Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Vydejte se za šamany z džungle i z hor s ayahuascou a kaktusem San Pedro. Poslechněte si o Peru a Ekvádoru, o cestách krajinou i do vlastního nitra.

Jirka Hokr se vrátil z další, již páté, výpravy do Peru a Ekvádoru a poví nám o svých zážitcích se šamany, medicínou a poznáním sebe sama.
První měsíc Jirka vedl skupinu přátel do pralesa, hor a pouště za medicínami ayahuascou, kaktusem San Pedro a temascalem - potní chýší. Navštívili velmi silná energetická místa jako prastarý kámen Kumpanama uprostřed džungle nebo mystický chrám Chavín v Andách. Během dalších dvou měsíců se, nyní už sám, učil u šamana Cristiana v horách novým šamanským technikám, poznával místní kulturu potomků Wari, navštěvoval posvátná horská jezera a s kaktusem San Pedro se nořil do hloubek sebe sama, aby očistil svůj život od iluzí, které byl již připraven prohlédnout. A nakonec na jihu Ekvádoru prošel intenzivním rituálem Hledání Vize, při kterém se čtyři dny v horách v tichosti, o samotě, bez jídla, bez vody napojoval na pachamamu, matku zemi, aby požádal o svých 365 modliteb, odpovědí, proseb.
Při vyprávění vás bude mrazit, zasmějete se a dozvíte se zajímavé informace o rostlinách, šamanské práci, místní kultuře i fungování lidské mysli. Jirka navíc velmi otevřeně mluví o vlastních myšlenkových pochodech a problémech, které si na výpravě řešil. To vám může pomoci otevřít své srdce a najít si v tom zrcadlo pro svá vlastní témata.
Aby vaše zkušenost z vyprávění byla autentičtější, budete moct na místě vyzkoušet výluh z šamanského tabáku Mapacho. Ten bude možné po přednášce i koupit zároveň se Sangre de Drago, "všelékem" z pryskyřice stromu Croton lechleri.
Vyprávění bude i lákadlem na další výpravy, které Jirka do Peru pořádá a ke kterým se můžete také přidat. Více info zde: http://www.energiezeme.cz/#vyprava

O vypravěči:
Jirka při své práci kombinuje šamanské tradice, kterým se naučil v oblasti peruánských And a Amazonie s moderními poznatky z psychologie. Na práci s energií ve své praxi používá zpěv s šamanským bubnem nebo chřestidlem a pro lepší porozumění nevědomým procesům sáhne pro tarotové karty. Pravidelně navštěvuje Peru, kam také pořádá výpravy za sebepoznáním. Více o jeho práci najdete na EnergieZeme.cz

Facebook https://www.facebook.com/events/189901468217015

Vstupenky https://www.smsticket.cz/vstupenky/10149-k-peruanskym-samanum-za-sebepoznanim

FEEDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SURB0NT --- 13:32:28 17.9.2017
vyprodane... ale bude stejna prednaska jeste jednou v rijnu