Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INK_FLO --- 0:14:00 18.12.2015
the point of the term - "love and light", if used properly, is not to repress the Shadow- but rather, is a term that is most accurate AFTER work with Shadow is complete- to the extent at which it was previously used. the idea of Shadow is that it is hidden from our consciousness as something we repress from our identity- when we stop repressing it, and work with it- it stops being hidden in the dark- it becomes doused with consciousness light, basically everything is 'light' in the end *(when your entire shadow is no longer hidden from consciousness, no longer 'in the dark'), so when somebody disagrees with the term "love and light" because "its not fair for the dark side, and its repressive of our dark nature" is only because either they misunderstand the term, or their personal work with their shadow is not yet complete. nothing wrong with either scenario, as everyone is on the same path.
KERRAY --- 0:26:34 14.12.2015
specificky k XCHAOS, taky spíš okrajově
UNCANNY VALLEY (2015)
https://vimeo.com/147365861