Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


✘ INFORMACE ✰ Datum : Pátek 19.2.2016 ✰ Start : 21:00 / End : 06:00 ✰ Vstup : 150,- ✰ Styly : Techno / Deep House / Tech House / Hardtechno
✰ TAKAAKI ITOH (JPN) - 3 Hours set ✰ FABRIC OSTRAVA ✰
___________________________________________
✘ INFORMACE

✰ Datum : Pátek 19.2.2016
✰ Start : 21:00 / End : 06:00
✰ Vstup : 150,-
✰ Styly : Techno / Deep House / Tech House / Hardtechno
___________________________________________
✘ LINE UP

✰ TAKAAKI ITOH (3 Hours set)
✰ GOLPE (Special B-Day TECHNO set)
✰ Md-Phono
✰ Mendoza & Marco Key
✰ Thomas Cook
___________________________________________
✘ DŮLEŽITÉ ODKAZY

• www.fabric.cz
• www.facebook.com/fabric.ostrava
• www.instagram.com/fabric_ostrava

____________________________________________
✘ Tisková zpráva

Jak už název akce napovídá, tuto noc budete moci strávit ve společnosti zahraniční hvězdy techno scény.

Je pro nás velkým potěšením vám oznámit, že na první díl přijal pozvání světoznámý umělec z Japonska, legenda světové techno scény, Takaaki Itoh!

Takaaki Itoh vystoupil např. v roce 2013 na prvním ročníku festivalu Beats For Love a na jeho live set se vzpomíná do dnes. Pro tento večer se nám podařilo domluvit speciální 3- hodinové vystoupení, během kterého si budete moci poslechnout a vychutnat techno z ruk světové ikony techna.
Takaaki Itoh se zamiloval do techno zvuku kolem roku 1990, kdy na něj zapůsobili producenti jako: Derrick May, Jeff Mills, Sven Vath. Začátkem roku 1994 začal ve svém rodném městě organizovat první techno parties, od roku 1996 úspěšně produkuje vlastní hudbu a v roce 1999 se poprvé představil na Slovensku. Velmi rychle se stal žádaným a uznávaným po celé Evropě. V současné době má na svém kontě víc než 50 tracků na různých Evropských labelech, např: Tsunami, Warm Up, teorie, MB Selektions, Integrale Muzique, atd.
Po dobu svého hraní si vybudoval reputaci remixera techno umělců jako
Gennaro Le Fosse, Oscar Mulero, ChristianWünsch.

Legendu z Japonska doplní umělec z Prahy, česká hardtechno jednička Golpe. Tento večer bude opravdu speciální, protože se vám Golpe poprvé přijede představit v narozeninovém techno setu.


Večer zahájí rodáci z Havířova Mendoza & Marco Key, které můžete znát jako promotéry festivalu Coal a slyšet jste je mohli např. na akci Beats for Love atd.

Člen seskupení CONVERTY dj MD-PHONO se vám představí poprvé v roce 2016 v ostravském Fabricu, Jeho jméno jste mohli zaregistrovat ve spojitosti s akcí např. ZODIAC a LEXIKON. Navíc je promotérem akce MD-session v klubu KL!D.

Tuto vyjímečnou noc uzavře domácí Thomas Cook, kterého si budete moci užít v jeho hardtechno closing setu. Jeho jméno jste mohli slyšet ve spojení s akcí Lexikon, mimo jiné vystoupil na dvou ročnících festivalu Beats 4 Love.

Dne 19.2.2016 si můžete nadělit dárek v podobě zážitku, na který dlouho nezapomenete. Dojděte si užít vystoupení světové ikony techna, navíc můžete oslavit narozeniny s českým předním umělcem.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Oficiálním Partnerem akce je sushi Samurai Ostrava
www.sushisamurai.cz
www.facebook.com/sushiSamurai.cz

THOMASCOOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.