Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
UNCLEAN --- 11:52:41 29.3.2012
Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi neco o (e)shopu http://www.hanzelaudio.com/ Ikdyz je tam napsano, ze na strankach se pracuje, nepusobi na mne zrovna verohodne :)

Jde o to, ze mam v planu koupit si z tama gramofon Rega a bohuzel nenasel jsem v CR zastoupeni, ani eshop, ktery by ho nabizel. Pokud by nekdo vedel o moznosti zakoupit ho v CR, byl bych mu vdecny za informace.
??? --- 10:24:43 28.3.2012
???: Možná se domníváš, že u hotových prodávaných beden se každý exemplář ladí, aby hrál co nejlépe - u tebe by mě to ani nepřekvapovalo. Stutečnost je ale taková, že jednotlivé kusy jsou identické a nepatrný sériový rozptyl se toleruje. Proto "stačí" řídit se výkresem a schématy, které vytvořili profíci a následně testovali v bezdozvukové komoře, v případě mých beden téhle. Není jediný důvod, proč by pečlivě postavená bedna měla hrát hůř než originál. A protože máš rád časopisy, tak jeden citát:
Extract from Stereoplay
The Experience V 20 was "the only one we tested that was able to produce really fruity, deep bass. Die Experience V 20 did not only provide muscle power but also a liveliness that was way out ahead during all the tests." "The VISATON Experience V 20 deserves the highest praise, because there has never been such tremendous listening pleasure at such a modest price before."

To spíš pro pobavení, já na tyhle plky moc nedám. Pro mě má větší vypovídací hodnotu to, co sám slyším, a fakt, že jimi u mě byla nadšena spousta lidí, včetně několika, kteří se zvuku věnují profesionálně. A pár lidí si po návštěvě rovnou vyžádalo kontakt na dodavatele kitu.

???: Chápu, chceš mi naznačit, že já sice tucty zesíků vyrobil a proměřil, ale ten pravý odborník na ně jsi ty, resp. si to myslíš :)
I když ono šlo spíš o to, vyhnout se odpovědi na relevantní otázku: Jak můžeš tvrdit, že zkreslení zesilovače tahá za uši a zároveň připouštět, že naslepo se to nepozná?
Potřebují tvoje snobské uši pohled na čelní panel, aby cítily, jak je něco tahá? :D
??? --- 9:26:38 28.3.2012
Popravdě konkrétně u Agor neznám nikoho, komu zvuk nesednul, byli z nich paf i majitelé B&W Matrix 800 (ty velké), jeden dokonce chvíli zcela vážně uvažoval o výměně + velkém ušetření peněz, než mu došlo, že přece jenom to není to stejný.

Kdyby náhodou někdo kupoval Agory, tak se se mnou poraďte! Měl jsem troje a vím, co s těma bednama bejvá/může být, na co si dát bacha, co zkontrolovat a tak.
MADCAT --- 9:14:12 28.3.2012
TURF: z ruky to je, ale píše tam "Ships to: Worldwide ", tak já nevím - když je to takovej kup, tak bych se s ním domluvil kolik by bylo poštovný a normálně koupil.. nevím samo na kolik se může stát, že jedinci zvuk takovýchto beden (v takovéto kategorii) prostě nesedne...
NECRON --- 7:50:44 28.3.2012
TURF --- 0:27:23 28.3.2012
NECRON: budu se stehovat a pokoj se bednam prizpusobi. input je panelak, mistnost tvaru T, hloubka 5,5m, sirka 3(6)m
NECRON --- 23:50:36 27.3.2012
TURF: bylo by zajimave vedet do jake mistnosti to chces dat? rozmery atd
??? --- 23:45:42 27.3.2012
???: A s tebou se bavit o zvuku je jak se s borcem, co opravuje výfuky, bavit o závodech. Mohls jich mít na ponku stovku, ale stejně víš pendrek, co jak funguje, což dokazuješ každým božím postem, kde už po tisící prvé opakuješ, že všechno hraje úplně stejně. Zkus si zajít aspoň na brzdu!
NECRON --- 23:34:38 27.3.2012
High Resolution Music DOWNLOAD services .:. FLAC in free TEST BENCH
http://www.2l.no/hires/index.html

HiRes Download - test bench

We invite you to join us in this evaluation of future consumer delivery formats. FLAC is a lossless encoding of WAV-files derived directly from our production original used for the SACD and Pure Audio Blu-ray. All resolutions and encodings are derived from the same original DXD source files.
??? --- 23:31:48 27.3.2012
Jak už jsem říkal. Pokud člověk nechce skončit s hromadou černejch krabic od bot, osazenejch hala bala nějakejma reprákama, který nějak hrajou a zůstanou našinci až do smrti, protože jediný, co se s nima dá jinýho dělat, je je spálit na chatě v táboráku, protože v kamnech by nehořely, tak by musel bejt extra šikovnej, aby to k něčemu vypadalo, případně tady je vlákno jednoho houslaře, kterej vlastníma rukama postavil tak krásný bedny, že o míli překonaly to, co předvádí Sonus Faber v sériovce, bohužel fotky jsou pryč. Zbytek DIY beden jsou přinejlepším průměrně neestetický krabice, případně opravdu šeredný krabice. Hrát to bude blbě, zhruba tak, jak když amatér-nadšenec poprvé v životě postaví něco, co někdo jinej staví celej život. Jako bonus je tam však nezlomné, a rád bych na toto slovo kladl co největší důraz, tak tedy NEZLOMNÉ přesvědčení, že líp to nešlo a že mám doma jeden z možných absolutních vrcholů. Možná to za to stojí, já nevím.