Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 14:12:44 30.3.2015
"Is it fair to say that this is a sort of tug-of-war--that an artist comes, creates something that is new, and unpredictable, and strange, and maybe noise-ish at first hearing--and the artist is thrilled to be new in that way, and then the brain ruins it all--slowly but surely--by making it familiar? (...)
"Well the brain abhors the new. The brain constantly wants to assimilate every experience we've had into every other experience. And, I think Stravinsky realised it was the purpose of the artist to challenge the brain--to break the brain out of its conservative cycle."


via Hypnagog.) z

Musical Language - Radiolab
http://www.radiolab.org/story/91512-musical-language/

(zajimavej porad, zda se - doporucuju zkusit audio)
CONTINUITY --- 9:55:41 27.3.2015
And if you are worrying about .... Michael Jackson or Bill Clinton or somebody, then you are disempowered. You are giving it all away to icons. And we're told “no, we're unimportant, we're peripheral, get a degree, get a job, get this, get that, and then you're a player”. You don't even want to play that game. You want to reclaim your mind, and get it out of the hands of the cultural engineers who want to turn you into a half-baked moron consuming all this trash that's manufactured out of the bones of a dying world.

(Terence McKenna: Reclaim Your Mind)
KOCOURMIKES --- 2:48:07 26.3.2015
"But for the cowardly and unbelieving and abominable and murderers and immoral persons and sorcerers and idolaters and all liars, their part will be in the lake that burns with fire and brimstone, which is the second death."
XCHAOS --- 20:06:39 24.3.2015
SALAMAN: nikdy nepodceňuj přímý zásah bednou plnou letáků do hlavy (ale to je tady offtopic.. .spíš by se to hodilo jako gag do nějakého vtipného scénáře...)
O_HM --- 11:39:40 23.3.2015
Jeden ze zákonů vesmíru je zákon přitažlivosti. Bojováním posilujeme to, proti čemu bojujeme, lze to jen přijmout a sám se zachovat podle svého nejlepšího svědomí.

Když Matku Terezu vyzvali, aby se s nimi účastnila pochodu proti válce, řekla jim: "Ne, děkuji. Pokud byste šli pochod pro mír, podpořila bych vás."
SALAMAN --- 10:42:15 23.3.2015
JAZZZ: Není to tak dobrý, jako masivní letáková kampaň, ale na tyhle magory to celkem funguje.