Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 0:21:39 7.6.2013
VANEK: tapas... to je tim padem nejakej jako ezopiknik?
VANEK --- 0:19:08 7.6.2013
VANEK: Děkujeme všem, kdo se do mimořádné štafety s Tarou zapojili, přestože byla svolána nečekaně rychle a v průběhu pracovního týdne! Děkujeme, že jste se dokázali zmobilizovat a společně jsme mohli vyvolávat Milost Tary právě v okamžik, kdy situace byla nejvážnější a kdy do srdcí lidí vstupovalo nejvíce strachu...

Myslím, že za pozornost stojí synchronicita, k níž došlo - jak můžete vidět z přiloženého screenshotu průtoků Vltavy [přiložen screenshot z http://hydro.chmi.cz/hpps/hpps_prfdyn.php?seq=307225 ] - kulminovala povodňová vlna přesně v okamžik, kdy naše štafeta končila, v tu chvíli se zlomila a od té doby ustupuje. Doufejme, že tím je nejhorší za námi a škody nebudou velké.

Tím jsme také udělali překvapivě brzy druhý krok v našem tapasu štafetových meditací s Velkými Kosmickými Mocnostmi. Následovat bude, ale to až za nějakou dobu, štafeta s Tripurou Sundari - Velkou Kosmickou Mocností krásy a harmonie. Máme se tedy na co těšit! :)

j.
VANEK --- 21:28:07 5.6.2013
via ROMANET:
dne 1. července 2013 (...) vstoupí Chorvatská republika do Evropské unie (...). Společnost Podravka s podporou Velvyslanectví Chorvatské republiky a Radnicí Prahy 1, se jako poděkování České republice a její veřejnosti, rozhodla uspořádat oslavu toho významného dne v pátek 21. června, a to koncertem na Václavském náměstí s podtitulem „Ochutnejte česko-chorvatské hudební menu“.
??? --- 20:11:30 3.6.2013
O nás bez nás: Mnichovská dohoda, 29. září 1938

Vážení milovníci historie,

letos uplyne tři čtvrtě století od chvíle, kdy nám (slovy dobového tisku) „vlastní spojenci diktovali jako poraženým!“ 29. září 1938, podepsáno v Mnichově, Hitler, Chamberlain, Mussolini, Daladier.


Je to text neveselý, ale přesto zásadní pro naši historii.
Čas od času je vystaven.
Právě Vy ho ale můžete mít doma:

Mnichovská dohoda

Klikněte zde a získejte přesný reprint Mnichovské dohody, pořízené v říšském kancléřství,
se všemi dodatky. (Mimochodem, je něčím vskutku zvláštní. Čím? Nechte se překvapit, už v pátek
ve Vaší poštovní schránce, a to ZCELA ZDARMA, bez jakéhokoliv závazku.)

== Nechat si zaslat do schránky ==
VANEK --- 9:24:10 3.6.2013
Mimořádná štafetová meditace s Velkou Kosmickou Mocností TARA na zastavení povodní

Hladiny českých řek stále stoupají a na mnoha místech začíná být situace kritická, rozhodli jsme se proto přesunout štafetovou meditaci s Velkou Kosmickou Mocností TARA již na zítřek!! Tara je kosmickou mocností soucitu, boží milosti a záchrany. Zvláštním způsobem ovládá vodní živel a je proto mimořádně vhodné vzývat ji právě při podobných příležitostech!

Štafetové meditace s Velkými Kosmickými Mocnostmi v ášramu Ódžasánanda:

Co? 24 hodinová štafetová meditace s Velkou Kosmickou Mocností TARA
Kdy? 3.6. od 6:00
Kde? V ášramu Ódžasánanda, Královická 69, Praha 10

Mahávidjajóga (jóga Velkých Kosmických Mocností) je cestou šakti, základní tvořivé energie projevu Nejvyššího Absolutna (Boha). Je díky tomu nesmírně praktická a účinná, protože se neomezuje na dobu provádění meditací, ale přivádí do našeho života šakti – energii, která se projevuje v podobě duchovních a citových stavů, událostí, k nimž posléze dochází, významných setkání a dalších tajuplných projevů. Máme tak jasnou zpětnou vazbu svého pokroku a zároveň i cestu, jak meditace dále prohloubit.

Praxí prověřeným způsobem, jak dát svým meditacím nový impulz, je účast ve štafetové meditaci. Během ní se meditující střídají v hodinových intervalech a předávají si „štafetu“, tím se energie kumuluje a duchovního pole posiluje. Spojíme-li tímto způsobem síly, můžeme snadno dosáhnout výsledků, jichž bychom sami dosahovali obtížněji anebo po delší době praxe. Štafetová meditace je vhodná pro všechny, kdo cítí aspiraci prohloubit svou praxi mahavídjajógy.

Meditace jsou určeny zejména těm, kdo již dostali na našich kurzech jógy zasvěcení do manter daných kosmických mocností. Účastnit se ale mohou všichni, včetně studentů prvních ročníků, i pokud potřebné zasvěcení dosud nemají. V takovém případě bude k dispozici jantra, s níž mohou meditovat. Na místě je nutné být alespoň 20 minut před začátkem Vaší štafety. Velice vhodné je také zúčastnit se první a poslední štafety, můžeme si tak zřetelně uvědomit rozdíl.

Tara je Velká Kosmická Mocnost soucitu, boží milosti a záchrany. Energie její milosti nám umožňuje snadno překonat jakékoli překážky, vyváznout z nebezpečí a činí nás dokonalými prostředníky projevu energie soucitu, schopné podat vždy vhodnou a náležité pomoc ostatním. Mimořádným způsobem zajišťuje bezpečí před vodním živlem.

Těšíme se na Vás! :)
LISTICKA --- 22:24:21 2.6.2013
Aktuání spam v mé schránce:
"Tydenni plavba luxusni lodi s plnou penzi pro celou rodinu se 79% slevou! Ted nebo nikdy!"
Moje odpověď:
"Dobrý den,
mám dotaz:
bude se ta plavba odehrávat pouze v korytě Vltavy nebo i po okolních ulicích?
S pozdravem..."
??? --- 14:30:47 9.5.2013
BIGJOINT: neskryvej to... priznej ze to bylo divoky ;)
BIGJOINT --- 14:14:17 9.5.2013
???: jj bylo nas par a mozna si uklizecka neco pridala za svatek vid:)
??? --- 13:40:23 9.5.2013
BIGJOINT: naka draha uklizecka, neee? nebo je vas tam 5 a pul?
BIGJOINT --- 10:02:00 9.5.2013
Draha parto krasnych, mladych a uspesnych lidi,

vcera jsme se tu vsichni kralovsky bavili, coz melo za dusledek neuveritelnej mrdnik. Zavolali jsme na to specialne uklizecku, ktera to tady uvede do puvodniho stavu, ale bude za to samozrejme chtit nakou kacku. Takze ve ctvrtek rano utvorte frontu u XY stolu a kazdy ji predejte 50 Kc.

Zxxxx, ty nic neprispivej, ber to jako dodatecny darek k narozeninam ;)

Predem diky vsem a dalsim vecirkum v kuchynce zdar

x