Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KDY, KAM A NA CO aneb Natashin kulturní našeptávač
NATASHA
Víte, kde se koná zajímavá akce, výstava, koncert, kino, divadlo, autorské čtení...?
Nenechávejte si to pro sebe!

Na nástěnce najdete linky na kulturní přehledy, literární kavárny, divadla a další zajímavá místa.

A jedna organizační: Klub je oznamovací, ne chatovací, takže vítány jsou recenze na proběhnuvší akce a oznámení akcí nadcházejících, případně účelné domlouvání společné návštěvy té či oné akce, ale poznámky na téma "Jééé, to je škoda, zase nemůžu!" prosím omezte :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WILLIAM_WALLACE --- 13:20:53 20.2.2015
Ahoj,

jménem Pražského Klubu Dračích Lodí bych vás rád pozval na akci s názvem Halový Pohár Dračích Lodí ...

Kdy??? 21.2.2015 od 11:00

Kde??? plavecký bazén Slavie

více info na: http://halovypohar.praguedragons.cz/

pro představu o co jde:

Jak se dá závodit v bazénu? Je to poměrně jednoduché. Posádky sedí v jedné lodi proti sobě a snaží se vzájemně přetlačit. Pro neznalé by se tento styl dal přirovnat k přetahování lanem. Vítězí ta posádka, která přetlačí soupeře.

Do dračí lodi posadíme 8 závodníků z každého týmu. V lodi tedy sedí celkem 16 pádlařů. V každém týmu musejí vždy sedět v lodi alespoň 2 ženy. Loď se následně posune do středu bazénu, kde se odstartuje závod tradičními mezinárodními povely: „Are you ready! Attention! Go!“ Na okraji bazénu stojí čároví rozhodčí. Ve chvíli, kdy se loď dostane za čárového rozhodčího, ten zvedne praporek a závod je ukončen. Vyhrává ta posádka, která přetlačila svého soupeře a dostane se tedy blíže k čárovému rozhodčímu na opačném konci bazénu.

DejV
MARGUERITTE --- 23:24:00 18.2.2015
Drahé dámy, milí gentlemani, ráda bych Vás jménem STEAMZINE.CZ pozvala na "ČAJ O PÁTÉ: Od oděvu po výchovu", který nyní připravujeme. Podrobnosti o akci i programu budeme aktualizovat na stránkách STEAMZINE.CZ i na FB události. Pakliže byste měli vážný zájem se účastnit na programu, neváhejte mi napsat. Místa je již velmi málo. ;)

[https://lh6.googleusercontent.com/-XF9tVQ_XlX8/VOS03i7g8UI/AAAAAAAAAnM/ADtoFcxVujM/w682-h253-no/Nepojmenovan%C3%BD%2B2-3.png]

Dámy a pánové,

zveme Vás na neobvyklý viktoriánsko-steampunkový čaj o páté ve vybrané společnosti, inspirovaný dobovými dýchánky a pikniky, anglickou výchovou a stylovou módou! Vytáhněte a oprašte ze skříně své kostýmy a přijďte zažít nevšední uvolněnou atmosféru s příchutí zakázaných mravů v průběhu minulých století!

Vhodný dresscode: dobové a historií inspirované oděvy z různých materiálů od renesance až po cca 1. polovinu 20. století, včetně stylů jako je steampunk, gothic elegant, aristocrat, lolita, oděvy ve stylu Sardaxových ilustrací, vintage apod. Velmi vítané jsou klobouky, rukavičky, korzety, šněrovací boty a další.

Vstupné: 150,- v předprodeji/ 200,- na místě (vstupenky je možné zakoupit v klubu Kotelna, o dalších místech Vás budeme průběžně informovat.)
Elektronický předprodej: http://goo.gl/forms/ABntSrT6bI

Pozor, vstup je vzhledem k připravovanému pikantnějšímu programu od 18ti let.

Vstupenky je možné také zakoupit v klubu Kotelna, o dalších místech Vás budeme průběžně informovat.

~Dámy a pánové, jenž dorazí v patřičném dresscode, získají slevu ke konzumaci v hodnotě 30,-
~Ke každému vstupnému bude přichystáno viktoriánské menu v podobě pravého anglického čaje a okurkového sendviče

V klubu bude připravena pestrá nabídka nápojů a možnost si zakoupit teplé i studené pokrmy.

~ Co na Vás čeká? ~

Chystáme pro Vás bohatý program, který co nejdříve upřesníme. Zatím prozradíme, že se můžete těšit na zajímavé workshopy, přednášky, divadelní scénku, taneční vystoupení, kostýmovou soutěž a také na stánky svých oblíbených značek s dobovými a stylovými doplňky! Navíc, se budete moci nechat vyfotit ve svém oděvu v připraveném fotoateliéru. Aktualizovaný program naleznete na STEAMZINE.CZ, anebo na FB události.

Vstup od 17ti hodin, v klubu bude připraven prostor k doladění Vašich kostýmů a uzamykatelné skříňky k odložení věcí.
FUNG --- 18:19:45 6.11.2014
VIVA_ --- 7:43:02 22.10.2014
Akce v KOKPITU
25.10.2014
sobota

Wolf Trap
Lo/ve
Fertilizer
Hitachi II.

MIMO SPOT
https://www.youtube.com/watch?v=Ce7zNtDYsfk&feature=youtu.be
MIKULAS --- 15:30:18 11.9.2014
Ahoj, nedávno byl spuštěn nový server se vstupenkami "Qool Ticket Store"
Jsou tam limitované nabídky (za 1/2 ceny), jde to koupit mobilem atd.
Obsah se bude rozšiřovat...

Qool Store
http://store.qool.cz/
GABRI --- 11:50:13 11.9.2014
[http://kabaretcaligula.com/galerie/i/panzerfaust2013/obr12.jpg]

1+1 VSTUPENKA NA PANZERFAUST ZDARMA
Na oslavu startu druhé sezóny PanzerFausta pro vás Kabaret Caligula a Palác Akropolis připravili speciální dárek: při zakoupení jedné vstupenky na 21. nebo 22. září v pokladně Paláce Akropolis dostanete druhou vstupenku ZCELA ZDARMA.

Vladimír Mikulka o hře v Lidových novinách napsal: "PanzerFaust odpovídá na otázku, co se stane, když se nejmocnější koncern planety, vedený Viktorem Frankensteinem, rozhodne spojit s posledním nezávislým vědcem Johannesem Faustem. Toho na cestě ke slávě i k moci doprovází věrná milenka Markétka vybavená respekt vzbuzujícím výstřihem a touhou napravit svět, a také ještě věrnější asistent Wagner, patron sice poněkud suchopárný, leč neobyčejně ctnostný. Nebylo by zdvořilé prozradit, kam tahle bizarní faustiáda dojde a jakými zákrutami to vezme, spolehnout se však lze na to, že autorský tým dokáže po celé dvouapůlhodinové představení chrlit vtipy jako o život. Což je ostatně jednou z hlavních příčin obliby Kabaretu Caligula."

Pokud chcete vidět svéráznou vědecko-fantastickou komediální dystopii na faustovské téma s Klárou Issovou v roli Markétky, která byla celou minulou sezónu vyprodaná, není vhodnější příležitost.

Akce je samozřejmě časově limitována (od 11. 9. do 17.9.) a samozřejmě je její podmínkou znalost tajného hesla. Tajné heslo zní:

myPhiStone
FUNG --- 16:42:02 27.8.2014
Na https://www.facebook.com/events/318909504953296 tzn. Vodní tvrz, Popovice u Benešova 30.8.
uvedeme od 15,00 hod. hru pro děti Duch zelené perly
a +- ve 21 hod. veřejnou generálku hry VH - Chyba!

Vstup zdarma, mráz kopřivu nespálí.

[//i.nyx.cz/files/00/00/12/42/1242791_acad226e22bfff305448.jpg?name=haveloid.jpg]
BONDA --- 10:51:26 8.7.2014
Přijeďte strávit týden či aspoň pár dnů mezi básníky (dost známých autorů najdete mezi účastníky – až přijedete – a o těch, které už potkat nemůžete, se bude hodně mluvit). Mimo to přijedou hrát WWW, přednášet Daniela Hodrová atd.

[ Ars Poetica / festivalfestival / 26.7.2014 / CR - Kralovehradecky kraj - tábořiště Ježkov u Zábřezí (okres Trutnov) ]
OSRAMUS --- 16:46:12 9.6.2014
010714

Děkujeme pokračujte – 1. 7. 2014 – Střelecký ostrov
http://www.dekujemepokracujte.cz/

děkujeme, pokračujte / 1. 7. 2014
https://www.youtube.com/watch?v=H-tJGN_mTMk