Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
BABIES_only animals_only babies of animals**
GAPPA_
lidičky, jestli na vás taky působí ta nevinná kukuč stěňátek, koťátek, slůňátek, lvíčátek, hrošátek, medvíďátek, tygřátek, ptáčátek, kůzlátek, selátek, telátek, kuřátek, jehňátek, zebřátek, žirafátek, vydřátek, leoparďátek, hříbátek ... prostě všeho maličkýho živýho, pak se právě tady podělte :)

NOVÁ ANKETA, MÁTE 3 HLASY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALTHIA23 --- 11:16:51 29.6.2010
JUNGLEBOY: Tak to je teda dvojka...:-))
ANIQUE --- 13:09:15 14.6.2010
Teď budu strašně ot...

[http://lh3.ggpht.com/_6clEwmyrCvI/S3Utb2fu6XI/AAAAAAAAAEg/klSh33q4Ftc/s640/P1100641.JPG]

Jelikož při pátrání není nic zbytečné, píšu i sem. Tadyten bezmála dvouroční kastrovanej a čipovanej kocourek se nám v pátek ztratil u Vyšehradu, přesněji u Jedličkova ústavu 1.

A teď si musím trošku poplakat... Pátrání probíhá takto:
Nejdříve jsme vyvěsili ručně psané cedulky, prohledali dům a okolí. Lidí jsme se ptali - první co vyšlo najevo a pěkně nás to naštvalo bylo, že do jedličkárny chodí taky černej kocour... hezky jsme si ho nahnali a prohlédli.. Kocour je celý černý, má zelené oči, je jen o trošku drobnější než náš vincent,... proto přijde kamarád co tam dělá a domluvíme se na označení kocoura. Dobře. Další věc, na kterou jsme narazili je, že někteří lidé z domu mají sklep buďto zamčený, nebo odemčený ale odshora dolů plný krámů. Najít tam černou kočku prakticky nemožné... všechny nastražený voňavý salámky zůstávají stále na svém místě. V nouzi poznáš přítele - všichni sousedi na nás koukaj jak na zloděje, je to děsný, už se u těch lidí pomalu bojím zvonit. Všichni ochotou jen přetejkaj, jen co je pravda. Volala jsem na veteriny... všude jojojo, nechte popisek, telefoní číslo, číslo čipu, jméno, údaje... ale taky byly veteriny, kde mi sestra bez nejmenšího zájmu oznámila, že si mám donést cedulku a nashledanou. Obepsali jsme registr, útulky atd... To bylo v pohodě, ale když jsme volali na technické služby (jako jestli ho někdo nenašel mrtvýho), tak si nás tak dlouho přehazovali jako horkej brambor, až nás odkázali na neexistující číslo. Návnady kolem domu žerou nejspíš macík a spol., místní banda koček. Napínám uši, každej den 2x-3x hledám... Ptám se lidí a buď se usmívaj a neví, nebo mi daj jasně najevo, že je to nezajímá - a kdy je to začne zajímat? Až jim bude ve sklepě smrdět mršina? Další věc je, že jsou tu všude po oklí pro člověka naprosto nepřístupná křoviska... navíc kdo hledá vincenta, zákonitě najde macka, žejo... Ale zas na druhou stranu je to optimistický.. jsme na stopě kočky, sice cizí, ale kočky. Dvůr a všechny možný vlezy do sklepa v okolí... To mám každej den v deset večer zvonit na lidi a prosit je, jestli mi ukážou sklep? Víte kam mě pošlou...

Připadám si vcelku bezmocně.
ALTHIA23 --- 19:54:53 12.6.2010
GIRAFFKA: flegmatik,cholerik,sangvinik a melancholik :-)
GIRAFFKA --- 18:33:58 12.6.2010
[http://killpotkani.sweb.cz/new/vrhO.JPG]
a tohle chápu,že je individuální,ale mně se moc líběj už i tyhle mimina