku na přání nezahraje, ale jeho mixy obsahují všechny styly zlomených beatů, které vám naservíruje v neuvěřitelné podobě tak, že vaše jediné přání bude: slyšet ho hrát znovu.

Halbaxovi sety jsou už sami o sobě silným hudebním zážitkem (u dámského publika možná i prožitkem). Spojení přívalu energie s roztomilou mladistvou tvářičkou zaručí, že každá jeho party se stane LEGEN… počkej si… DÁRNÍ. O tomhle talentu v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme.

Takže prosíme, vypněte si své mobilní telefony, pohodlně se usaďte a užijte si příjemný poslech! ENJOY!!

★ CHERW BIOGRAFIE
K mixu se dostal v roce 2013 a od té doby nepřestal trénovat. Po roce tvrdého tréninku si zahrál na prvním mejdanu a další se začli nabalovat. Je rezidentním Djem v kladenské Poldofce, kde pořádá pravidelné párty s úspěšnými Dji české scény a v roce 2016 spoluzakládá projekt DarkSide Records. Pravidelně se objevuje v nejlepších českých klubech, za zmínku stojí pražský Storm nebo Cross a litomeřický Cloud. Mix si předával s velkými jmény, jako je Zardonic,Neonlight, June Miller, The Clamps, Zombie Cats, Joe Ford, Chri.SU nebo jezdci z české stáje Pixie, Rido, A-Cray a zahrál si na festivalu, který je označován jako svátek DnB, Let it Roll v roce 2016. 21-ti letý šílenec mixuje temné zvuky tvrdého neurofunku deepu a hluboké basy dance flooru, které jsou jeho uším a srdci nejblíž. Pravidelně pro vás pořádá party po ČR, jak se špičkou české nebo zahraniční DnB scény tak s neméně kvalitními lokálními Djs.

★ TOBY

www.komiksklub.cz
www.templestore.cz
https://www.subform.cz/

MACHINE_WORKS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.