Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 9:49:16 27.6.2007
From: Administrátor <admin@sg4.cz>
Date: Sun, 24 Jun 2007

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že nebylo včasně reagováno na e-mail ze dne 19.6.2007 který Vám byl zaslán z tohoto e-mailu, bude vaše členství domény XYZ.cz v rámci optimalizací a usnadňování přístupu k Vaší doméně omezeno/vyřazeno.
Doména Vám nadále zůstane, ale nebude prováděno cachování dokumentů na úrovni C4 až C8 a doménách třetích stran od Vás a Vašeho umístění na serveru k ostatním počítačům a serverům na internetu.
Co to pro Vaši doménu znamená:
Doména nebude odpovídat rychle na dotazy vyhledávacích serverů (nebude indexována do vyhledávačů), jako jsou například Google(Global), Seznam(CZ). Tato i veškerá další pozice na NIX systémech ČR bude vyloučena ze stávajících i budoucích projektů. Tímto se samozřejmě zvýší také odezva vaší domény na standartní rychlost typu "bod-bod", což může vykazovat nebezpečí zahlcení Vaší domény tzv. SYN pakety a jinými formami útoků.
Dovoluji si Vás upozornit, že pokud bude Vaše doména vyřazena z našeho seznamu, nezodpovídá za spolehlivost dostupnosti domény NIX.cz, Ignum.cz, Forpsi, ani jiný registrátor domény, ale pouze Vy sám. Za funkčnost domény zodpovídá i nadále Váš registrátor, nebo osoba uvedena jako zodpovědná osoba v podmínkách Vašeho registrátora.

Pokud se na na Vašem serveru chystá úprava, která povede ke zrychlení přístupu a služeb na ní umístěných, bude po tomto kroku na Vaši žádost opět politika zpracovávání dat reaktivována.
Tuto žádost stačí zaslat e-mailem na admin@sg4.cz kde je nutné uvést určující číslo operace do předmětu zprávy: NIX16-POXOR548OP
Žádost musí obsahovat požadavek, kde dáváte jasně najevo, že máte zájem o opětovné zařazení Vaší domény a optimalizace bude opět aktivní do druhého dne od doručení e-mailu. O změně budete ihned informován zpět na Váš e-mail.

Toto rozhodnutí provedl Kolistroun dne 24.6.2007 z důvodu Příliš dlouhé odezvy serveru za doménou na dotazy klientů v rámci splňování politiky informačních technologií v ČR. Zpoždění je zejména po registraci, kdy uživateli nepříjde na e-mail zadaný při registraci oznámení v přijatelné době, ale trvá mnohdy až několik dnů. Také provádění některých operací trvá serveru příliš dlouho. Toto i jiné, jde proti rozvoji nejnovějších technologií na českém internetu a není v zájmu informačních technologií, aby pomalý server zpomaloval přístup jiných služeb k jiným serverům na internetu.
Momentální průměrný poměr všech serverů v ČR, které zpomalují přístup k síti internet je 0,05%
Váš server umístěný za doménou XYZ.cz zpomaluje český internet o průměrné hodnotě měřené od 20.6.2007 o 0,6%, což je dosti vysoká hodnota.
V praxi lze toto přepočítat, že pokud by uživatel internetu navštívil 10 internetových stránek, tak by se z nich nepřipojil ke 3 doménám, které by patřily Vaší společnosti, nebo by byly umístěny na Vašem serveru.
Pokud je příklad složitý, zde je další: Sto různých úživatelů internetu by navštívilo Vás server, z toho šedesáti by se vůbec nenačetl a těch zbylých 40 by nemělo se serverem sebemenší problém a byly by naprosto spokojeni (v technickém smyslu - s rychlostí, odezvami, apod.)
Upozorňuji, že toto jsou pouze příklady pro nastínění problému. Nikoliv problém samotný.


S pozdravem, admin Kolistroun (admin@sg4.cz) v rámci kontroly NIX.CZ (Neutral Internet eXchange)
Pro urychlení komunikace s Vámi prosím, ponechte v předmětu zprávy původní text.
??? --- 7:52:58 27.6.2007
AREO: nastesti uplne jina firma ;)
AREO --- 23:10:25 26.6.2007
???: fwd od sefa? :)
??? --- 15:46:35 22.6.2007
???: uf. ja cetl, ze ty kytky maji byt v dekadentnich kvetinacich... asi je neco spatne :)
??? --- 7:56:44 21.6.2007
???: aha. to bych asi mel 7600 kopnout hloubs pod stul ze :)))
??? --- 7:36:53 21.6.2007
[nastesti jen z forwardu... :) ]
______________________________

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

ještě předtím než si začne většina z nás užívat zasloužené dovolené je třeba vykonat některé činnosti směřující ke zlepšení našeho společného pracovního prostředí.

Po domluvě a pod záštitou představenstva byl centrálně byl stanoven i termín pro tyto aktivity a to na pátek 22.6. 2007 v odpoledních hodinách.

V tuto dobu věnujte, prosím, svůj čas také tomu, abyste soustředili svoji pozornost svému bezprostřednímu pracovnímu okolí.

Zaměřte se především na čistotu - úpravu a uspořádání věcí na vašich pracovních stolech a dále potom na doplňky (např. květiny), které mají přispět ke zkrášlení našeho prostředí. Květiny by měly mít dekorativní charakter a umístěny musí být v keramickém květináči nikoli v květináči plastovém. Bezprostředním okolí jsou míněny skříňky (čistota, organizované umístění předmětů na nich).

Děkuji za pozornost věnovanou tomuto sdělení, hezký den!
DEIKSAC --- 13:49:51 8.6.2007
EFHA: já to věděl, že mě miluje :-)
ANARCHY: :-))))
EFHA --- 23:52:12 7.6.2007
DEIKSAC: http://fflog.blog.lupa.cz/0706/miluje-me-marketa-ungerova
(tipuju ze se z toho vyklube nakej ryze ceskej viral jako posledne video leose marese)
ANARCHY --- 17:40:20 7.6.2007
DEIKSAC: Domluv se s Kethaminou at Ti da kontakt na toho DJe z Rhode Islandu, treba by u sebe tu Marketu zamestnal a tak ji pomohl vyresit problem s financema ;-)))
BETSABE --- 20:48:18 6.6.2007
When nature is mean to you, Penis Enlarge Patch isn’t.