Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KERRAY --- 20:03:01 26.3.2005
"Reality is not only stranger than we imagine,but stranger than we can imagine"
J.B.S.Haldane
PERPLEX --- 13:18:11 25.3.2005
„atmosféra v hospodách, to jsou psychofarmakologické mše“ (Docent Skála, protialkoholik:, ale lze pouzit sireji:)
GANJAMAN --- 18:37:28 24.3.2005
"Lpět na normách a měřítkách a následovat poučky, znamená svázat se bez provazu. Oddávat se bez omezení požitkům, znamená chovat se jako heretici a démoni. Udržovat mysl v samotářských hlubinách je pochybným kvietistickým čchanem. Předat vládu vůli a ignorovat karmu, znamená spadnout do jámy. Být neustále ve střehu a nikdy nepropadat zmatku, znamená nosit řetězy a železné jho. Uvažovat o dobru a zlu, znamená patřit nebesům a peklu. Mít Buddhův náhled a dharmový názor, znamená být uzavřen mezi dvěmi železnými horami. Pokládat každou myšlenku za realizaci, znamená laškovat s vaším duchem. Kultivovat samádhi, znamená praktikovat v domě, ve kterém straší. Postoupit, znamená odchýlit se od pravdy. Ustoupit, znamená znesvětit Tao. Ani nepostoupit, ani neustoupit, znamená být dýchající mrtvolou. A nyní mi řekni, co uděláš? Pracujte tvrdě na realizaci v tomto životě, nebo toho budete věčně litovat."

Wu-Men
??? --- 18:03:52 24.3.2005
I drove my Chevy to the levee but the levee was dry, Them good ol' boys were drinkin' whiskey and rye Singing "This'll be the day that I die, This'll be the day that I die."
vyznam: Driving the Chevy to the levee almost certainly refers to the three college students whose murder was the subject of the film 'Mississippi Burning.' The students were attempting to register as black voters, and after being killed by bigoted thugs their bodies were buried in a levee. Them good ol' boys being: Holly, Valens, and the Big Bopper, They were singing about their death on February 3. One of Holly's hits was "That'll be the Day"; the chorus contains the line "That'll be the day that I die."

don mclean, american pie.
TEKYES --- 10:35:03 23.3.2005
"Nejvyšší duchovnost nemůže souviset s emocemi, musí se jich zbavit - alchymisté fázi duševního vývoje, v níž se duchovnost odštěpuje od emocí nazývali separatio. Dítě tohle ale nikdy neví. Ve chvíli, kdy se to dozví, přestává být dítětem. "

http://www.blisty.cz/2005/3/23/art22573.html
BONDA --- 12:50:34 15.3.2005
Co je život? Loďka ve stržích zapomenutých moří.

(omlouvám se, ale nevím autora)
KERRAY --- 16:00:25 14.3.2005
Potřebujeme zoufalou situaci, abychom začali dělat to, co chceme.


[ GAPPA_ @ CITÁTY*** aneb veci, ktere vam pomohly otevrit oci;) ]